„Ja nie rozumiem”. Dziennikarz TVP szczerze o orzeczeniu ws. aborcji

„Ja nie rozumiem”. Dziennikarz TVP szczerze o orzeczeniu ws. aborcji

Dziennikarz Michał Cholewiński od 2014 r. związany jest z programem TVP Info. Mężczyzna rozmawiał wczoraj z dziennikarzem z „Gościa Niedzielnego” – zanim jednak rozpoczął wywiad, wypowiedział się na temat sytuacji ws. zakazu aborcji.

 

Ja przyznam szczerze, nie będę odnosił się do sedna, sentencji, ani uzasadnienia wyroku Trybunału Konstytucyjnego, to nie czas i nie miejsce (…) ale ja nie rozumiem, i to jest moje oświadczenie, dlaczego TK w tym czasie – rozedrgania, poważnych innych problemów w Polsce, ale także niepokoju wielu ludzi – podjął tę sprawę i dopuszczono do tego, że to orzeczenie zapadło akurat w tym momencie. To jest moje oświadczanie i tego nie rozumiem” – powiedział nadzwyczaj szczerze.

Zadziwiające „oświadczenie” Cholewińskiego z TVP wywołało burzę w internecie. Wielu internautów dziwi się, dlaczego w ogóle takie słowa padły na antenie. Czyżby Cholewińskiemu nie zależało już na dalszej pracy w prorządowej stacji telewizyjnej?

 

A może już nawet w szeregach pracowników TVP narasta niezadowolenie z kuriozalnych działań rządu i jego narzędzi politycznych…?

Zostań patronem KODUJ24.PL

/nt/

Źródła: o2.pl

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments