Grodzki o działaniach PiS: „typowy przykład socjalistycznej pseudogospodarki”

CBA w natarciu: Po Popieli i Guzikiewiczu do ataku na marszałka Senatu ruszyli śledczy

Tomasz Grodzki (KO) na Twitterze odniósł się do ostatnich problemów z dostępem do szczepionek na grypę: „Brak szczepionek na grypę to poważny problem. Władza zachęca do szczepień, ale nie zapewnia szczepionek – typowy przykład socjalistycznej pseudogospodarki, tyle że tu chodzi o nasze zdrowie i życie. W dobie pandemii szczepionek nie może zabraknąć! – napisał marszałek Senatu.

 

Wypowiedź Grodzkiego była niejako odpowiedzią na wcześniejszy post autorstwa Stanisława Karczewskiego (PiS), który twierdzi, że bez problemu kupił szczepionkę.

Uprzejmie informuję, że szczepionkę przeciwko grypie, którą zaszczepiłem się kilka dni temu, kupiłem w ogólnodostępnej aptece a czekałem na nią prawie tydzień” – poinformował były marszałek wyższej izby parlamentu.

 

Post Karczewskiego, co trzeba podkreślić, stanowi przykład PiS-owskiego zaklinania rzeczywistości. Na problemy z dostępem do szczepionek uskarżają się bowiem dziesiątki ludzi w niemal całym kraju.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Tegoroczny sezon grypowy może być bardzo niebezpieczny dla zdrowia ze względu na nałożenie się na siebie epidemii grypy i o wiele groźniejszego COVID-19.

/nt/

Źródło: wprost.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
JantarZbyszekAndrzej Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Andrzej
Andrzej

Bezczelność pisuarów i ich tromtadracja przechodzi zdolność rozumienia.Za to smród z szamba potworny.

Zbyszek
Zbyszek

Jestem narciarzem. Chętnie obiecam pisowcom ze 3 miliony szczepionek za 100 milionów które zapłacą mi z góry.

Jantar
Jantar

Szczepionek przeciwko grypie nie ma. Mama dostała receptę i poszła do apteki wykupić. Nie było i nie wiadomo, kiedy będą, a także nie wiadomo, ile sztuk apteka dostanie. Pani aptekarka zapisała mamę w kolejkę, a lista tylko w tej jednej aptece jest gigantyczna! Więc niech Karczewski bzdur nie opowiada, że z marszu w aptece szczepionkę kupił. Po prostu jako wysoki rangą pisuar dostał ją prosto z dostawy bez kolejki. I dla każdego członka PiS te szczepionki będą, a reszta niech choruje i umiera, „najwyżej społeczeństwo się odmłodzi” (słowa PiS-owskiego posła).