Futrzarze zablokują siedzibę PiS. Wielki protest w Warszawie!

Pekao i PZU wyszukały lokalizację dla nowej siedziby partii rządzącej… tuż przy ambasadzie Rosji

Na dzisiaj zaplanowano protest przedstawicieli branży futrzarskiej i rolników pod siedzibą PiS w Warszawie. W proteście przeciwko nowemu projektowi prawicy wziąć udział może nawet kilka tysięcy zwolenników lobby futrzarskiego.

 

Widzimy, że PiS szybko dąży do uchwalenia ustawy. Takiego sojuszu organizacji rolniczych i związków hodowców jeszcze nie było. Zjawimy się przed siedzibą PiS, aby pokazać swój brak zgody na ustawę atakującą rolników” – argumentuje Szczepan Wójcik z branży futrzarskiej.

Do wydarzenia, oprócz futrzarzy, przyłączą się też związki zawodowe rolników, w tym AgroUnia i Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych Rolników. Wirtualna Polska podaje, że najpewniej do futrzarzy i rolników dołączą hodowcy rasowych psów i kotów, którzy boją się zbytniego wzmocnienia ekologów.

 

Protest ma oczywiście dotyczyć nowej ustawy PiS zakładającej likwidację hodowli zwierząt futerkowych i wprowadzenie istotnych działań na rzecz ochrony zwierząt. Propozycje przedstawione przez Jarosława Kaczyńskiego nie podobają się lobbystom oraz działaczom skrajnej, narodowo-katolickiej prawicy.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Nawet niektórzy politycy PiS zamierzają głosować przeciwko projektowi prezesa. Nieoficjalnie, jedna z posłanek prawicy zagroziła przejściem do Konfederacji.

/nt/

Źródło: wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
HerodAntypis
HerodAntypis
16 września 2020 10:10

Tak naprawdę z tego protestu pod kaczym szańcem interesuje mnie wyłącznie zachowanie psów pisu. Rzucą się na futrzaków jak na tęczowych? Będą pały i gaz?

Kundzia
Kundzia
16 września 2020 10:27

A na kogo głosowali rolnicy? Doskonale wiedzieli kim jest kaczor, duda .Dalej mają wysokie notowania.Niech lud się nie łudzi że duda jest prezydentem wszystkich.Ale jak jeden pisowiec mówił: niech nam będzie żle,ale wam będzie jeszcze gorzej.Takie jest podejście pisiorów.Gdzie rolnicy byli w lipcu?

Marek
Marek
16 września 2020 11:17
Reply to  Kundzia

W lipcu? Gdzie rolnicy byli pięć lat temu w grudniu, gdy zaczęła się demolka demokracji, gdzie wtedy byli? A już pamiętam ich nie obchodzi „praworządność”, „niezawisłość sądów”, „trójpodział władz”, „ekologia”, „klimat” „demokracja”, to przecież lewackie wymysły, lewicowa ideologia, ideologia LGBT (L to właśnie od lewicowej przecież).
Państwo pis było dobre jak kradło, kłamało ale się dzieliło i pińset na krowę, bachora i wódę było, a teraz jest złe. Ale źle jest dlatego bo ksiądz rydzyk powiedział, że jest źle i z ambony podburzono ciemniaków, bo żaden nawet nie wie o co protestuje i o co kaman .

Kundzia
Kundzia
16 września 2020 12:59
Reply to  Marek

I tu się zgadzam oni wierzą w pisiorów i w rydzyka jak w święte krowy.

Zgredzinka
Zgredzinka
16 września 2020 16:55
Reply to  Marek

Świetny wpis.
Szacun.

Pan Wojtek
Pan Wojtek
16 września 2020 10:45

Nie protestowali, gdy PiS się dopuszczał tylu łajdactw, ilu nikt nie jest w stanie zliczyć. Protestują, gdy PiS jeden jedyny raz chce zrobić coś zacnego. Witajcie w Polsce.

ech
ech
16 września 2020 13:25

Wychodzi na to, że ciemny lud, jak go dotyka bezpośrednio – zaczyna używać rozumu. Choć z tym rozumem, tak trochę na wyrost, akurat ochrona cierpiących zwierząt to dobry pomysł. Ale sprowadza się to do jednego określenia – kasa, poza tym mamy Polskę w dupie, niech sekta PiS zniszczy i rozkradnie.

Marek
Marek
16 września 2020 13:47

To nie rolnicy protestują. To jakieś lewackie bojówki opłacane przez Sorosa. Kto opłaca im te autokary i zwozi ich z dalekich miast? A w ogóle to tylko mała grupka jakiś kwiczących szaleńców i resortowych dzieci.
Poznajecie te hasełka? Pamiętacie jak pis nazywa protestujących i co o nich myśli? A w ogóle to był już materiał tvpis z rolnikiem wychwalającym geniusz jarozbawa i wspaniałość ustawy? Rolnikiem, który w następnym materiale będzie górnikiem, hutnikiem, przedsiębiorcą, ekspertem od X i w ogóle profesorem KUL z każdej dziedziny.

Jak przyjemnie jest patrzyć jak dwie kato-faszystowskie prawice używają przeciw sobie tych samych siłowych metod, zwalczając się na serio.

Zgredzinka
Zgredzinka
16 września 2020 17:04
Reply to  Marek

Miodzio na skołataną duszę.
Przykro tylko, że Polska w dalszym ciągu jest krajem rolniczo- przemysłowym.

Marek
Marek
16 września 2020 15:30

Najbardziej podoba mi się jak prostackie kłamstwa trafiają do ludzi. Jak bosak pięknie gra na pozyskanie elektoratu opowiadając historyjki jak to Onet w swoim reportażu kłamie bo, UWAGA, on (bosak) pojechał raz na jakąś farmą i sam zobaczył, że wszystko jest cudownie. No ale czego oczekiwać od mało rozgarniętych i inteligentnych ludzi, że łykają takie teksty i wyżej stawiają dowód z prawdopodobnie ustawki, bo kto wpuści posła bez wcześniejszej zapowiedzi na prywatną farmę, niż reportaż oparty na prawdopodobnie dłuższej obserwacji, rozmowach itp. .

Zgredzinka
Zgredzinka
16 września 2020 16:52

No i patrzcie, w końcu i buractwu zaczna coś doskwierać.
Nie przeszkadzało im zniszczenie wszystkich struktur państwa, namolne łamanie Konstytucji, zniszczenie praworządności, korupcja, nepotyzm.
Na wszystko przymykali oczy w imię plusowych datków.
Teraz nagle wrzask.
Dobrze wam tak prymitywy !!!