Jacek Kurski zapowiada film o pedofilii wśród elit: „Wstrząsający. Będzie dym”

Kurski odwołany z funkcji prezesa TVP, zastąpi go Mateusz Matyszkowicz?

W wywiadzie dla „Sieci” szef TVP Jacek Kurski poinformował, że jego telewizja przygotowuje film o pedofilii wśród polskich elit. „Będzie dym” – zapewnił. Produkcję pt. „Nic się nie stało” przygotowuje autor Sylwester Latkowski.

 

Niedługo go pokażemy – powiedział szef TVP i uprzedził, że jest wstrząsający.

„Gdy atakuje się społeczeństwo propagandą lewicową – pokazujemy, jak to wygląda od kulis w reportażu „Inwazja”. Gdy próbuje się zredukować problem pedofilii do księży, przypominamy film „Pedofilia” Latkowskiego – tłumaczył Jacek Kurski.

 

Tak właśnie się ma publiczny nadawca pod rządami Kurskiego. Gdy film braci Sekielskich, pokazywał problem pedofilii wśród księży, TVP „odbijając piłeczkę” „wypuściła” dokument „Pedofile”.

Z kolei przed wyborami parlamentarnymi wyemitowała materiał „Inwazja”, wycelowany m.in. w demonstracje na rzecz praw środowisk LGBT.

/j/

Źródło: naTemat

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

6
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
anKaIrenaAndaGrzegorzwojtek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jacek Doliński
Jacek Doliński

Niech zgadnę – wszyscy prawnicy i artyści sprzeciwiający się podporządkowaniu wymiaru sprawiedliwości PiSim stupajkom to pedofile? I większość polityków opozycji?
Zapowiadany film Latkowskiego był zamówiony, a więc w całości sfinansowany przez Kur.Wizję. Z naszych podatków!!! Ciekawe, ile pieniędzy na swoje „dzieło” zebrałby Latkowski w sieci?

wojtek
wojtek

z Kuchcińskim w roli głównej?

Grzegorz
Grzegorz

J.Kaczyński w roli głównej?

anKa
anKa

przestańcie już z tymi posądzeniami, bo się źle bawicie. czy naprawdę nie widzicie, że Kaczyński to po prostu podręcznikowy ASEKS? (osobnik aseksualny – seks dla niego nie istnieje).
Dla niego seksem jest WŁAAAADZA.
Rozmawiając w stanie wojennym z esbekiem, że kobiety i te inne sprawy w ogóle go nie interesują – był w tym autentycznie szczery. .

Anda
Anda

Różnica jest taka, że pedofile są sądzeni i wsadzani do więzienia, a księża-pedofile odprawiają msze i spokojnie dożywają swoich emerytur, a różne piotrowicze ich wybielają,

Irena
Irena

Rozumiem , ze wśród elit….czyli dotyczyc będzie dojnej zmiany…. bo reszta to wiadomo …..zdradzieckie…. itd.itp !!!