Gosiewska atakuje Kidawę-Błońską – „Pozwać Gosiewską w trybie wyborczym za kłamstwo”

Gosiewska ma koronawirusa! Czy sprawę próbowano zamieść pod dywan?

– „Konstytucja ważniejsza od ludzkiego życia- powiedziała dziś na prezydium Sejmu Marszałek Kidawa- Blońska” – napisała na Twitterze wicemarszałek Sejmu z PiS Małgorzata Gosiewska. Powtórzyła ten przekaz w rozmowie z TVP Info.

 

Małgorzata Kidawa-Błońska zaprzeczyła, że takie słowa padły z jej ust. – „Ludzie będą czuli się bezpiecznie, kiedy będziemy przestrzegali wartości, będziemy się szanowali i nie będziemy używali tak brutalnych argumentów jak pani Gosiewska. Była sprzeczka. Takie zdanie nie padło” – powiedziała Kidawa-Błońska podczas konferencji prasowej w Sejmie.

Internauci na Twitterze tak odpowiadali Gosiewskiej: – „Wy, na czele z prezydentem łamiecie Konstytucję, to fakt. Faktem też jest, że chcecie głosować zdalnie, bo cześć posłów SP w kwarantannie i nie mielibyście większości. O zdrowie Polaków mogliście zadbać wcześniej, gdy z wirusem walczyły inne kraje”; – „Gosia, powiedz wprost, że spartaczyliście robotę, macie na kwarantannie tylu posłów, że brakuje wam do większości. Tyle w temacie. Partactwo się zawsze mści”; – „Pozwać Gosiewską w trybie wyborczym za kłamstwo”.

 

Pisali też, że partia rządząca – mimo pandemii koronawirusa – chce przeprowadzenia wyborów 10 maja: – „A wy chcecie poświęcić zdrowie milionów Polaków w wyborach prezydenckich. Wasza pisowska obłuda nie zna granic”; – „Zawsze można złożyć mandat jak się nie chce przestrzegać prawa, które ma się stanowić. Pani te pretensje prezesowi zgłosi, bo on takich dylematów nie ma jeśli o wybory chodzi”.

Dodajmy, że wcześniej oskarżał PO o narażanie zdrowia posłów i ludzi z obsługi Sejmu Ryszard Terlecki, szef klubu parlamentarnego PiS. Pisaliśmy o tym w artykule „Obrady Sejmu jednak na Wiejskiej”.

bt

Źródło: 300polityka.pl, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maciek123454321
Maciek123454321
25 marca 2020 18:09

Już mi się nawet nie pisać o pisowskim gównie. I to głupie społeczeństwo musi teraz żyć z gównem, które sobie samo wybrało.

Marek
Marek
25 marca 2020 19:18

Lewica powielająca narracje pisu o „odpowiedzialności PO” i fałszywej „trosce o zdrowie posłów i pracowników sejmu” dno panowie, po prostu dno.. Gratuluję, głupoty najbliższej mi ideowo partii.
Szkoda. Chyba, że się mylę i panowie Biedroń i Zandberg mają w tej kwestii odmienne zdanie, na razie milczą więc pewności nie mam. Czarzasty już wyraził swoje zdanie na temat praworządności i jak szybko jest gotów ją poświęcić dla w zasadzie nie wiadomo czego.

Janina
Janina
25 marca 2020 20:45

Pracują lekarze, pielęgniarze, salowe, piekarze, aptekarze, sprzedawcy, dostawcy żywności, policjanci, żołnierze, odbierający śmieci i wielu, wielu innych. Z poświęceniem, w stresie i strachu o życie własne i tych, z którymi się stykają. Brakuje im środków ochrony, piorą rękawiczki i maseczki niby jednorazowe. W ci – jak teraz się okazuje wybrani przez pomyłkę – „wybrańcy narodu” boją się o własne tyłki i nie chcą obradować w sejmie, ale zdalnie, na odległość. Łatwiej o zmanipulowanie. Proponuję wam, wy tchórze i karierowicze bez sumienia iść do apteki, kupić sobie rękawiczki latexowe, maseczki, preparat do dezynfekcji, zabezpieczcie się i siadajcie do uchwalania dobrych praw, ratujących Polaków. Do tego jesteście powołani i nie jesteście w niczym lepsi od reszty społeczeństwa.

smętek
smętek
25 marca 2020 21:56
Reply to  Janina

Problem w tym, że oni nie mają pojęcia co znaczy dobre prawo.

Bart
Bart
26 marca 2020 07:24

Gosiewska emituje fejki. Tym samym od początku epidemii zajmują się Rosjanie.

Antoni
Antoni
26 marca 2020 09:55

Panie Terlecki i Gosiewska – to wy a nie opozycja macie wszystkie narzędzia i służby, aby zapewnić bezpieczeństwo posłów i to wy za to odpowiadacie. Martwicie się o zdrowie paru posłów i w tym samym czasie nie martwicie się o zdrowie milionów wyborców i ich konstytucyjne prawa prąc do wyborów prezydenckich.

wojtek
wojtek
26 marca 2020 10:35

Pani Gosiewska proste pytanie: ile pani „wydoiła” z kasy państwa czyli na ile okradła pani obuwateli?