Górniak już wierzy w koronawirusa? „Wirus jest. Ludzie umierają”

Górniak już wierzy w koronawirusa? „Wirus jest. Ludzie umierają”

Edyta Górniak zasłynęła jako naczelna koronasceptyczka w naszym państwie. Gwiazdorka sugerowała, że COVID-19 jest efektem spisku Billa Gatesa, który dąży do zaszczepienia całej populacji. Ponadto, sugerowała, iż w szpitalach leżą statyści.

 

Teraz w swojej relacji na InstaStory wycofała się ze swoich słów i zarzuciła, że jej wypowiedzi zostały przekręcone przez nieprzychylne jej media.

Jak już się wszyscy wypowiedzieli, to ja też to chciałam zrobić” – rozpoczęła. „Kłamstwa, kłamstwa, kłamstwa! Zwróćcie uwagę na to, żeby nie ulegać masowej manipulacji, bo wygląda na to, że ludziom można wszystko wmówić. Moje słowo zostało zmanipulowane w brutalny sposób” – dodała.

Zaprzeczyła też, że powiedziała o tym, że koronawirus nie istnieje.

Powiedziałam coś zupełnie innego. Oczywiście, że wirus jest, mamy na to mnóstwo dowodów na całym świecie. Ludzie chorują i masowo umierają. Moim słowom został nadany inny sens, co było świadomą manipulacją” – kontynuowała.

 

Na koniec swojej instagramowej przemowy diwa, tradycyjnie już, mówiła o tym, że ludzie obecnie wyrażają swoje złe emocje, nienawiść oraz agresję.

Złość, gniew, smutek nie dziwi mnie, ale apeluję o rozsądek, ale jak się ludzie pozabijają w tej nienawiści i agresji, to nie wylądujemy w żadnym bezpiecznym miejscu” – zakończyła wystąpienie Górniak.

Zostań patronem KODUJ24.PL

 

Jeszcze niedawno piosenkarka podtrzymywała swoje komiczne teorie spiskowe. Groziła też tym, że wyjedzie z kraju, gdy zostanie wprowadzony przymus szczepień.

Nie planuję się zaczepić i nie planuję także zaszczepić mojego syna. Jeśli to będzie oznaczało, że muszę się przenieść do innego kraju, gdzie szczepienia nie są obowiązkowe, to tak zrobię. A jeśli byłyby jakiekolwiek przymusy, to niestety będziemy musieli się pożegnać. Dobrowolnie na pewno nie pozwolę sobie aplikować jakiejkolwiek chemii” – powiedziała w głośnym wywiadzie dla „Super Expressu”.

/nt/

Źródło: wprost.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej
Andrzej
25 listopada 2020 18:27

A co ze statystami zajmującymi łózka szpitalne?

HerodAntypis
HerodAntypis
25 listopada 2020 18:46

Jest jakiś postęp. Do tej pory przygłupy mówiły, że coś im wyrwali z kontekstu, teraz to inny sens złe zrozumienie albo zmanipulowanie. No ale aplikowania chemii nie da się zaprzeczyć ani zmanipulować- szczepionki to przecież biologia a nie chemia, ale śpiewaczka nie musi o tym wiedzieć.

Kundzia
Kundzia
25 listopada 2020 19:39

U Górniak nastąpiła nagła zmiana frontu.czyżby się czegoś przestraszyła? Proponuję jej aby sięgnęla po odczyt swoich wypowiedzi a nie pieprzyła głupot o manipulacjach. Manipulantem to jest Górniak.

Miranda
Miranda
25 listopada 2020 21:47

czy Artystka też nie rozumie o czym śpiewa , tak jak nie rozumie o czym mówi ? albo robi z siebie bidulkę , jak to nikt jej nie rozumie . No , niezła z niej artystka . Żenada.

Obserwator
Obserwator
26 listopada 2020 00:52

Jak już pani Edyta się wypowiedziała to i ja się wypróżnię- dała bozia głos ale rozumku tyle ile Kubusiowi Puchatkowi.

Chermes
Chermes
26 listopada 2020 16:58

Ona jest głupia jak but. Oczywiście, w pozytywnym tego słowa znaczeniu… 🙂