Internauci do Szumowskiego, który w podziękowaniu (!) przekazał maseczki służbie zdrowia: „Łaski nie robisz, to twój obowiązek!”

"Mamy mniej więcej constans" - komentuje rekord zakażeń wiceminiester zdrowia Kraska

„Panie Szumowski, Twoim zas***nym OBOWIĄZKIEM jest zapewnienie Lekarzom i Pielęgniarkom środków ochrony osobistej! Co to ma być? Premia dla Nich, że łaskawie im dacie to, co powinni dawno mieć?! Nie mogę patrzeć na te zakłamane, pełne frazesów ryje PISiorów” – to jeden z wielu komentarzy oburzonych internautów po kuriozalnej wypowiedzi Łukasza Szumowskiego.

Otóż minister zdrowia z okazji przypadającego dziś Światowego Dnia Zdrowia był łaskaw poinformować, że „najlepszą formą podziękowania pracownikom służby zdrowia jest dostarczanie sprzętu ochrony osobistej. W tym tygodniu rozdysponujemy kolejne 20 mln maseczek”.

Głosów oburzenia internautów było mnóstwo: – „Łaski nie robisz, to twój OBOWIĄZEK, a nie podziękowanie!!!!!!”; – „Wy im po prostu dajecie normalne narzędzia pracy. To wasz psi obowiązek, a nie jakaś nagroda”;

– „Najlepszym sposobem podziękowania dla służby zdrowia jest podniesienie ich płac do średniej krajowej. A maseczki dostarczone dopiero w drugim miesiącu epidemii, to przede wszystkim świadectwo nieudolności waszych zdemoralizowanych rządów”;

 

– „Niech im dadzą jeszcze uśmiech prezesa odciśnięty w betonie w ramach podziękowań. Ten sam poziom abstrakcji”; – „Przecież rząd nie robi łaski, dostarczając maski. To jest zakichany obowiązek władzy, a nie pieprzenie, że to w ramach podziękowania”.

Szumowski wziął też udział w społecznej akcji „Brawa Dla Was”. Chodziło o podziękowanie klaskaniem służbom medycznym za walkę z epidemią koronawirusa. Szumowski więc razem ze swoimi współpracownikami klaskał na dziedzińcu Ministerstwa Zdrowia.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

13
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
5 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
ElkatorquemadajurekJacekDana Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zbyszek
Zbyszek

Szumowski…. Następny łajdak, który potrafi udawać przyzwoitego człowieka.

torquemada
torquemada

A przy tym jaki świętobliwy bigot: co rusz modli się na Jasnej Górze!

Elka
Elka

Pobierał nauki u Matki Teresy…to co się dziwisz…

Lehoo
Lehoo

Tym idiotyzmem szumowski przeszedł samego siebie, co dowodzi że odsetek kretynów w populacji profesorów jest taki sam jak w całym społeczeństwie.

Andrzej
Andrzej

” klaskał na dziedzińcu Ministerstwa Zdrowia”…………… w zasadzie trafniej było by: ” klaskał na dziedzińcu Ministerstwa Zarazy”

Zwinka
Zwinka

No proszę, a mógł pozwolić zarażać się dalej.

Włodzimierz
Włodzimierz

Ludzkie panisko!!!

Kos
Kos

A ta kobieta co zakneblowala lekarzy tez klaskala? Moze teraz Jak dostana maseczki to im zdejmie kneble? Zreszta czego sie mozna spodziewac po kims kto, nie dosc ze nazywa sie jozefa szczurek, to jeszcze zelazko.

Zbyszek
Zbyszek

To u tej Szczurek będą sie pisowskie vipy bez kolejki leczyły?

Ransom
Ransom

Jak ja bym przeczołgał tych skur…nów… ależ bym ich przeczołgał… A Wy?

Dana
Dana

No jasne, lekarze w państwowej służbie zdrowia, powinni zorganizować sprzęt,uniformy i wyposażenie szpitali.. Lekarstwa i obsługę medyczna, karetki pogotowia. A ta cała banda nie wstydzi się mówić że maseczki to podziękowanie? A minister i cała banda urzędników ministerialnych będzie dostawała nagrody bo im się należy.

Jacek
Jacek

Widok z każdego z was w tym rządzie wzmaga we mnie odruch wymiotny. Patrzyć na was nie mogę

jurek
jurek

Każdy ma na klapie miniaturkę naszej flagi. Obrzydliwość.