Giertych kpi z wypowiedzi Targalskiego w TVP Info

Kuriozalna wypowiedź Targalskiego: "Choroba Angeli Merkel jest w naszym interesie"

– „Red. Targalski ogłosił w TVP, że Niemcy wypowiedziały nam wojnę. Czy to oznacza jakąś nadzieję, że nasz cały rząd ucieknie do Rumunii?” – zapytał kpiąco na Twitterze Roman Giertych. Odniósł się do tweeta umieszczonego na oficjalnym profilu TVP Info: – „Dr Targalski w #MInęła20 – Niemcy wypowiedziały nam wojnę, a to oznacza, że istota paktu Ribbentrop-Mołotow jest wciąż aktualna”.

https://twitter.com/tvp_info/status/1040308257804505088

Posypały się równie kpiące komentarze internautów: – „No w sumie samoloty sobie kupili, to taka tradycja w sumie to może i tym razem:); – „Panie Mecenasie. Przecież marihuana jest nielegalna w naszym kraju. Ja bym wprowadził jakieś narkotesty w tvpis. Jeden z marszałków był ponoć hipisem. Co oni tam biorą?”; –

https://twitter.com/Slimak1976/status/1040355410702675973

„Powinniśmy atakować. Najlepiej na koniach z Janowa. I tak ich nikt nie kupuje”.

Nie zabrakło jednakże zupełnie poważnych wpisów: – „Piszę to z pełną odpowiedzialnością za swoje słowa – miejscem najbardziej właściwym dla werbalizacji urojeń paranoicznych jest gabinet psychiatry a nie ogólnopolska antena publicznej telewizji”; – „Putin ewidentnie ma swoich adwokatów w polskiej tv publicznej. Skłócić Polskę z UE i opowiadać, że prowadzimy wojnę z Niemcami. To jest obłęd absolutny”,

a były minister obrony narodowej Tomasz Siemoniak napisał: – „Pan Targalski jest podwładnym ministra Błaszczaka, wysoko opłacanym kierownikiem w podległej ministrowi obrony Akademii Sztuki Wojennej. Czy NATO już zostało powiadomione, że „Niemcy wypowiedziały nam wojnę”? Czy minister Błaszczak się odniesie? Kompromitacja!”. Były szef BBN Stanisław Koziej dodał: – „A ja dołożę jeszcze pytanie do JM Rektora @AkademiaSzWoj o reakcję środowiska naukowego mojej rembertowskiej Alma Mater na kolejne już skandaliczne i nieodpowiedzialne tezy swojego pracownika o naszym sojuszniku z NATO i UE”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
dicksalsoloMarekZbyszek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zbyszek
Zbyszek

Targają mną sprzeczne emocje jak czytam o tym Targalskim. Żadna z nich nie jest pozytywna.

dick
dick

Brak logiki trochę – skoro wszystkie niepozytywne, to w jaki sposób sprzeczne?

Marek
Marek

Jeden bredzi o wyimaginowanej wspólnocie”, kolejny sypie obietnicami tak że za chwilę gruszki każda wierzba będzie rodzić, kolejny twierdzi że w PZPR byli „bardzo porządni ludzie” pomimo tego że inny krzyczał „cała Polska z was się śmieje komuniści i złodzieje” A teraz się okazuje że Ci komuniści to są jednak „bardzo porządni ludzie”. Teraz kolejny „przeziębiony” bredzi o wojnie polsko-niemieckiej…….. W PiS-e „stężenie idiotów i głupków” jest jakieś wyjątkowo wysokie. A do tego co niektórzy mają tytuły profesorskie, doktoraty, są lekarzami. Coś te nasze uczelnie tytuły naukowe rozdają według jakiegoś klucza…na 50 naukowców 51-y musi nie mieć wszystkich klepek w… Czytaj więcej »

salsolo
salsolo

Romek jak zwykle celnie w pisolskiego debila.