Hołownia: „Może zrobimy zrzutkę na opłacenie posłowi specjalisty…?”. Ostre starcie

Polacy wybierali najinteligentniejszych polityków?

Poseł Tomasza Trela zamieścił w sieci wideo wyśmiewające Szymona Hołownię. Lewicowiec chodził w nim po lesie i szukał „kłusującego” szefa ruchu Polska 2050.

 

Założyciel obywatelskiego ruchu skomentował filmik zamieszczony przez Trelę. „Słuchajcie, bo sprawa wygląda na poważną. Może zrobimy jakąś szybką, weekendową zrzutkę na opłacenie panu posłowi specjalisty od celnego dowcipu? Nie każdy musi się znać na wszystkim, a my akurat umiemy również w aktywizację” – napisał w komentarzu pod jego postem na Twitterze.

Na linii Polska 2050 – Lewica iskrzy od czasu przejęcia przez Hołownię posłanki Hanny Gil-Piątek. Kilka dni temu polityczka ogłosiła swój transfer do nowego ruchu. Nieoficjalnie mówi się, że organizacja Hołowni wyszukuje kolejnych posłów, którzy hipotetycznie byliby zainteresowani przejściem do niej.

 

Wspomniana Gil-Piątek jest krytykowano zarówno przez polityków, jak i internautów. Tłumaczy ona jednak, że już od pewnego czasu nie podobała się jej praca Lewicy, przez co „zmianę barw” partyjnych planowała od dawna.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Hanna Gil-Piątek podczas ostatnich wyborów prezydenckich pracowała w sztabie Roberta Biedronia. Kandydat dostał ponad 2% poparcia wyborców.

/nt/

Źródło: natemat.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments