„I w ten oto sposób dowiedzieliśmy się, że Patryk Jaki miał jakąś myśl, i że była ona zlokalizowana na Opolszczyźnie”

Kowalski wymyślił nowy „totalitaryzm” – „Ty nasz tytanie intelektu! Prowadź!”

„I w ten oto sposób dowiedzieliśmy się, że Patryk Jaki miał jakąś myśl, i że była ona zlokalizowana na Opolszczyźnie” – tak jeden z internautów podsumował wypowiedź nowo wybranego posła Janusza Kowalskiego. A stwierdził on, że w TVN 24, że zamierza być kontynuatorem myśli Patryka Jakiego na Opolszczyźnie.

 

– „Przyjąłem propozycję ze strony pana ministra Zbigniewa Ziobry i Patryka Jakiego i chcę być w województwie opolskim kontynuatorem myśli czy działania Patryka Jakiego, który był bardzo skutecznym parlamentarzystą dla regionu” – powiedział Kowalski w TVN 24. Tłumaczył, że to była jego „główna motywacja”.

Takie „oświadczenie” musiało wywołać reakcję internautów: – „Czyli nie będzie miał zbyt dużo do roboty…”; – „To o tych elytach mówił Kaczyński? O rany boskie!”; – „Ku**a, trudno być kontynuatorem czegoś, co nie istnieje, ale jak wiadomo, PISowiec potrafi”; – „Patryk Jaki na ołtarze. Póki co, trzeba zrobić wpis na Wikipedii złotych myśli p. Patryka. Swoją drogą, szykuje nam się fajoski nowy poselski dzbanek”.

 

Janusz Kowalski dostał się do Sejmu z list Prawa i Sprawiedliwości. Na swojej stronie przedstawia się m.in. jako współautor książki „Lech Kaczyński. Biografia polityczna 1949-2005”. Publikował też artykuły w „Gazecie Polskiej”, „Naszym Dzienniku” i „Sieci”.

No to przypomnijmy choćby, że Patryk Jaki był autorem ustawy o IPN, z powodu której doszło do kryzysu dyplomatycznego z USA i Izraelem. Trudno też nie pamiętać o jego „przemyśleniach”, dotyczących „hatakumby” czy o zmaganiach z geografią, o czym pisaliśmy w artykule „Patryk Jaki i geografia niemożliwa”.

bt

Źródło: tvn24.pl, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

8
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
RyszardWojciech KHerodAntypisBGmblesmętek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Janina
Janina

Ale wzór do naśladowania, ho,ho ! Byle Jaki do Europarlamentu musiał startować w przeciwległego krańca Polski, bo na Opolszczyźnie dostałby pewnie „cztery głosy na krzyż” i nie dostałby tej fuchy w Brukseli. A na tym nowym karierowiczu też się w niedługim czasie poznają na naszej pięknej Ziemi Opolskiej. Pozwólcie mu tylko, dziennikarze, kłapać dziobem do woli i co mu ślina na język przyniesie. Kara boska takie „nowe elyty” !! Ale cóż zrobić, kiedy najwartościowszy „materiał ludzki” już dawno wyemigrował z Polski i ani myśli o powrocie do tego „grajdołu”, rządzonego przez gnoma i jego bmw (biernych, miernych, wiernych). Nota bene,… Czytaj więcej »

smętek
smętek

Nijaki zasłużył się dla Opolszczyzny działaniami mającymi na celu zmarginalizowanie mniejszości niemieckiej w Opolu. Aby to osiągnąć włączył do miasta jedną gminę. Mieszkańcy gminy protestowali ale nic to nie dało. Nijaki i jego konfratrzy są dowodem na to, że nie poziom intelektualny i moralny ale wazeliniarstwo decydują o miejscu przy korycie.

BGmble
BGmble

„Widzeministrant” Hakatumba Jaki od „rabladora”, co w szkole byl „prymasem”. Ten prawdziwy polski „patriarcha”, ktory nie odroznia Pragi warszawskiej od czeskiej, Dunaju od Dunajca i chcial sprzatac Warszawe z „greckich smieci”, bo uslyszal, ze jest Bródno!

:O) :O) :O)

PS. Timmermans wiedzial jak mu zamknac buzie w PE: „Cicho! Ty juz sie wypowiadales, teraz mowie JA.”

HerodAntypis
HerodAntypis

Patryk Jaki pomyślał… Spodobało mu się to pomyślał jeszcze raz…

Wojciech K
Wojciech K

Normalnie hatakumba!

Ryszard
Ryszard

„Lech Kaczyński. Biografia polityczna 1949-2005”. Od 49?Czyli że jak? Dzieckiem w kołysce? Łeb urwał hydrze i młode zdusił centaury? A jak grał Jacka czy Placka to już układał plan przemówienia w Gruzji? Niesamowity człowiek. Największy polityczny statysta wszystkich czasów i wszystkich ekranów!

HerodAntypis
HerodAntypis

Jak grał Jacka czy Placka to ćwiczył składanie obietnic wyborczych. Pelikanom za przelot obiecał tyle ryb w jeziorze że sam Bałtyk by ich nie pomieścił. Technicznie prymitywny film ale warto obejrzeć bo pokazuje prawdziwe oblicze kaczyńskiego. Jakim był w filmie ( nie licząc końcówki) takim pozostaje do dziś. Można powiedzieć że przejął się rolą.

Ryszard
Ryszard

Z cyklu Złote Myśli Patryka J:
Byłem w Sofii, umetrowienie ichniejsze obadać. Jest w porząsiu. A ta ich Sofia to po naszemu Zofia. Zdrobniale Zosia. Tak jak ta Rolen czy jakoś tak.
Włochy zwiedziłem w pelegrynacjach wyborczych. Mówili, że to daleko dosyć. Od Opola ze dwa dni nawet. A tu bzdura – tramwajem w kilka przystanków obcykałem.