Iwona Arent z PiS szarpała posłankę PO – „Było to w ramach wykonywania mandatu posła”!

Iwona Arent z PiS szarpała posłankę PO – „Było to w ramach wykonywania mandatu posła”!

Wychodzi na to, że posłowie PiS w Sejmie mogą praktycznie wszystko. Kary finansowe, upomnienia i odbieranie immunitetów dotykają tylko posłów opozycji. Oto kolejny dowód – posłance PiS Iwonie Arent nie zostanie odebrany immunitet, mimo że szarpała Kingę Gajewską z PO.

Doszło do tego podczas posiedzenia Sejmu z lipca 2017 r, kiedy to Jarosław Kaczyński z mównicy wykrzykiwał do posłów opozycji: – „Nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich nazwiskiem mojego śp. brata. Niszczyliście go, zamordowaliście go, jesteście kanaliami”. Kiedy wrócił na swoje miejsce, otoczyli go posłowie i PiS, i opozycji. Kinga Gajewska z PO zaczęła nagrywać to telefonem. Iwona Arent, szarpiąc posłankę PO, usiłowała jej odebrać komórkę.

Dopiero teraz sprawą zajęła się sejmowa Komisja Regulaminowa, Spraw Poselskich i Immunitetowych. Posłowie PiS nie pozwolili na odebranie immunitetu Iwonie Arent. – „Zdarzenie miało miejsce na terenie Sejmu. Było to w ramach wykonywania mandatu posła” – takie kuriozalne tłumaczenie wygłosiła Małgorzata Wassermann z PiS. Sama Kinga Gajewska w rozmowie z „SE” podsumowała krótko: – „PiS od początku kadencji chroni swoich”.

bt

Źródło: se.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

6
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
ZwinkaJoannaandrzejJabisPiJar Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Janina
Janina

Przebiła „myszkę agresorkę”. To istna „wojownicza szczurzyca ” ! A jakież wytłumaczenie Panny-Wanny z Krakowa – cymes !

PiJar
PiJar

Panie Przewodniczący, przyznaję, że zastrzeliłem lidera opozycji oraz solidnie pobiłem broniących go kolegów, ale zrobiłem to na terenie Sejmu i w ramach wykonywania mandatu posła. Z uwagi na ciężką sytuację budżetu koszty amunicji pokryję z mojej diety.

Jabis
Jabis

I? Z czym do UE?
Właśnie Viktatorka Orbána zawiesili … i dynda.
… Za zawieszeniem Fideszu w prawach członka oddano 190 głosów. Tylko trzy były przeciw. …

andrzej
andrzej

A co? Kruk krukowi oka nie wykole.

Joanna
Joanna

Prawi i Sprawiedliwi złodzieje i bandyci. PiS należy natychmiast zdelegalizować, a członków partii zamknąć w więzieniach.

Zwinka
Zwinka

Tępe, bezczelne politruki.