Gosiewska podziękowała Sejmowi i… wnukom – „Na drugie imię ma Groteska?”

Gosiewska podziękowała Sejmowi i… wnukom - „Na drugie imię ma Groteska?”

– „Tak się zachowuje wicemarszałek? Zapomniała jeszcze pozdrowić sąsiadów itp.” – skomentowała internautka Weronika Pawlak zachowanie Małgorzaty Gosiewskiej. O kolejnym stopniu kariery posłanki pisaliśmy w artykule „Małgorzata Gosiewska z PiS została nowym wicemarszałkiem Sejmu”.

A na nagraniu wideo widać i słychać, jak Gosiewska, kończąc wczorajsze posiedzenie, dziękowała „Sejmowi za zaufanie i moim wnukom, które śledzą ten dzisiejszy dzień przez internet – Klarze i Witoldowi”. Nagranie zostało umieszczone na stronie Sejmu.

– „Pozdrawiam również Pana Janka spod sklepu osiedlowego Krzyś, Panią Basię, która odkłada mi codziennie rano 3 świeże kajzerki i Pana Jarka, że kazał im mnie wybrać”;

– „Na drugie imię ma Groteska?”; – „Jak American dream – z warzywniaka na salony”; – „Robienia parodii z Sejmu ciąg dalszy” – komentowali internauci.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

11
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
4 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
MariaJabisRyszardJacek DolińskiZwinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Czy ta „pani” w oświadczeniu majątkowym zawrze informację o 1,5 mln odszkodowania z MON za „polegnięcie” śp. Przemysława?

Irena
Irena

Każdy spektakl ma swój koniec !!! Oby była to tylko JEDNOAKTOWKA !!!

Maria
Maria

Tylko bez aktu, błagam

GREG
GREG

Burlesque

Jacek Doliński
Jacek Doliński

„Burleska – forma teatralna używająca w ograniczonym zakresie muzyki – głównie recitativo i pieśni. Powstała w XVIII wieku jako parodia poważnych tematów, często dzieł operowych lub operetkowych. W formie plebejska, nierzadko wulgarna.” (Wikipedia)
Co do formy – trafienie w dziesiątkę. Natomiast ze względu na urodę tej pani raczej mało jest chętnych na oglądanie burleski w jej wykonaniu.

Jack
Jack

Terleckiemu chyba szczęka wypadła.

ewa
ewa

ale dla PiS to przeciez normalne takie empatyczne

Maria
Maria

popełniła gafę, nie pozdrowiła kota prezesa Wolski

Zwinka
Zwinka

Całuśne to pisiorstwo.

Jabis
Jabis

Ułaskawiony bez osądzenia … nawet psu nie przepuścił.

Ryszard
Ryszard

A teraz należy spodziewać się występu starych Gosiewskich i apelu do samego Naczelnika, że to tylko Beatka jest godna zaszczytów, a ta wywłoka niech idzie precz i nie wraca.