Giertych do Macierewicza: „Oj, będzie miał kiedyś prokurator do Pana wiele pytań…”

Giertych do Macierewicza: „Oj, będzie miał kiedyś prokurator do Pana wiele pytań...”

– „Oj, będzie miał kiedyś prokurator do Pana wiele pytań…” – to tytuł najnowszego listu Romana Giertycha. Tym razem mecenas kieruje go do Antoniego Macierewicza.

 

Adwokat zaczyna od tego, że od dawna nie spieszył z radami dla Macierewicza. – „Sądziłem, że się Pan ustatkował. A tu znowu wychodzą szczegóły z Pana relacji z młodymi doradcami, którym fundowaliśmy z pieniędzy podatników hotele i przejazdy za grube tysiące” – pisze Giertych. Oczywiście ma na myśli sprawę, o której pisaliśmy w artykule „Polska Fundacja Narodowa finansowała Jannigera, młodego współpracownika Macierewicza”.

W związku z tym Giertych zadaje kilka pytań: „Panie Antoni! Po ostatnich moich listach w sprawie Misiewicza obiecywał Pan poprawę, a tu znowu to samo. Czy Pan mógłby mianować jakiegoś doradcę, który skończyłby 25 lat? Czy Pan nie mógłby zatrudnić kogoś z minimalnym doświadczeniem zawodowym (nie mówię tutaj koniecznie o odpowiedzialnej bądź co bądź pracy w KFC, której większość Pana kolegów nie mogłaby wykonywać, gdyż zaraz przy zamówieniu coś pokręciliby), ale chociażby kogoś, o którym nie pisaliby, że rząd jest dla niego programem pierwszej pracy?”.

 

Adwokat przy okazji zakpił z wicepremiera i ministra kultury Piotra Glińskiego, „który do swojego gabinetu politycznego wicepremiera rządu RP zaprosił dojrzałego już młodzieńca, który mógł się pochwalić dwoma latami pracy w KFC na ul. Puławskiej w Warszawie. Taka niespotykana sytuacja, w której ktoś z PiS ma epizod pracy na rynku wzbudziła entuzjazm mediów”. A o tej sprawie więcej w artykule „Ze smażalni kurczaków na rządowy stołek!”.

„Tak więc Panie Antoni! Porzucamy młodzieniaszków i stawiamy na stare wygi. (…) PS. Oj, będzie miał kiedyś prokurator wiele pytań do Pana…” – zakończył list Giertych.

bt

Źródło: Facebook

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Zwinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zwinka
Zwinka

Czy naprawdę musimy utrzymywać dwie podstarzałe blond dzierlatki jednego starego faceta i młodego faworyta drugiego tylko dlatego, że wymusza to na nas trzeci ?!?!