Ja, Antoni Macierewicz przepraszam Tuska, Sikorskiego i Siemoniaka…czy kiedykolwiek doczekamy się tych słów?

Ja, Antoni Macierewicz przepraszam Tuska, Sikorskiego i Siemoniaka...czy kiedykolwiek doczekamy się tych słów?

Tkwimy po uszy w nieustającej kampanii prezydenckiej, choć wciąż nie wiemy, kiedy i jak te wybory się odbędą, pan Duda coś kiepsko wypada w sondażach, więc idealny to czas, by wyciągnąć demony z kapelusza i przypomnieć narodowi, czemu tylko PiS i jego prezydent ma prawo dzisiaj rządzić Polską.

 

No i właśnie objawił się nam Macierewicz, który we wtorek wrócił do odgrzewanego kotleta i zamiast pochwalić się osiągnięciami swojej komisji smoleńskiej, która kosztuje nas, podatników, grube miliony, raczył  poinformować, że „10 lat, 122 miesięcy, 528 tygodni, 3699 dni: T. Siemoniak, D. Tusk, R. Sikorski i inni ukrywają przestępców, sprawców Tragedii Smoleńskiej. T. Arabski skazany, czas na resztę”. Liczy na to, że lud to kupi i podciągnie słupki sondażowe Dudy?

Tym razem jednak pan Macierewicz przekroczył wszelkie granice i reakcja na jego słowa była natychmiastowa. Tomasz Siemoniak uznał, że już „Dość jadu i nienawiści, które Macierewicz wprowadza do życia publicznego.

 

Niech słono zapłaci i zniknie z polityk”, a Radosław Sikorski podsumował jego wypowiedź jeszcze ostrzej, nazywając Macierewicza „świrem”.

Mając dość powtarzania  wielokrotnie tych kłamstw, Donald Tusk, Tomasz Siemoniak i Radosław Sikorski zwrócili się do Romana Giertycha o  poprowadzenie ich sprawy i przygotowanie pozwu, w którym reprezentowani przez niego będą domagali się publikacji w najpopularniejszych mediach oświadczenia o treści „Ja, Antoni Macierewicz przepraszam panów Donalda Tuska, Radosława Sikorskiego i Tomasza Siemoniaka za kłamliwe, oszczercze i nieznajdujące żadnego odzwierciedlenia w jakichkolwiek dowodach przypisywanie ukrywania wiedzy o sprawcach katastrofy smoleńskiej. Wyrażam ubolewanie z powodu swojej niegodnej wypowiedzi i proszę o wybaczenie dokonanego naruszenia dóbr osobistych” oraz wpłaty określonej kwoty na WOŚP.

Tamara Olszewska

(Źródło: onet.pl)

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
BartMaciek123454321Stary WujPredator Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Predator
Predator

W końcu.się doczekałem ale dlaczego tego nie zrobili od razu kiedy ten oszołom zaczął oczerniać ludzi. Tego kretyna powinno się sądzić za zdradę stanu. bolszewickie nasienie, zakała Polski.

Stary Wuj
Stary Wuj

Anton Maciarenko skrupulatnie wykonuje dyspozycje speców od wojny psychologicznej i dezintegracji społecznej z Olgino, koło Moskwy. Ekscentryzm to trafnie wybrana „maskirowka”. Dobra emerytura i dacza w podmoskiewskich lasach, nad rzeczką, strzeżona starannie, już czeka. I co mu zrobicie? Hasło „Śmierć wrogom Ojczyzny” zawłaszczyli kibole.

Maciek123454321
Maciek123454321

Oj, ja nie jestem tego taki pewien. Może również nastąpić opcja z „nowiczokiem”. Ten stary obłąkaniec stanowczo za dużo wie, a ponieważ jest nieobliczalny, może zacząć gadać. A jak zacznie, nie wiadomo, na czym skończy.

Stary Wuj
Stary Wuj

Myślę, że hipoteza Macieja też może być zasadna. Murzyn zrobił swoje… czarne będą dzieci twoje:-) Poniał, Macierenko?

Bart
Bart

Prędziej krowy zaczną latać rogami do dołu niż Antoni Obłąkany kogokolwiek przeprosi.