Giertych opuścił szpital!

Giertych opuścił szpital!

Mecenas Roman Giertych opuścił w końcu szpital. Poinformował o tym na Twitterze:

Kochani. Wróciłem do domu. Jeszcze raz wszystkim dziękuje za dobre słowa i wsparcie. Za kilka dni opowiem publicznie o całej sprawie. Lekarze dali mi miesięczne zwolnienie, ale mam nadzieję wrócić do pracy 16.11 na posiedzenie aresztowe w Spr. mojego klienta” – napisał w poście były polityk.

 

Nieco wcześniej więcej na temat stanu zdrowia Romana Giertycha opowiedział Wirtualnej Polski jego ojciec i były europoseł LPR – Maciej Giertych.

W ostatnim czasie był zdrowy. Nie mieliśmy informacji, że coś mogłoby się niedobrego wydarzyć. A po zatrzymaniu przez CBA kilka dni przeleżał w szpitalu…” – powiedział dziennikarzom mężczyzna, który nie ukrywa, że jego syn podpadł PiS.

 

Moim zdaniem ta sprawa ma polityczne podłoże. Nie znam szczegółów prokuratorskich zarzutów, nie wiem o co oni się czepiają. To są giełdowe, bardzo skomplikowane zagadnienia. Sąd w Poznaniu uznał zarzut za nieuprawdopodobniony i niezrozumiały. (…) [Roman Giertych] jest przeciwnikiem rządzącej partii. Często i głośno krytykuje poczynania obecnego rządu. To nie przypadek” – skomentował ostatnie kłopoty syna Maciej Giertych.

Zostań patronem KODUJ24.PL

 

Roman Giertych jest jednym z 12 podejrzanych o udział w wyprowadzeniu ze spółki 92 mln zł. Adwokat miał rzekomo zarobić na tym procederze ponad 2 mln zł. Podejrzany nie przyznaje się do zarzucanych mu przez prokuraturę czynów.

/nt/

Źródło: wp.pl

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments