Grożą Sutrykowi i innym samorządowcom. Tak samo grożono Adamowiczowi…

Grożą Sutrykowi i innym samorządowcom. Tak samo grożono Adamowiczowi...

Prezydent Wrocławia, Jacek Sutryk oraz inni krytyczni wobec PiS samorządowcy otrzymują listy z pogróżkami. Anonim w mailu zapowiada zamach na ich życie w ciągu kilku najbliższych dni.

 

Prezydent sam ujawnił treść maila, jaki dotarł na jego służbową skrzynkę: „Sutryk zginiesz ŻYD ZIE… Zadźgam cię jak Adamowicza… Poderżnę ci ten głupi łeb… Długo nie pożyjesz. Pożegnaj się z rodziną. Zabiję cię na dniach”.

Takie same maile dostali Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Gdańska, Piotr Grzymowicz z Olsztyna i Tadeusz Truskolaski z Białegostoku. Wszyscy związani z opozycją. Sprawa została zgłoszona na policję, ale nic nie wiadomo o jakichkolwiek podjętych działaniach.

 

Przypomnijmy, że Paweł Adamowicz także otrzymywał pogróżki przed śmiercią. M.in. otrzymał od Młodzieży Wszechpolskiej  „akt zgonu politycznego”. Proces zabójcy nie rozpoczął się do dziś.

Ratujmy Koduj24.pl - Zrzutka.pl

Czy w tym przypadku organa ścigania będą równie opieszałe?

/td/

Źródło: tokfm.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jantar
Jantar
27 lipca 2021 15:01

A wieczorem służby dostały informację o podłożeniu bomby w siedzibie TVN na Wiertniczej. Trwała właśnie emisja Szkła kontaktowego, gdy rozległ się alarm. Po pierwszym uważano, że to może jakieś ćwiczenia, ale alarm powtórzono i rozpoczęła się ewakuacja ludzi z budynku. Przerwano emisje programu i aż do 4-ej rano była emisja zastępcza złożona z samych powtórek, bez belek, bez pasków i bez loga stacji. Alarm okazał się fałszywy.

Jednak sami powiedzcie, czy to przypadek, że taka wiadomość posyłana jest do służb na kilkanaście godzin przed obradami Komisji na temat koncesji dla stacji i projektowanej ustawy medialnej, dzięki której stacja ma zostać wyeliminowana z rynku? Jasno dano tym samym do zrozumienia, że stacja zostanie usunięta albo przez ustawę, albo aktem terrorystycznym.

I do tego jeszcze teraz te pogróżki dla samorządowców. Kaczyński szykuje się na przejęcie władzy absolutnej już jesienią. I to władzy nielegalnej. Taka jest moja ocena sytuacji.