„Ja bym chciała, żeby poseł Kaczyński przestał być tchórzem”

Modelowa pisowska głowa

Zaczęło się od tego, że Jacek Sasin z PiS oświadczył, że decyzje w rządzie PiS są podejmowane kolegialnie, bez oderwania od zaplecza politycznego. – „Nic w tym dziwnego. W każdym normalnym państwie tak jest”– zapewnił. Te słowa padły podczas cotygodniowego programu z udziałem polityków w TVN 24.

Trzeba było widzieć wyraz twarzy Joanny Scheuring-Wielgus z Nowoczesnej. – „Rozbawił mnie pan bardzo. Decyzje są podejmowane na Nowogrodzkiej, premier Beata Szydło czeka na instrukcje od Jarosława Kaczyńskiego, jest niesamodzielna i wszyscy o tym wiemy” – stwierdziła. – „Mamy teraz taki serial o tym, kto będzie, a kogo nie będzie w rządzie. O rekonstrukcji rządu raczej powinniśmy mówić w momencie, kiedy rzeczywiście jakiś mały element nie działa. Tutaj nie działa 99 procent. Pani premier jest wycofana, sterowana i bierna. Nie ma siły przebicia” – oceniła Scheuring-Wielgus. – „Ja bym chciała, żeby poseł Kaczyński przestał być tchórzem, bo to, że nie bierze odpowiedzialności za to, co się dzieje w naszym kraju, to czyste tchórzostwo. Wszyscy wiemy, że to prezes Kaczyński daje instrukcje wam wszystkim” – te słowa posłanka skierowała do posła PiS Jacka Sasina i rzecznika prezydenta Krzysztofa Łapińskiego. – „Jarosław Kaczyński jest tchórzem” – podkreśliła.

Reakcja? – „Proszę nie obrażać Jarosława Kaczyńskiego” – oburzył się Sasin. – „Niech pani przeprosi Jarosława Kaczyńskiego za to, że pani go ciągle obraża. Jarosław Kaczyński wykazał wielką siłę i odwagę wtedy, kiedy trzeba było mieć tę odwagę, żeby rzucić wyzwanie ustrojowi komunistycznemu” – przekonywał. Scheuring-Wielgus skomentowała te ostatnie słowa dosadnie: – „Spał 13 grudnia, spał”.

My z kolei – a już na pewno część społeczeństwa zwana „gorszym sortem” – czekamy raczej na przeprosiny od Jarosława Kaczyńskiego. Za „mordy zdradzieckie” i dziesiątki innych epitetów.
(Źródło: tvn24.pl, dorzeczy.pl)

mpm
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
EwahannaTomaszPolka gorszego sortuGrzegorz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
inz.mamon
inz.mamon

polskęzbaw to mały zakompleksiony tchórz… fakt… ale co z tego? robi co chce nie tylko z tą wolacką bandą miernot i gamoni ale też z nami wszystkimi… 🙁 …i nie przestanie niszczyć wszystkiego co piękne i wartościowe w tym kraju bo napędzają go kompleksy a – w tym przypadku – to siła niesamowita…

smętek
smętek

Pani Poseł ocenia rzeczywistość jaką każdy widzi. Nazwanie kurdupla tchórzem jest zasadne. Teraz już nawet przy Nowogrodzkiej są ogrodzenia i policja. Sasin nie ma pojęcia o czym mówi. Kurdupel pisał doktorat u prof. Ehrlicha a to był orędownik ustroju komunistycznego. Pobrawszy odpowiednie nauki jak „komunisty” naród rosyjski niszczyli wiedział jak się do nas zabrać.

Grzegorz
Grzegorz

Poseł Sasin pisze właśnie nową historię Polski. W jego wersji komunizm obalili bracia bliźniacy.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Ja na żadne przeprosiny nie czekam, bo wiem, że się nie doczekam. Szkoda czasu i atłasu. Jeśli na coś czekam, to aż ich wszystkich własna wściekłość i nienawiść zadławią.

Tomasz
Tomasz

A co taki Sasin ma powiedzieć. Jest na tyle inteligentny, że widzi jakiej miernocie oddaje pokłony. A kto chciałby przyznać publicznie, że kieruje nim tchórz, nieudacznik, zakompleksiony zawistnik. Brnie zatem pan Sasin i jemu podobni w tworzenie legend zagłuszających sumienie z nadzieją, że inni się na to nabiorą, albo że jak się odmieni karta historii, to będzie można powiedzieć, „patrz nie wiedziałem, oszukał mnie.”

Ewa
Ewa

Inteligentny Sasin nie przesadzajmy,miernoty i prostokąt

hanna
hanna

DECYZJE W PIS -e , NIE SĄ PODEJMOWANE KOLEGIALNIE. TRZEBA ODWAGI , ŻEBY PONOSIĆ KONSEKWENCJE , NIE KAŻDY TO POTRAFI…