Hasło: „Uwaga! ucieka do Brukseli”, trafia w samo serce PiSu

Hasło: „Uwaga! ucieka do Brukseli”, trafia w samo serce PiSu

Wybory do Parlamentu Europejskiego już za niecałe 6 tygodni, a więc kampania ruszyła z kopyta. Prawo i Sprawiedliwość, po fali wystąpień mających na celu zastraszenie obywateli pedofilami i zoofilami, wtrąciło do swojej kampanii temat wprowadzenia w Polsce waluty euro.

Choć w ostatnim czasie nikt z opozycji tym tematem się nie zajmował ani euro nie forsował, Kaczyński na ostatniej konwencji wyborczej PiS w Lublinie odpowiedział na „niezadany” temat: „Mówimy nie euro, mówimy nie europejskim cenom”. A w spocie reklamowym PiSu młoda dziewczyna ze smutkiem wyznaje, że jak wejdzie euro to ona biedaczka sobie już nic nie kupi. To najbardziej wzruszający moment tego spotu.

PiS liczy, że odkrycie Jacka Kurskiego o tym „że ciemny lud to kupi” jest odkryciem fundamentalnym. Dlatego prezes do swojego hasła „nie dla euro” dodaje, że jedyne co potrzebne Polakom na europejskim poziomie, to płace. A te płace może zapewnić swojemu ludowi wyłącznie PiS.

Tymczasem Koalicja Europejska swoje spoty oparła na znanych, niechlubnych, faktach. Chęć kandydowania do Parlamentu Europejskiego, byłych czy obecnych ministrów, nazywa bezprecedensową ucieczką rządzących. Uciec chce Beata Szydło, która przyznała sobie i swoim gigantyczne nagrody, Ryszard Czarnecki, który poustawiał swoją rodzinę na wysokich stanowiskach, Anna Zalewska, która popsuła polską edukację, Krzysztof Jurgiel, który popsuł polskie rolnictwo czy Beata Mazurek, która broniła bandziorów. To ekipa, która ma już dość… dość tego co sama nam zgotowała. Zrobiła swoje i teraz chętnie przeniesie się tam, gdzie jest lepiej, tym bardziej, że osobista odpowiedzialność będzie znacznie mniejsza.

Z jednej strony pisowscy dygnitarze straszy unią, z drugiej sami chcą się tam ustawić. To nie schizofrenia, tam się po prostu zarabia w euro.

Seria billboardów Koalicji Europejskiej pod hasłem „Uwaga! ucieka do Brukseli” będzie jeździć po ulicach największych miast.

/md/
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
JarekmordazdradzieckaZgredzinkaAndaJabis Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Dlaczego po ulicach największych miast? Tu wszyscy wiedzą. Niech jadą do małych miasteczek i wsi, gdzie odbierają tylko szczujnię Kurskiego i radio z ryjem, niech stają w niedzielę przed kościołami. TAM trzeba ludzi budzić!

Obserwator
Obserwator

A dlaczego nie może przejechać przez mniejsze miasteczka ?

Jabis
Jabis

Kłamczywiecki o oświacie: – (…) jest potrzebna głęboka reforma.
To … co z deformą Szczeżui? Za co przez trzy lata brała kasę, czasem podwójną!? To się nazywa paść na trokach własnych kaleson. Może PINOKIO poprze, złożony przez PO, wniosek o odwołanie? 😉

Anda
Anda

Kampania, jak wszystkie poprzednie – bardzo dobra. Jedno zastrzeżenie – te tablice powinny jeźdzć po małych miasteczkach i wsiach, tam gdzie docierają tylko kłamstwa tvp.

Zgredzinka
Zgredzinka

Czemu będzie jeździć po ulicach nawiększych miast, a nie wsi i miasteczeķ?
Przecież to stamtąd w większość wywodzi się pisowski elektorat i to właśnie tam „suweren” jest najczęściej ogłupiany przez naziolsko-katolską propagandę.
Miasta wiedzą swoje, co pokazały ostatnie wybory.

Jarek
Jarek

Czemu będzie w ogóle jeździć kampania nienawiści raczej powoduje że ma sie ochote zagłosować na szczutego. Plakat bardzo brzydki a strajk polityczny więc powiem lepiej w ogóle lub coś mądrego wymyślić

mordazdradziecka
mordazdradziecka

Chcą uciec do Brukseli jak hitlerowcy do Ameryki Pld. po wojnie. Nie ma mowy!