Giertych martwi się o kręgosłup Gowina po kolejnej kolizji auta SOP: „Koalicja się rozwali” (film)

Giertych martwi się o kręgosłup Gowina po kolejnej kolizji auta SOP: „Koalicja się rozwali”

„Już dwa tygodnie nie mieliśmy wypadku SOP i wszyscy myśleli, że albo zlikwidowaliście tę zacną służbę, albo już wydaliście całą kasę i na benzynę nie macie. A tutaj proszę. Jednak SOP istnieje.

Bardzo się zmartwiłem o Pana, że był Pan ofiarą tego brutalnego zamachu, w którym kierowca tira pod przykrywką niezbyt szybkiego auta zatarasował Wam drogę, gdy spieszyliście nad morze dla Ojczyzny ratowania” – kpi w liście do wicepremiera Jarosława Gowina Roman Giertych.

 

Przypomnijmy – „SOP nie daje zapomnieć o sobie. Limuzyna z Gowinem zderzyła się z tirem”. Wicepremier jechał na spotkanie na Politechnice Gdańskiej.

Do kolizji doprowadził kierowca rządowej limuzyny, który dostał mandat w wysokości 250 zł i sześć punktów karnych. Przez 14 miesięcy działalności SOP zaliczyła aż 54 kolizje drogowe. Koszt napraw rządowych aut wyniósł blisko 200 tys. zł.

Wracając do listu, Giertycha najbardziej martwił stan wicepremiera Gowina, ze szczególnym uwzględnieniem kręgosłupa. – „Szczerze mówiąc zmartwiałem, gdy usłyszałem o tej kolizji. Przed oczami stanął mi Pan bowiem w kołnierzu ortopedycznym usztywniającym kręgosłup. Do stu piorunów – zakrzyknąłem. – Taki kołnierz usztywniający kręgosłup Gowina, to nam koalicję rozwali” – kontynuował mecenas.

 

Uspokoił się jednak. – „Później dowiedziałem się, że żadne problemy z kręgosłupem u Pana nie wystąpiły. I ktoś mi wytłumaczył, że rzeczy wiotkie i giętkie jak gałązka wierzby płaczącej nie łamią się przy byle wypadku drogowym” – zakończył Giertych.

– „Giętkości i zdolnościom adaptacyjnym jego kręgosłupa nawet sztywny kołnierz ortopedyczny nie przeszkodzi”; -„A co było powodem, że minister pędził na sygnałach? Jechali na ratunek? Może przewozili chorego?’; – „Jeszcze nie słyszałem, aby PiS cokolwiek zrobił źle. Wszystkie wypadki ktoś spowodował, kraj i gospodarkę prowadzą wspaniale, tylko ktoś zawsze powoduje nieszczęścia i wypadki, łącznie z Banasiem, bo opozycja nie współpracuje” – komentowali internauci.

bt

Źródło: Facebook

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Bartsmętekech Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ech
ech

Kuchciński i Karczewski nie zdążyli dołączyć do „elity” bo za dużo latali…

smętek
smętek

Ci osobnicy tworzą nową „elytę”. Elitę, którą stanowią złogi PRL i III RP niszczyć należy używając wszelkich dostępnych środków, vide sędziowski stan.

Bart
Bart

Panie mecenasie, ale przecież Gowin nie ma kręgosłupa.