„Horała usiłował zabłysnąć, ale znowu mu nie wyszło”

PiS zrezygnował z postawienia przed Trybunałem Sprawiedliwości Donalda Tuska

„Czy może być coś bardziej bezczelnego niż gdy Marcin Horała, przedstawiciel partii łamiącej Konstytucję, mówi w programie TV „Zamiast mieć napis „Konstytucja” na koszulce, trzeba ją czytać”?” – zapytała na Twitterze jedna z internautek. Poseł PiS, a od niedawna pełnomocnik rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego, takim oto bon motem usiłował „zabłysnąć” w TVN24.

 

Słów krytyki pod adresem nie szczędzili internauci. – „Słowa, których używają normalni ludzie, znaczą całkiem co innego, niż tak samo brzmiące słowa po polsku, których używają tacy jak p. Horała”; – „Horale jak słychać umiejętność czytania na niewiele się zdaje”; – „Horała usiłował zabłysnąć, ale znowu mu nie wyszło”.

Na tym jednak nie koniec „złotych myśli” Horały. O sędziach Sądu Najwyższego był łaskaw stwierdzić, że to „grupa ludzi w ładnych ubraniach”. A uchwała SN według niego jest oczywiście nielegalna.

 

„Horała właśnie udowodnił że 2+2=5,5. Teraz próbuje dowieść, że białe nie jest białe zgodnie z zaleceniami prezesa”; – „Horała swoją argumentacją na temat uchwały SN, z prędkością światła zmierza w stronę intelektualnego zera, czyli tam, gdzie już od dawna jest pan Zbyszek”; – „Mam nadzieję że za kilka lat ten Pan będzie się wstydził sam przed sobą za to, co wygaduje w obronie poczynań swojej partii” – komentowali internauci.

Oceniali też zachowanie Horały w studiu: – „Nie wie o czym mówi. Słychać histerię w głosie zmieniającym się momentami w drżący falsecik”; – „Horała zaraz siem łobrazi i weźmie swoje wiaderko, łopatkę i pójdzie do swojej ulubionej piaskownicy na Woronicza”.

bt

Źródło: TVN24, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

14
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
8 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
matiussmętekZwinkaZbyszekAntoni Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
HerodAntypis
HerodAntypis

Okazuje się, że za chodzenie po ulicy w ładnym ubraniu usiłuje się karać. Ludzie już są, trwają poszukiwania sensownego paragrafu.

Bart
Bart

Ależ Horała i inne pisowskie tłuki jak najbardziej czytają konstytucję. Tyle że dla nich to jest political fiction.

Maciek123454321
Maciek123454321

Czy pamiętamy, jak horała została podsumowana przez Gdynian w wyborach samorządowych?
Jeżeli nie, to przypomnę – Wojciech Szczurek – 67,88%, Marcin Horała 16,85%. Klęska.
W sam raz nadaje się na pełnomocnika pól uprawnych między Łodzią a Warszawą.
Pełnomocnik to, czy może pełny-nocnik?……….

Zwinka
Zwinka

Gdynia nieustająco przeprasza za horałę.

smętek
smętek

Co to daje, że Gdynia przeprasza za horałę, Kraków za dudę i szczerskiego? Przyzwoici ludzie wstydzą się za te zera ale oni dobrze czują się ze swoimi pustymi głowami.

Zwinka
Zwinka

Prawda. Za tym powinien iść ostracyzm. Każdy zna jakiegoś pisioła, można np. ręki nie podawać. W czasie okupacji i Mały Sabotaż jest dobry. Kropla drąży skałę. .

matius
matius

Wrocław za Szmatołusza…

Aleksander
Aleksander

Horała swoją argumentacją na temat uchwały SN, z prędkością światła zmierza w stronę intelektualnego zera- moim zdaniem od dawna już tam jest.W dodatku jest to nie tylko zero intelektualne ale również moralne.

Antoni
Antoni

Duda krzyczy a czasami wrzeszczy, Horała krzyczy, Sasin krzyczy, Sęk krzyczy, Ozdoba krzyczy jak prawie każdy PiS-wiec biorący udział w telewizyjnej „dyskusji” – czyżby próbowali krzykiem przykryć brak argumentów?

Zwinka
Zwinka

Kto krzyczy ten traci rację. Tak mówiono w kulturalnych czasach.

HerodAntypis
HerodAntypis

Cofnęli się do wieku niemowlęcego. Drą się jak noworodki na porodówce NFZ.

Zbyszek
Zbyszek

A ja bardzo proszę, żeby ktoś (musi to być naprawdę wybitnie analityczny obserwator) poinformował społeczeństwo co owemu nieszczesnemu Horale kiedykolwiek wyszło.

HerodAntypis
HerodAntypis

To kompletny nieudacznik. Nawet włosy mu nie wyszły. (Chyba że perukarz suski wykonał arcydzieło)

Maciek123454321
Maciek123454321

Ja jestem wybitny analityczny i powiem, co mu wyszło, a nawet wychodzi codziennie. Interes ze spodni.