Jacek Kurski wrócił do zarządu TVP – „Prezydent – do kąta”

Jacek Kurski wrócił do zarządu TVP – „Prezydent - do kąta”

Jacek Kurski wrócił do zarządu TVP. W dzisiejszym głosowaniu nad jego kandydaturą otrzymał trzy z pięciu głosów członków Rady Mediów Narodowych. Za głosowali Joanna Lichocka, Elżbieta Kruk i Krzysztof Czabański, przeciw byli Juliusz Braun i Grzegorz Podżorny.

 

Kurski przez ostatnie dwa i pół miesiąca był doradcą zarządu Telewizji Polskiej. A przypomnijmy, że odwołanie Kurskiego z funkcji prezesa Zarządu TVP miało być warunkiem podpisania przez Dudę ustawy o przyznaniu 2 mld zł mediom państwowym.

– „Jakie to przewidywalne. Kurski wraca na stanowisko prezesa TVP. To najlepiej podsumowuje pozycję prezydenta Dudy w obozie PiS. PAD podpisał 2 mld, co roku, przez 5 lat na szczujnie TVP, a za to nawet Kaczyński mu słowa nie dotrzymał” – skomentowała posłanka KO Katarzyna Lubnauer.

 

„No i długo nie musiał siedzieć „w szafie”. Ciekawe, kiedy z niej wyjdzie Macierewicz, pewnie dopiero po wyborach żeby nie drażnić otoczenia…”; – „Nawet kapciowy Terlecki wypowiada się dezynwolturą o tym, co Adrian może, a czego nie i jakie to bez znaczenia, co sobie myśli. Decyzję zapadają, gdzie indziej i bez jego udziału. On ma tylko wykonywać jedną czynność, podpisać się imieniem i nazwiskiem w wyznaczonym miejscu”;

– „Podsumujmy kolejny tydzień w państwie PiS. Trójka – dorżnięta Respiratory – przepłacone u handlarza bronią Maseczki – dziadostwo do wyrzucenia Pakiety wyborcze Sasina – zagubione Szumowscy – z państwowymi milionami Kurski – do Zarządu TVP Prezydent – do kąta. W sumie, norma…” – pisali internauci.

bt

Źródło: wp.pl, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
andrzejsmętekJacek DolińskiBartewa Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

No i znowu durne pisiory napełniły magazynki rewolwerów kandydatów opozycji. Kolejny temat dla każdego z nich. I ten głupkowato uśmiechający się śmieć chce przez kolejne 5 udawać, że jest kimś, kim nie jest? Niejakiemu królowi Augustowi III zwanemu Otyłym największą frajdę sprawiało strzelanie z okien pałacu Saskiego do wałęsających się psów. Specjalnie mu je naganiano, żeby Najjaśniejszy Pan miał uciechę. Ten z kolei najbardziej lubi szusowanie na nartach oraz wygłupy na Twitterze i TikToku. Takie upokorzenie…….. i to w przededniu wyborów? Ciekawe, że jest w Polsce jeszcze tak duża ilość thebili, którzy w dalszym ciągu chcą mieć szmaciarza bez godności… Czytaj więcej »

smętek
smętek

Jeśli opozycja nie zewrze szeregów, i będzie brała udział w zabawie organizowanej przez chorego z nienawiści starucha, to nie będzie żadnych wyborów. Co z tego, że ileś milionów obywateli RP odda swoje głosy na kogoś. W tej farsie, mającej przypieczętować ustrój autorytarny, wszystkie pionki porozstawiano. Sędziowie SN dzielnie bronią się ale i oni będą musieli skapitulować.

ewa
ewa

Kurski nie cofnie sie przed niczym, opluje wszystko i wszystkich dla władzy, Wraca bo jest potrzebny w kampanii Dudzie, którego poparcie spadło 20% . Upokorzyli Dude na maksa bo robia z nim co chcą. Ważniejszy Kurski niż Duduś

Bart
Bart

Z Kurskim czy bez Kurskiego tvp to głębokie i bulgoczące szambo. To co oburza, to fakt, że za napełnianie tego szamba ściekami pracownicy tvp zarabiają ciężką forsę, którą przymusowo dostarcza im społeczeństwo,

smętek
smętek

I ta sytuacja mówi wszystko o społeczeństwie, które nie dorosło do demokracji i pozwoliło narzucić sobie rządy starucha z Żoliborza. Skończyły się nadzieje na wejście do grona społeczeństw zachodu. Polakom chyba najbardziej odpowiada rola chłopa pańszczyźnianego nad głową którego stoi nadzorca z nahajem. Nawet uciekać nie można bo przezornie zamknęli przestrzeń powietrzną.

Jacek Doliński
Jacek Doliński

Wych.jali Adriana koncertowo.
W takiej sytuacji na jego miejscu zrezygnowałbym z kandydowania.
No tak, ale Adrian to tylko marionetka, to prezes pociąga sznurki.

andrzej
andrzej

Wańka wstańka