Grecja od 15 czerwca otwiera granice dla turystów z 29 krajów, z wyjątkiem Polski – „Kolejny „sukces” rządu PiS”

Grecja od 15 czerwca otwiera granice dla turystów z 29 krajów, z wyjątkiem Polski – „Kolejny „sukces” rządu PiS”

Od 15 czerwca do Grecji będą mogli wjechać obywatele 29 krajów – poinformowało ministerstwo turystyki tego państwa. Na liście nie ma Polski.

 

Obywatele tych 29 krajów będą zwolnieni z obowiązkowej 14-dniowej kwarantanny. Turyści z Polski, którzy chcieliby pojechać do Grecji, nadal muszą się jej poddawać.

„Kolejny „sukces” rządu PiS”; – „Zaczyna się, to tylko początek. Niebawem więcej państw „doceni” sukcesy PiS w walce z COVID”; – „Chyba wieści o naszych sukcesach w walce z pandemią do nich nie dotarły i nie mają pojęcia że cała Europa nam zazdrości”;

 

– „Przecież święty Łukasz stwierdził, że ma epidemię pod kontrolą, a jego słowo cenniejsze niż milion. Wiele milionów!” – kpili internauci.

„Boję się Greków i ich podarunków powiedział PMM ucieszony, że Grecja nie wpuszcza Polaków. Nic dobrego do nas z Grecji nie przyszło-dorzucił MEN, znacząco wskazując na przereklamowanie demokracji. A czy z Grecji można coś fajnego sprowadzić z zyskiem?-powątpiewa Minister Zdrowia” – podsumował na Twitterze Roman Giertych.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
Janusz Rosa-RosińskiWłodekShaqMirekOna Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
HerodAntypis
HerodAntypis

Spektakularny sukces! 29:1 ! Szumowina pobił rekord szydła o dwa oczka! Kto następny? Kiedy trójka z przodu?

Janusz Rosa-Rosiński
Janusz Rosa-Rosiński

Drogi przyjacielu – w tej liczbie są też kraje azjatyckie i z poza UE. Nie ośmieszaj się zatem głupowatym „rekordem”. Ponadto Wielka Brytania drugi kraj w ilości turystów zasilających budżet Grecji też ma obecnie „stop”.! lipca ponownie zostanie dokonana ocena międzynarodowej sytuacji epidemicznej i wszystko może „przewrócić się do góry nogami”.
Tak na marginesie – piszesz te błazenady od siebie czy musisz bo więcej płacą w tej trollowni niż w pisowskiej?

Dan
Dan

Bzdura. Brakuje jescze Francji i Wielkiej Brytanii. Typowe mieszanie ludziom w głowach.

Mirek
Mirek

Pasuje do narracji. Nie czepiajcie się „redakcji”.

Włodek
Włodek

Szwedów też nie wpuszczają, zasadniczo jesteśmy w dobrym towarzystwie, nie mniej to tylko Polsce cytuję „cały świat zazdrości rządu i jego umiejętności walki z pandemią”

Ona
Ona

Ile trzeba było zjeść śniegu by popierać i głosować na to badziewie PiS?

Shaq
Shaq

W ten sposób Grecja dołączyła do pańtw-wielkich wrogów kraju pisowskiego. Razem z Niemcami i Ukrainą. Czekamy na szkalujące materiały w tvp o tym, jak niedobrym miejscem na spędzanie urolopu jest Grecja.