Genderyści są bardzo podobni do komunistów. Specjalnie prowokują zamieszki, żeby ktoś w nich rzucił kamieniem

„Dopuszczanie seksdeprawatorów do szkoły to, jakby wpuszczać do szkoły handlarzy narkotyków czy wódki”

Ksiądz Dariusz Oko nie od dziś jest znany z tropienia na każdym kroku „neomarksistowskiej ideologii gender” i walki z „lewactwem”. Narodowiec w sutannie na antenie prawicowej Telewizji Republika odniósł się do incydentów, do których doszło w trakcie białostockiego Marszu Równości. Tym razem kapłan stwierdził, że środowiska LGBT same „pragną, żeby ktoś w nich rzucił kamieniem”.

 

Zauważmy, że ateiści, genderyści tak wiele mówią o nienawiści. Dlatego, że to jest ich zasadnicza motywacja często. Genderyści są bardzo podobni do komunistów. Specjalnie prowokują zamieszki, niejako pragną, żeby ktoś w nich rzucił kamieniem, zastosował przemoc fizyczną po to, żeby powiedzieć, że wszyscy ich przeciwnicy są tacy” – ekstremalny prawicowiec nie tylko obraził w swojej wypowiedzi „genderystów” (czyli środowiska LGBTQ – przyp. red.), ale również osoby niewierzące, co zresztą charakterystyczne jest dla jego działalności publicystyczno-politycznej opartej na wykluczeniu mniejszości.

W dalszej części wywiadu było coraz bardziej przewidywalnie. „Metody, które stosowali komuniści, stosują genderyści, tylko jest to inny rodzaj przemocy – polityczna, medialna, finansowa, kulturowa. Wydali wojnę kulturową społeczeństwu” – grzmiał wyraźnie podekscytowany ksiądz. Należy pamiętać, że wspomniana „wojna kulturowa”, jest niemalże leitmotivem twórczości ks. Oko i jego ultrakatolickiego środowiska.

 

Jak gdyby tego było mało, Oko określił prawicowo-kościelną batalię przeciwko LGBT mianem „wojny” i porównał jej efekty do triumfu nad Armią Czerwoną w 1920 r. „Nie można dać się terroryzować. Trzeba powiedzieć, że w Polsce mamy wysokie szanse, żeby wygrać tę wojnę. Polska poradziła sobie z bolszewizmem, może poradzić sobie z genderyzmem”.

/nt/

Źródło: TV Republika

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

14
Dodaj komentarz

avatar
9 Comment threads
5 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
JantaryaLPolka gorszego sortuAntyKaczorech Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
HerodAntypis
HerodAntypis

Porada z Nowego Testamentu dla Starego Episkopatu „Jeśli twoje Oko jest dla ciebie powodem do grzechu, wyłup je”. Z IKEI mnie nie wyrzucą bo tam nie pracuję.

Maciek123454321
Maciek123454321

Oczko się odlepiło, temu Oku. Wszystko mu się popieprzyło – genderyści z komunistami, komuniści z masochistami. To wszystko przez celibat. Radzą sobie czarni, jak mogą. Jedni dobierają się do dzieci, inni ciężko walczą z chorobą umysłową. „Nie popieram, ale ich rozumiem.” (cytat z Beaty Mazurek)

PiJar
PiJar

Jeżeli ktoś myśli, że poglądy ks. Oko są w swoim radykalizmie odosobnione w Kościele, to się grubo myli! Rozmawiam od czasu do czasu ze znajomymi księżmi, a ponadto uważnie słucham kazań w swojej świątyni. Po „Klerze” i po filmie braci Sekielskich ton tych wszystkich wypowiedzi bardzo się zaostrzył. Wprost mówi się o „zorganizowanym ataku na Kościół”, „lewacko-komunistycznym spisku gender”, „próbie zniszczenia narodu”; wychwalani są biskupi pokroju Głódzia, Jędraszewskiego, Deca i im podobnych. Ci ludzie – przez lata wychowywani w klimacie oblężonej twierdzy – naprawdę w to wierzą i uważają siebie oraz swoją instytucję (plus PiS) za jedyną ostoję moralności i… Czytaj więcej »

Irena
Irena

I Ty jeszcze chodzisz i słuchasz ? Wspolczuje ….zaśmiecasz sobie własne , trzeźwe pojmowanie rzeczy i swiata .

Jantar
Jantar

Nie zaśmieca. Tylko w ten sposób możemy wyrobić sobie nasze własne zdanie na ten temat. I tylko wtedy będziemy w stanie pokazać klechom „fucka”.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

A ja chrzanię taką ich polskość. Przecież to się wszystko ni kupy ni du.y nie trzyma, jak rany! Kto im tego blekotu zadaje?

yaL
yaL

Ja się szanuję, do kościoła nie chodzę. Wolę być zdrowy psychicznie.

daroo
daroo

„Kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamieniem…” ooops chyba się plebanek upalił jakimś ziołem albo co 😐

Zbyszek
Zbyszek

OTO SLOWO BOŻE

Irena
Irena

„Metody stosuja genderysci „….jak mowi Oko pasuja mi wypisz wymaluj do terazniejszosci …..przemoc polityczna , medialna , finansowa , kulturowa….to się wlasnie dzieje….czyli co ???

gboor
gboor

Idąc tym tropem, pierwszym i największym komunistą był Jezus Chrystus, bo też chciał żeby Go ukrzyżowali i „specjalnie sprowokował”, choć mógł siedzieć cicho i wszystkiego uniknąć.

ech
ech

Ten Oko jest chory z nienawiści do ludzi! Od dawna zastanawiam się nad jego zdrowiem psychicznym.

AntyKaczor
AntyKaczor

Tak na oko to kretyn z tego pana.