Jacek Sasin umie się migać od odpowiedzialności jak nikt inny

Sasin zapowiada uruchomienie w Polsce rozlewni szczepionki przeciw Covid-19

Jacek Sasin pytany był w Radiu Plus o przygotowania PiS do wyborów korespondencyjnych, które miały odbyć się 10 maja. No i jak to on, całą odpowiedzialność za podjęte działania zrzuca na Morawieckiego, choć udaje lojalnego współpracownika i prosi, by „nie formatować jego wypowiedzi” w taki, a nie inny sposób.

 

Trudno jednak zrozumieć je inaczej, jeśli uparcie podkreśla, że  to premier zlecił drukowanie kart wyborczych. To nie do niego należy kierować pytania, ile ten druk kart kosztował, bo on przecież w tym procesie nie uczestniczył ( w domyśle, nie do niego lecz premiera)

Na szczęście dziennikarze RMF FM sami podliczyli koszt tego przedsięwzięcia i okazało się, że na sam druk poszło co najmniej 5 mln zł, a na wydatki Poczty Polskiej kolejne 10 mln. Nieźle nas kosztował kaprys Zjednoczonej Prawicy.

 

Trzeba przyznać, że to cały Sasin. Pięknie wymigał się od odpowiedzialności za zorganizowanie lotu do Smoleńska, który skończył się katastrofą i teraz również usiłuje przekonać opinię publiczną, że on niczemu niewinny. Facet miganie od odpowiedzialności ma opanowane do perfekcji.

Tamara Olszewska
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zbyszek
Zbyszek
11 maja 2020 16:42

Sasina to nam cały świat zazdrości. Pomyślcie gdzie była by dzisiaj Korea Północna gdyby miała takiego Sasina.

Predator
Predator
11 maja 2020 17:16

Ciekaw jestem kiedy zacznie się rozliczać tą grupę przestepczą, to co nakradli przez te lata rządów, plus straty Państwa Polskiego (wizerunkowe jak i materialne) sięgają dziesiątków miliardów złotych, plus dewastacji T. K., konstytucji, sadów, skłócenie Polaków,itp. Myślę że rozliczenie każdego z tych złodziei będzie nieuniknione jak śmierć i podatki.

Maciek123454321
Maciek123454321
11 maja 2020 18:23

A on jeszcze ma jęzor? Przecież już go połknął chyba z 10 razy, szmaciarz jeden.

Janina
Janina
11 maja 2020 19:30

Skąd my znamy tę taktykę obrony : „ja wykonywałem tylko rozkazy” ? Przy tym rozkazodawcy i wykonawcy nie działali nigdy w pojedynkę, ale zawsze kolegialnie, aby motać i obwiniać się nawzajem. A ten najważniejszy „wóc z Żoliborza” jak przyjdzie do rozliczeń, to rozłoży ręce i powie : „a kto im kazał realizować moje opowieści z mchu i paproci ? Opowiadałem, co mi się przyśniło, a jak głupcy traktowali to jak rozkazy, to wina tych głupców. Ja nic nie kazałem, byłem tylko szeregowym posłem”. Majstersztyk.

jurek
jurek
12 maja 2020 08:05

Miejsce na podpis pod zlecenie drukowania jest tylko jedno. Czemu się kłopoczemy – tam jest dowód przestępstwa.

Dajemy się zbyt często wpuszczać w kretyńskie rozwibrowanie „tytana myśli” pisowskiej.
Rozum i rozstropność PILNIE POSZUKIWANE.

Shaq
Shaq
12 maja 2020 08:53

No patrzcie państwo, czyli nie tylko gorliwy aparatczyk, ale w dodatku tchórz.