Guzikiewicz „spanikował” i przeprosił Grodzkiego. Post „satyryczny” został usunięty!

Guzikiewicz "spanikował" i przeprosił Grodzkiego. Post "satyryczny" został usunięty!

Przegrana walka o Senat i wybranie na jego marszałka Tomasza Grodzkiego, który „bezczelnie” zabrał tę fuchę panu Karczewskiemu, wzburzyła brać pisowską.

 

Natychmiast pojawiła się jakaś pani, przypominająca, że ileś lat temu wręczyła nowemu marszałkowi łapówkę i do akcji przystąpił radny PiS, Karol Guzikiewicz. Zażądał on na Twitterze, by natychmiast usunąć Grodzkiego z funkcji marszałka Senatu.

Teraz, gdy pan Guzikiewicz „poczuł się osaczony”, bo marszałkowi Senatu skończyła się cierpliwość i zagroził pozwem za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji oraz wezwaniem do sprostowania, zmienia front, usuwa swój post i … przyznaje, że miał on charakter tylko satyryczny.

 

„Zamieszczony post satyryczny z 15.11.2019 na Facebooku i Twitter został dzisiaj usunięty, mogący sugerować nieprawdziwe informacje o Panu Tomaszu Grodzkim, dlatego skierowałem sprawę do CBA o sprawdzenie informacji w celu uniknięcia pomówień” – napisał na twitterze. Ot, taki żarcik. Jak słusznie zauważył jeden z internautów, „to nie satyra. To jest pomówienie. Za to się karze”.

Tak więc post znika, ale Guzikiewicz nie odpuszcza. Skierował „sprawę do CBA o sprawdzenie informacji w celu uniknięcia pomówień” i liczy zapewne, że żart żartem, ale odpowiednie służby dokładnie prześwietlą sprawę i może uda się ugotować Grodzkiego.

Przeprasza też „twittera”: „Usunięcie skutków naruszeń na Twitter „Przepraszam Marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego za moje nieprawdziwe twierdzenia jakoby Marszałek Senatu Tomasz Grodzki brał łapówki.”

Niesmak jednak pozostał, bo jak napisał Jacek:  „Dobry żart! Ja teraz zacznę pomawiać publicznie ludzi i na koniec wydam oświadczenie. Teraz cwaniaku wykup przeprosiny przed @WiadomosciTVP , a najlepiej oddaj mandat i odejdź z polityki.”

Tamara Olszewska

Źródło: gazeta.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
he hekaanwilbanKaZbyszek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zbyszek
Zbyszek

Guzikiewicz został zdradzona o świcie.

anKa
anKa

Co za gnida … gnida jak Guzikiewicz

wilb
wilb

Pocieszny facecik, który wszędzie pojawia się z kaskiem stoczniowym na głowie, choć jako stoczniowiec pracował ostatnio 30 lat temu.
Megaloman i mitoman. Prostak zdający sobie sprawę ze swojego prostactwa – a więc tym bardziej pompatyczny i „bogoojczyźniany”. Cwaniak, który wykorzystał poświęcenie innych do tego, by przez całe życie czerpać z tego profity.
Wielki drab który w cichości ducha musi zdawać sobie sprawę ze swojej małości.

A ja naprawdę się dziwię, kto się jeszcze nabiera na tego kabotyna.

kaan
kaan

Opluł – ale przeprosił .
Przeprosił – ale z łożył donos.
Nasłał służby, którym trudno przypisać bezstronność.. Mówiąc wprost poszczuł psy gończe, które aż rwały się do akcji na profesora.
….To co to za przeprosiny????
Panie profesorze, niech pan nie odpuszcza!

he he
he he

pamiętam Guzikiewicza w asyście kilku faciów pod pomnikiem ks. Jankowskiego, którego chcieli bronić jak niepodległości. Stali na placyku – środek miasta, a oni w stoczniowych ubraniach „roboczych” (choć wiadomo, że nie pracują fizycznie) i W KASKACH … … No komedianci!