„Ideologia LGBT wyrastająca z neomarksizmu, pochodzi z tego samego korzenia co niemiecki narodowy socjalizm hitlerowski”

Czarnek ma zastąpić Ziobrę!? Zaskakujące doniesienia z obozu PiS

Parlamentarzysta Przemysław Czarnek z PiS w rozmowie dla Radia Maryja porównał „ideologię” LGBT do niemieckiego narodowego socjalizmu (hitleryzmu).

 

Strona lewicowa czy środowiska lewicowe, czy wręcz lewackie, nie potrafią tego dostrzec, że to jest dokładnie to samo” – rozpoczął swój wywód poseł prawicy. Chwilę później dodał, że „ideologia LGBT” i nazizm wywodzą się z… marksizmu.

Odniósł się też do zawieszenia tęczowej flagi LGBT na pomniku Jezusa w stolicy. „Zawieszenie tam flagi tęczowej, flagi neomarksizmu, czyli nurtu kompletnie antyboskiego, dechrystianizującego Europę to jest bluźnierstwo i gest wymierzony w Pana Boga, a przecież pierwsze trzy przykazania z dekalogu nie przez przypadek mamy przykazania miłości Boga” – kontynuował.

 

To jest bluźnierstwo przeciwko chrześcijaństwu i Bogu. Niezwracanie na to uwagi, przymykanie na to oczu, mówienie ‚zostawmy to, zdejmą flagę i sobie pójdą. Nie patrzmy na nich, bo jak będziemy na nich patrzeć, to tylko im będzie to się podobało’, to jest to droga do przegranej” – dodał skrajnie katolicki polityk.

Zostań patronem KODUJ24.PL

 

LGBT, jak i nazizm, nie mają z marksizmem i neomarksizmem nic wspólnego. Wymieniona jako druga ideologia garściami brała natomiast z myśli ultraprawicowej, która obejmowała m.in. antysemityzm, antymarksizm oraz homofobię. Narodowosocjalistyczni oprawcy wsadzali homoseksualistów do obozów śmierci i poddawali społeczność LGBT systematycznej eksterminacji.

Poseł Czarnek nie po raz pierwszy szokuje swoim radykalizmem i brakiem wiedzy. Jeszcze w czasie kampanii wyborczej opowiedział się przeciwko prawom człowieka oraz głosił, że członkowie społeczności LGBT nie są normalnymi ludźmi.

Brońmy rodziny przed tego rodzaju zepsuciem, deprawacją, absolutnie niemoralnym postępowaniem. Brońmy nas przed ideologią LGBT i skończmy słuchać tych idiotyzmów o jakichś prawach człowieka czy jakiejś równości. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończmy wreszcie z tą dyskusją” – grzmiał wtedy poseł.

/nt/

Źródło: interia.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
BartMarekKundziaMaciek123454321Predator Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Predator
Predator

Brońmy ten kraj przed takimi debilami jak czarnek, następny neandertalczyk któremu mylą się pojęcia. Brońmy ten kraj przed tą prawicową chołotą która wyprowadzi nas z Unii, jeżeli tak się stanie to Polacy pracujący na obczyźnie nie będą mieli do czego wracać, a po Polsce zostaną tylko wspomnienia.

Maciek123454321
Maciek123454321

To dokładnie taki sam typ umysłowości, jak członkowie Einsatzgruppen, którzy rozstrzeliwali Żydów na terenie Rosji w czasie wojny. To dokładnie taki sam typ osobowości jak kierownicy komór gazowych i krematoriów w Oświęcimiu. Gdyby temu panu dać broń do ręki, ochoczo rozstrzeliwałby pedałów i lesbijki. Wystarczy przecież dokonać niewielkich zmian w kodeksie karnym i ten osobnik śmiało mógłby stanąć na czele szwadronów śmierci. Jeżeli 5% populacji w każdym społeczeństwie stanowią osoby homoseksualne, to lekko licząc do odstrzału jest ok. 800 tysięcy osób. Czarnek wykona mokrą robotę, a „jojo” Brudziński będzie się wtedy zachwycał Polską wolną od LGBT. Jest jednak pewien szkopuł.… Czytaj więcej »

Kundzia
Kundzia

Ideologią to jest czarnek i brońmy Polaków przed taką patologią Jest on pustostanem ktory nic nie rozumie i na niczym sie nie zna.

Marek
Marek

Jeśli kiedyś zastanawialiście jak wygląda fundamentalizm religijny, to już nie musicie wyjeżdżać za granicę czy studiować zapisków historycznych. Dzięki pisowi i kościołowi polskiemu macie to wszystko na miejscu na wyciągnięcie ręki. Pełne studium przypadku.
To samo dotyczy narodzin państwa totalitarnego. Nie musicie już studiować zapisków czy pytać pradziadków, żyjemy w tym wszyscy. Chwalmy pis i kk za umożliwienie nam takich doświadczeń.

Bart
Bart

Chętnie ograniczyłbym się to stwierdzenia oczywistości, że Czarnej jest idiotą, że i on i homo sapiens pochodzą od małpy, tyle że on się na etapie tej małpy dożywotnio zatrzymał.
Ale jednak takie nienawistne bzdety są bardzo niebezpieczne. To są słowa zaprzysięgłego faszysty, marzącego o eksterminacji sporej grupy ludzi.