Giertych prosi Srebrną i Kaczyńskiego o „uregulowanie zaległych faktur”

Giertych sugeruje, że istnieją nieścisłości w oświadczeniu majątkowym prezesa PiS

„Uprzejmie prosimy spółkę Srebrna oraz p. Jarosława Kaczyńskiego o uregulowanie zaległych faktur w związku z pracami nad projektem budowy dwóch wież na działce należącej do spółki” – napisał na Twitterze Roman Giertych, pełnomocnik austriackiego dewelopera Geralda Birgfellnera. Do jednego z tych dokumentów dotarła „Gazeta Wyborcza”.

– „A nie lepiej złożyć wniosek o ogłoszenie upadłości Srebrna? Nie żebym się mądrzył, ale jak sąd wyznaczy TNS i zabezpieczy majątek spółki, to jest spora szansa na odzyskanie kasy”; – Przecież Kaczyński mówił, że chciałby zapłacić, ale nie ma jak. To co chciał zapłacić?”; – „Uczciwie oczekujcie wynagrodzenia za wykonaną robotę, bo krystalicznie uczciwy biznesman powinien to uregulować skoro jest faktura czytaj rachunek, a za jego uczciwość ręczy sam krystalicznie prawdomówny i uczciwy premier krystalicznie uczciwego rządu. Czy się mylę?” – komentowali internauci.

A o reakcji rzeczniczki PiS na ujawniony przez „GW” dokument pisaliśmy w artykule „Taką fakturę każdy może wystawić każdemu”- Mazurek komentuje nowy dokument w sprawie Srebrnej”.

Czy komentarz Mazurek stanie się obowiązującą wykładnią w państwie PiS?” – zastanawiał się na Twitterze prof. Leszek Balcerowicz.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
marek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
marek
marek

niech od tadka pożyczy dał mu ponad 100 baniek