Girzyński zawsze postępuje zgodnie z zasadami i zgodnie z nimi się zaszczepił. Serio?

Girzyński zawsze postępuje zgodnie z zasadami i zgodnie z nimi się zaszczepił. Serio?

Zbigniew Girzyński znalazł się w gronie tych, którzy zostali zaszczepieni przeciwko covid-19 poza ustaloną kolejnością.

Początkowo nie miał ochoty odnieść się do zaistniałej sytuacji, licząc zapewne, że sprawa przejdzie bokiem.

Kiedy jednak okazało się, że o jego zaszczepieniu jest już zbyt głośno, kiedy prezes został zmuszony do reakcji i zawiesił go w prawach członka PiS, Girzyński nie miał już wyjścia i wydał swoje oświadczenie.

Girzyński zawsze postępuje zgodnie z zasadami i zgodnie z nimi się zaszczepił. Serio?

Napisał w nim, że „nikogo o żadne pierwszeństwo w kolejce nie prosiłem i w żadnym wypadku nie zaszczepiłem się poza kolejnością. Postąpiłem od A do Z zgodnie z obowiązującym mnie prawem i w myśl zaleceń władz Uczelni, która jest moim podstawowym miejscem pracy”.

Oczywiście nie omieszkał zaznaczyć, że zgadza się całkowicie z opinią szefa Komitetu Wykonawczego PiS, mówiącą o tym, że „zasady obowiązują wszystkich„.
Jednak, według niego, zasady „obowiązywać powinny zwłaszcza tych, którzy je ustanawiają. Ja jedynie zgodnie z nimi postępowałem i postępować będę”.

Co na to internauci?

od kiedy to wykładowca spożywki i chemii w Biedronce może zaszczepić się poza kolejnością !!???”, „To są jednak szmaciarze w tym pisie….. najpierw kręcą dymy na innych a potem sami idą na szczepienie bez żadnego trybu!”, „Miał być prawy i sprawiedliwy a okazał się oszustem”, „Zaciekawił mnie ten kawałek o tym, że zasady powinny obowiązywać przede wszystkim tych, którzy je ustanawiają. Czy pan poseł poczynił jakąś aluzję? Czy wie o czymś o czym my jeszcze nie wiemy?”.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Tamara Olszewska

Źródło: gazeta.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zbigniew
Zbigniew
27 stycznia 2021 09:18

Ten osobniko ie wie co to Prawda. On pojmuje prawdę jak plamisty muchomorek kapitalista bizmesmen. Którego wiara w Boga jest podobna do Lucyfera księcia piekiel

antyuzurpator
antyuzurpator
27 stycznia 2021 09:41

Pewnie w centrali coś się komuś pozajączkowało i polecenie zaszczepienia załogi poszło do UMK, zamiast do uczelni będącej „dziełem” stworka muchomorka. Gdyby nie ta pomyłka, to by było концы в воду (bo taka jest podstawowa zasada w tym imperium), a tak sprawa się rypła.

Janina
Janina
27 stycznia 2021 10:11

Jeden z pierwszych moralistów w tym kraju. Stały gość w wolnych mediach do obrony wszelkich haniebnych poczynań obecnej ekipy i pojedynczych koleżków. Zawsze nieskazitelny, zatroskany, poważny, wszystko wiedzący, a „nie wiedział”, że jego status nie upoważnia do zaszczepienia w pierwszej kolejności, nie zapoznał się z „wytycznymi”? Cóż, okazał się zwykłym szmaciarzem, oszustem, a teraz jeszcze krętaczem. Artyści mieli chociaż predyspozycje do rozleklamowania szczepień w Narodzie i tym ich zmotywowano, a tym samym wprowadzono w błąd. Natomiast ten doktorek dobrze wiedział, co się dzieje i po prostu skorzystał z okazji. Tylko to nie była kolejka w Biedronce po fajki, a po zdrowie i życie i to z jasno wytyczonymi zasadami. Zeszmacił się i cóż, nie on pierwszy i nie ostatni wśród tych świętojebliwych pisowskich dziadów.

Czytelnik
Czytelnik
27 stycznia 2021 11:02

Oj panie Girzyński taki kultura we wszystkich debatach podkreśla swoje wykształcenie a tu proszę. W reżimowej tv sugerowali przez kwiatek kopertę co pan na to?

Zwinka
Zwinka
27 stycznia 2021 11:30

Facet jest obły. Dosłownie i w przenośni.

Marek
Marek
27 stycznia 2021 11:52

Dziś zawieszony a jeszcze niedawno udowadniał wyższość „prezesa nad Ziobrą i Gowinem” . widać wazelina nie pomogła

Mariola
Mariola
27 stycznia 2021 12:12

I co z tego, że ma wyższe wykształcenie? Tłumaczenie na poziomie przeciętnego pięciolatki.

Dron
Dron
27 stycznia 2021 13:55

Jak był poza pis-em, to był całkiem, całkiem normalny. Tylko wrócił i proszę bardzo. W tej grupie osób degeneracja postępuje szybciutko.

malgoska
malgoska
27 stycznia 2021 14:38

Skąd oni wygrzebują takich wyznawców?

Miś uszatek
Miś uszatek
27 stycznia 2021 17:00
Reply to  malgoska

Z szamba, proszę Pani. A to od dawna w tym kraju cały czas samo się doładowuje.