Holecka bardziej pisowska od Kaczyńskiego? (film)

Z cyklu "nic głupszego już dziś nie przeczytacie", czyli Holecka próbowała się „odgryźć” Mazurkowi

– „To naprawdę głupio wygląda, gdy dziennikarz stara się być jeszcze bardziej „pisowski” niż sam prezes” – to tylko jeden z wielu komentarzy po rozmowie Danuty Holeckiej z Jarosławem Kaczyńskim.

Prezes PiS nawiedził TVP i udzielił łaskawie wywiadu. Mówił o sukcesach rządu PiS, o jego rekonstrukcji, zganił – choć oczywiście nie wprost – ministrów: spraw zagranicznych i infrastruktury itd., itp.

W tej długiej rozmowie uwagę komentatorów bardziej jednak przykuły zachowanie i zadawane przez prowadzącą program Danutę Holecką pytania. Jacek Nizinkiewicz z „Rzeczpospolitej” napisał na Twitterze:
– „Dziennikarka TVP: A co PiS się udało przez te dwa lata?
Prezes: 500+, obniżenie wieku emerytalnego itd., itp. …
Dz. TVP: Ale co się jeszcze udało?
Prezes: No mówiłem już….
Dz. TVP: To porozmawiajmy teraz o plusach tego rządu”.

https://twitter.com/tvp_info/status/930165407280922624

A zastępca redaktora naczelnego „Gazety Wyborczej” Jarosław Kurski pokusił się o taki komentarz: – „Prosili w redakcji, bym obejrzał wywiad PJK dla „Wiadomości”, bo „będzie coś ważnego”. Ważnego NIC nie było, za to mam telewizor zaklejony miodem i wazeliną. Jarek, przecież widać, że nawet ciebie samego to śmiertelnie nudzi!”.

Trudno też nie zgodzić się z następującym stwierdzeniem: – „Putinowi wybierają trudniejsze pytania na dorocznym spotkaniu z dziennikarzami i widzami”.

Tomasz Kuzia zrobił zdjęcie ekranu telewizora, na którym widać Holecką. Nie podejmujemy się opisu wyrazu jej twarzy.
(Źródło: gazeta.pl)

bt
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

12
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
8 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
PiJarJanekgboorSobiepanMaciek123454321 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Holecka włazi bez wazeliny. Hitler też udzielał wywiadów, ale w odróżnieniu od Karalucha po 2 latach rządów nazistowskich rzeczywiście mógł się pochwalić długą listą osiągnięć, których nie będę tu wymieniał, żeby ktoś mnie nie posądził o skryty podziw dla nazizmu – zwłaszcza, że wiemy, jak się to później skończyło. Śledząc całą historię III RP powiedzieć mogę tylko jedno – ZAWSZE po zwycięstwie jednej opcji, wahadło nastrojów społecznych wychylało się w drugą stronę. Po Olszewskim i jego bandzie przyszło SLD, po SLD był AWS, potem znów SLD, potem PiS + satelici w wersji soft, wreszcie PO. Teraz mamy PiS w wersji… Czytaj więcej »

Janek
Janek

„Musimy zacisnąć zęby i wytrzymać jeszcze dwa lata”- tylko proszę uważać, żeby nie dostać szczękościsku, dwa lata to długo. No, a co jeśli ta banda wygra ponownie?
„ale w odróżnieniu od Karalucha po 2 latach rządów nazistowskich rzeczywiście mógł się pochwalić długą listą osiągnięć”- no fakt, Hitler osiągnięć miał więcej-autostrad budował więcej, paręnaście obozów koncentracyjnych założył- a Karaluch to co- zaledwie kilka, a i to o tajnej lokalizacji.

Maciek123454321
Maciek123454321

Jasiu-trollu, a jakie sukcesy zanotował PIS? poza oczywiście 500+, na które muszę płacić sam?
i z a p a d ł a c i s z a

Janek
Janek

A co, widziałeś władzę która coś dała od siebie? A niby skąd weźmie? Za wszystkie te „bezpłatne” cuda- nauka, zdrowie, 500 plus itd. wszyscy muszą zapłacić, władza tylko łaskawie wydzieli kasę (sama przy tym kradnąc ile wlezie). Ta władza jest tak samo dobra, jak poprzednia- hojna z cudzej kieszeni. No, może obecna więcej okruszków rzuci pod stół, poprzednia mówiła- jak to mówił towarzysz Szmaciak- „(„gdy kradniesz gwóźdź lub drutu szpulę, uszczuplasz przez to całą pulę, a pula nie jest do kradzieży, pula się cała nam należy”

PiJar
PiJar

Dajcie spokój kobiecie, ona przecież była w ekstazie. Nie każdy może doświadczyć rozkoszy rozmowy z wodzem. Wszak wielu jest powołanych, lecz niewielu wybranych. Dziś szczęście uśmiechnęło się właśnie do niej.

Janek
Janek

W polityce to się zdarza: starsi pewnie jeszcze pamiętają, jak Hanna Gronkiewicz-Waltz przeżywała orgazmy z Duchem Świętym.

Maciek123454321
Maciek123454321

Zazdrościsz?

PiJar
PiJar

Widzę, że zrównał Pan Jarosława Kaczyńskiego z Duchem Świętym. Takiej apoteozy wodza jeszcze nie było. Gratuluję

Janek
Janek

Nie zrozumiał Pan. Proszę sobie przypomnieć (lub wyguglać) jak w latach 90- tych HGW była gorliwą uczestniczką jakieś odnowy w Duchu Świętym i jak sama podobno mówiła, że tenże Duch Święty kazał jej kandydować na prezydenta.

Sobiepan
Sobiepan

Wyglada jakby przezywala uniesienie. Co ja gogom- to najprawdziwszy orgazm u Danusi !

Maciek123454321
Maciek123454321

Och, nie żałujmy jej, wszak klimakterium. Niedługo pozostaną wspomnienia obcowania tylko…….

gboor
gboor

Zrobiła mu kulsona.