Gdyby głupota umiała latać – latałaby z Radomia. Suski znowu w formie! (film)

Giertych: Suski na prezydenta! – „Wreszcie się Pan z carycą Katarzyną będzie mógł spotykać jak równy z równym”

W sobotę rano rząd kupił leżące dotąd odłogiem lotnisko w Radomiu. Transakcję skomentował Marek Suski szef Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów, który uznał, że największym walorem tego aktu jest położenie geograficzne portu. „Z tych analiz, które były robione, wynika, że większość Polaków lata na południe Europy czy też do krajów afrykańskich. Czyli lotnisko położone na południe od Warszawy, jest bardzo dogodne dla przewoźników i dla pasażerów” – stwierdził Suski.

Opinia ministra spotkała się z zasłużoną drwiną użytkowników Twittera.

„Rozumiecie tę logikę, że dla pasażerów to lepiej, że lecąc do Włoch polecą z Radomia?” –  zapytała znana blogerka Kataryna.

„Wsiadasz człowieku w samochód, jedziesz 100 km do Radomia i o te 100 km masz mniej na Chalkidiki. Nie mówcie proszę, że nie ma w tym logiki” – zwrócił uwagę Konrad Piasecki.

„To w ogóle jest genialna myśl – kierunkowe lotniska! Chcesz lecieć na południe to z południa Polski, na północ z północy itd. Taki plan może być motorem postępu i rozbudowy wielu ośrodków miejskich dotychczas niesłusznie zaniedbywanych” – zakpił Krystian.

/p/
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

8
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
SławomirGrzegorzsmętekGdzie Sens, gdzie Logika?Polka gorszego sortu Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zbyszek
Zbyszek

Pan Chuck ma rację!

Anda
Anda

Dodałabym jeszcze coś, żeby pośmiać się z Suskiego, ale w sumie większość argumentów już padła. Pozostaje tylko liczyć na to, że lotnisko w Radomiu otrzyma nazwę Skrzydlatej Głupowatości Suskiego, a potem zostanie zamknięte.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Dodajmy, że rząd kupił lotnisko za nasze pieniądze. Ja mam pytanie: kto je zajumał i ile tego było?

Gdzie Sens, gdzie Logika?
Gdzie Sens, gdzie Logika?

Ten pan popisał się i decyzję o kupnie lotniska w Radomiu uzasadniał: „Z tych analiz, które były robione, wynika, że większość Polaków lata na południe Europy czy też do krajów afrykańskich. Czyli lotnisko położone na południe od Warszawy, jest bardzo dogodne dla przewoźników i dla pasażerów”. Ma rację. Już dawno temu mr. Kaczyński proponował współpracę z Gabonem w uprawie orzeszków ziemnych. Tylko pytam: jak UPS Cargo przywiezie mi z Gabonu worek orzeszków, to będę musiał potem jego kukuruźnikiem z Radomia na Okęcie???

smętek
smętek

Będą prowadzone analiza skąd najwięcej pasażerów będzie się wybierało w taką podróż i do Radomia będą dostarczani dronami, polskiej produkcji, bądź śmigłowcami. Zwiększy się ruch w przestrzeni powietrznej Polski.

Grzegorz
Grzegorz

Gdyby głupota umiała latać to Suski zrobiłby majątek jako tanie linie lotnicze !

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

A są odważni, którzy by nimi latali? Bo ja się na to nie piszę, nawet za sowitą dopłatą.

Sławomir
Sławomir

Zapewniam Panią, że są! Długo udawało mi się wypierać ze świadomości taką ewentualność, ale w pewnym momencie musiałem się po prostu… ugiąć przed faktami 🙁