Gozdyra kontra Kołodziejczak. „Szkoda jedzenia. Można było zrobić coś bardziej pożytecznego”

Gozdyra kontra Kołodziejczak. „Szkoda jedzenia. Można było zrobić coś bardziej pożytecznego"

W sobotę wieczorem rolnicy w ramach protestu wyrzucili na ulice warszawskiego Żoliborza, w pobliżu domu prezesa Kaczyńskiego, ziemniaki, kapustę, jaja i martwą świnię.

Jakkolwiek nikt nie kwestionuje prawa do protestu rolników, to jednak tego typu jego forma spotkała się z dużą krytyką internautów.

Jedną z pierwszych osób, które ostro zareagowały na żywność na ulicy była dziennikarka Agnieszka Gozdyra, która napisała na Twitterze, że została wychowana w szacunku do chleba, przez co nie może zaakceptować widoku rozrzuconego jedzenia i martwych zwierząt.

Niektórzy nie chcą widzieć tego czego nie widać z ich perspektywy. Nie widzicie dramatu, który odgrywa się u producentów żywności??” – tak na wpis dziennikarki odpowiedział szef Agrounii, Michał Kołodziejczyk.

Gozdyra zaapelowała do rolników, aby wymyślili inną formę protestu, a internauci ją poparli. „Szkoda jedzenia. Można było zrobić coś bardziej pożytecznego”, „Adresatów taka akcja nie poruszy, a są rodziny w Polsce, dla których kilka takich jajek, kapusta i ziemniaki byłyby prawdziwym dobrem” – można przeczytać w internecie.

Zostań patronem KODUJ24.PL

wb

Źródło: wiadomosci.dziennik.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
fgfg
fgfg
13 grudnia 2020 15:28

polactwo wyrzuca codziennie tony jedzenia a tu nagle taki jazgot nad rozrzucona kapustą? a poza tym gozydrze jakoś nie przeszkadza łamanie rąk kobietom ani gazowanie i nicie kobiet, podła z niej pisówka czasami wychodzi

Halalao
Halalao
14 grudnia 2020 09:46
Reply to  fgfg

Odwracanie kota ogonem w komentarzu. Jaka to różnica, gdzie to jedzenie gnije czy to w magazynie u rolnika czy na drodze. A kobiety jak zachowują sie jak mężczyzny to niech dostają jak mężczyzny. Na marszu niepodleglosci, na antycovidowcach, na marszu przedsiebiorców, górników, rolników gaz i pelne umundurowanie z palkami i strzelbami krótkolufowymi są na porzadku dziennym. A chyba walczycie o równouprawnienie? Czy tylko w jedną stronę bo ono już jest? To znaczy nie zawsze 🙂 przypomnijcie sobie co po zrobiło przez 8 lat, przez 4 lata cos tam robili bysmy ich wybrali na nast 4 i w tych nast 4 okradali nas na potęgę. Teraz PiS to samo robi. Dali przez pierwsze 4 lata jakies 500+ a teraz nastepne 4, będą nas okradać, kupujac niesprawdzone szczepionki.

Marek
Marek
14 grudnia 2020 11:16
Reply to  Halalao

Na marszu faszystów gaz i broń? Chyba ci sie epoki pomyliły. Odkąd rządzi pisuar, marsz faszystów jest nietykalny. Nawet jak podpalili mieszkanie to milicja nie reagowała i szukali go po fakcie.
A PO przez 8 lat zrobiło tyle ile zrobiło. Pis to spierdolił w pół roku. Poziom złodziejstwa PO do złodziejstwa pisu to jak ukraść kromkę chleba, a napaść na bank (pis), więc przestań ćpać kadzidło mszalne czy propagandę symetrystów. Równouprawnienie już jest? Ale się uśmiałem.

Wiesz jaka jest różnica między marszem faszystów a protestem kobiet? Marsz faszystów jest nielegalny ledwo się zacznie, bo notorycznie, na wielka skalę i świadomie łamie prawo. Protest kobiet natomiast stara się być ugrzeczniony, no ale jak rząd ich olewa to nastepuje radykalizacja. Prosty mechanizm akcji i reakcji.

Marek
Marek
13 grudnia 2020 15:41

Pięknie powiedziane „Niektórzy nie chcą widzieć tego czego nie widać z ich perspektywy. …”. Szkoda tylko, że perspektywa wypowiadającego ogranicza się do potrzeb rolników, przeważnie tych, którzy sobie nie radzą.
Co z szerszą perspektywą? Ustrój? Prawa człowieka? Prawa mniejszości? Prawa kobiet? Demokracja? Świeckość państwa? Wolność osobista i światopoglądu? Mówią coś te „lewackie hasełka” panu Kołodziejczakowi?

Marek
Marek
13 grudnia 2020 20:20
Reply to  Marek

To inny Marek.

Marek
Marek
14 grudnia 2020 11:18
Reply to  Marek

Marków jest na tej stronie co najmniej 3ch, w tym jeden pisuarny debil.
Którym ty jesteś? Inny w sensie nie ty, to prawda. W żadnym jednak wypadku nie nowy. Piszę tu od dawna jako Marek i czasem to co napiszę jest dla odbiorców zbyt niezrozumiale i kontrowersyjne, tak jak teraz.

Bart
Bart
14 grudnia 2020 08:20

Cokolwiek napisała ta pani, można było tylko wzruszyć ramionami. Z jej inteligencją i moralnością swoją działalność powinna ograniczyć do publikowania swoich foci na instagramie.

Barbara
Barbara
14 grudnia 2020 09:50

Pani gozdyra widać że nigdy nie zrozumie pracy rolników ,dobrze że nie umie zrozumieć marnotrawstwo jedzenia ale co robi rząd ? Pisowski gniot tego nie zrozumie że produkcja chleba to praca od wiosny do jesieni i dlaczego za tą pracę mam otrzymać grosze ,więc jeśli jest ta pani taka od serca niech poświęci swoją wypłatę dla tych rolnikow albo sama jajka i mięso niech se sama wychowuje