Giertych po wejściu do łazienki z agentami CBA stracił przytomność. Został przewieziony do szpitala 

Prokuratura przedstawi zarzuty Giertychowi w… szpitalu

Roman Giertych został wczoraj zatrzymany przez funkcjonariuszy CBA – podczas przeszukania jego domu w Józefowie niespodziewanie stracił przytomność. Poinformowała o tym Maria Giertych, córka mecenasa, która od początku relacjonuje działania służb przeciwko jej ojcu za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 

Do omdlenia Giertycha miało dojść w toalecie, do której wszedł, wraz z agentami CBA. Mężczyzna został zatrzymany wraz z grupą innych osób.

Prokuratura Regionalna w Poznaniu oskarża Giertycha i kilka innych osób o udział w wyprowadzeniu niemal 92 milionów złotych z giełdowej spółki deweloperskiej. Mecenas twierdzi jednak, że przyczyny zatrzymania są stricte polityczne.

 

Podobnego zdania jest m.in. znany adwokat Jacek Dubois. Przekazał on mediom, że funkcjonariusze od dłuższego czasu chodzili za Giertychem i zbierali na niego haki. „Chodzili za nim i szukali haka. Giertych jest niewygodny dla władzy, walczy o prawa człowieka, wiedział, że próbują coś na niego znaleźć. Teraz próbuje się dyskredytować pod zarzutem niegospodarności” – powiedział mec. Dubois.

Zostań patronem KODUJ24.PL

W niewinność Giertycha wierzy też lwia część polityków opozycji i ekspertów. Wskazują oni na to, że działania CBA mogą mieć na celu „przykrycie” kryzysu.

/nt/

Źródło: tokfm.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

8
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
antymoherantyuzurpatorprecz z podłą dyktaturąZanetaJantar Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
daroo
daroo

W przeciwieństwie do B. Blidy Giertych nie miał przy sobie rewolweru

Jantar
Jantar

Do dziś tak naprawdę nie wiadomo, czy ten rewolwer rzeczywiście był jej, czy może go podrzucili. Sprawa nie została do końca wyjaśniona i nigdy nie zostanie. A po zeznaniach byłego agenta Tomka o tym, jak działają pisowskie służby, można się spodziewać absolutnie wszystkiego.

precz z podłą dyktaturą
precz z podłą dyktaturą

Czasy się zmieniają, wystrzał to huk i kłopot, a teraz już z pewnością mają różne odmiany „nowiczoków”!Chłopcy z ferajny mają przecież dostęp do wszelkich nowinek, np. Pegasus….

Jantar
Jantar

No i oczywiście zatrzymanie Giertycha było wczoraj jedynką w Wiadomościach kurwizji. Na grupie telewizyjnej relacjonują, że Wiadomości wyemitowały duży „materiał reporterski” na temat Giertycha i jego powiązań z Nowakiem i „przestępczą Platformą Obywatelską”. A więc mamy zrobiony wstęp do delegalizacji PO. Dodatkowo jako drugi materiał poszedł reportaż na temat Unii Europejskiej, w którym była mowa, że Unia blokuje tak potrzebne reformy wymiaru sprawiedliwości, żeby przestępcy w rodzaju Giertycha, Nowaka i innych skorumpowanych polityków PO pozostali bezkarni, że Unia narzuca Polsce jakieś prawa specjalne dla przestępców pedofilów (LGBT+), że Unia chce nas pozbawić naszej religii, kultury i narodowości poprzez narzucanie nam… Czytaj więcej »

antyuzurpator
antyuzurpator

I właśnie aby sprawdzić i zapewnić sobie tą większość dla polexitu, zrobił ustawę futerkową i teraz „stawia do pionu” wyłamujących się własnych przyciskaczy guzików, jednocześnie eliminując swoich największych wrogów – tych, którzy najlepiej znają jego i jego partię i mogą ujawnić i rozgłosić kulisy i prawdziwe cele tego wszystkiego.

daroo
daroo

Z tą Obrona Terytorialną to ja bym się tak nie napinał ,bo jeśli im się zdaje że tylko oni maja broń to mogą mieć „niespodziankę” życia. poza tym większość z nich bawi się w ASG a plastikowe kuleczki to nie to samo co latający wokół ołów. Polacy są znani z tego że po osiągnięciu „punktu krytycznego” ( mam wrażenie że to już blisko) potrafią zrobić rozpierduchę

Zaneta
Zaneta

Sytuacja w Polsce niczym nie rozni sie od tej w Rosji Pisie nie maja żadnych zahamowań w usuwaniu niewygodnych ludzi

antymoher
antymoher

CIEKAWE CZY BADANIE TOKSYKOLOGICZNE WYKAŻE NOWICZOKA,CZY INNE ŚWIŃSTWO!!!!!!