Hołownia nie wyklucza współpracy z Trzaskowskim

Hołownia nie wyklucza współpracy z Trzaskowskim

Decyzję będziemy mogli podjąć dopiero, gdy na stole pojawią się konkrety…To nie jest randka w ciemno…, że ktoś mi się podoba i w zasadzie jest fajny, to może się z nim umówię” – powiedział Szymon Hołownia w rozmowie z Gazeta.pl. Dodał też, że prowadzi rozmowy z kilkoma niepokornymi posłami PO.

 

Wielu członków PO krytykuje nową inicjatywę Trzaskowskiego pod nazwą Campus Polska Przyszłości. Hołownia ocenia go spokojniej: „to zależy, co Rafał Trzaskowski stworzy. Na razie od momentu wyborów prezydenckich formułuje dużo zapowiedzi. I to bardzo dobrze, bo trzeba zapowiadać, co się robi…To polityka, czyli załatwianie problemów ludzi. Nie umawiamy się na jakieś celebryckie programy”.

My jesteśmy gotowi wziąć odpowiedzialność za państwo – dodał. Do tego trzeba wygrać wybory z większością, która umożliwi rządzenie. Oczywiście najbardziej chcielibyśmy wygrać wybory samodzielnie, ale realizm polityczny podpowiada, że trzeba się układać koalicyjnie.

 

Na pytanie, czy koło poselskie Hołowni mogą wzmocnić trzej posłowie Platformy, którzy podpisali się pod listem krytykującym władze PO, czyli Ireneusz Raś, Bogusław Sonik i Paweł Zalewski., odpowiedział, że z niektórymi z tych polityków rozmawia.

Ratujmy Koduj24.pl - Zrzutka.pl

Rozmawiam z politykami, którzy mają własne zdanie”. Co nie znaczy – zastrzegł – że od razu chcę zarzucić na nich sieć czy wciągnąć do swojego politycznego koła.

Hołownia znowu podkupuje posłów i wygłasza te same frazesy” – skomentował wywiad jeden z Internautów. „Dajcie kilka jedynek i dwójek na listach i będzie koalicja” – dopowiada inny.

/td/

Źródło: gazeta.pl

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
antyuzurpator
antyuzurpator
12 maja 2021 10:54

hołownia: „Będziemy układać się z tymi, z którymi będzie nas łączyć wspólnota interesów”.
No i w końcu powiedział prawdę. Z kim może mieć wspólnotę interesów ultrakatolicki hołownia, jeśli nie z pisem, naziolami, polską instytucją kościelną, a może nawet z ordojurysami i rydzykiem?
Marzy mu się samodzielna większość, ale przy takich słupkach jak obecnie i tak się dobrze umości. Wystarczy że po wyborach skuma się z pisiatymi, do tego dołączy zero ze swoimi kakaowcami (bo jak nie dołączą to pójdą w odstawkę albo nawet siedzieć) i mając większość konstytucyjną urządzą nam powrót średniowiecza, czyli państwo wyznaniowe.

Maciek123454321
Maciek123454321
13 maja 2021 00:38
Reply to  antyuzurpator

Panie anty…., może trochę logiki w myśleniu i pisaniu, co?