Gowin postawiony do pionu przez partyjnych towarzyszy

Władzę w Porozumieniu ma przejąć Emilewicz?

Wersja oficjalna: partia popiera Andrzej Dudę, partia jest za jednością Zjednoczonej Prawicy, partia ma pełne zaufanie do działań swojego prezesa Jarosława Gowina. Tyle wynika z komunikatu rzeczniczki prasowej Porozumienia po poniedziałkowym posiedzeniu zarządu krajowego ugrupowania.

 

W trakcie tych obrad, tu mamy do czynienia już z nieoficjalnym przekazem, rozmawiano również o przyszłości partii. Konkluzja tej części debaty jest bardzo wymowna: dajemy sobie czas na podjęcie decyzji czy każdy z nas chce funkcjonować w ramach struktur Porozumienia czy jednak woli spróbować swoich sił  w innym ugrupowaniu – powiedział jeden z polityków partii.

Mimo szumnych zapowiedzi nic nie wyszło z pomysłu usunięcia z gremiów partyjnych Zbigniewa Gryglasa, który bezpardonowo krytykował w ostatnim czasie Gowina.

 

Stało się tak dlatego, że większość uczestników wczorajszego spotkania po prostu nie miała ochoty rozpatrywać powyższego wniosku.

Czymś jednak członkowie zarządu krajowego Porozumienia się zajęli. Ich aktywność pochłonęła bardzo mocna krytyka działań Jarosława Gowina w ostatnich tygodniach. Padło wiele męskich słów, ale umówiliśmy się, że na zewnątrz nie będziemy o tym mówić –anonimowo ujawnił uczestnik omawianego spotkania.

/as/

Źródło: RMF24.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bart
Bart
14 maja 2020 07:05

Gowin p0stawiony do pionu? Chyba trzeba go było podeprzeć rusztowaniem, ponieważ z powodu braku kręgosłupa nie byłby w stanie długo utrzymać tej pozycji.