Jacek Kurski zostanie legalnym członkiem zarządu TVP

Aby ratować karierę syna, Jacek Kurski był gotów płacić Nowakowskim za milczenie!

Po odwołaniu Jacka Kurskiego ze stanowiska prezesa telewizji publicznej bardzo szybko obsadzono go na stanowisku doradcy zarządu TVP, a potem w głosowaniu korespondencyjnym powołano na czwartego członka zarządu telewizji polskiej.

 

Nie wzięto jednak pod uwagę nielegalności tej decyzji. Statut Telewizji Polskiej, zakłada, że w zarządzie firmy może być od jednej do trzech osób.”

Oczywiście Jacek Kurski nie odejdzie z zarządu, tylko zostanie powołany na jego członka jeszcze raz. Tym razem legalnie. A wszystko dzięki wnioskowi Kurskiego i Mateusza Matyszkowicza o zawieszenie w funkcji członka zarządu TVP, Marzeny Paczuskiej, której panowie zarzucają „narażenie telewizji na gigantyczne straty finansowe.”

 

Po odwołaniu Paczuskiej, Zarząd Telewizji Polskiej będą tworzyć panowie: Jacek Kurski, prezes Maciej Łopiński i przewodniczący zespołu ds. dobrego imienia i historii Polski przy TVP, Mateusz Matyszkowicz.

wb

Źródło: onet.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Grzegorz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Grzegorz
Grzegorz

Partacze nawet nie potrafią legalnie powołać zarządu TVPis. Czego nie dotknie się władza PiS zamienia się w g.wno. Fatum jakieś czy co ?