Jacek Sasin umie się migać od odpowiedzialności jak nikt inny

Sasin: Trzeba będzie zamykać kopalnie. To nie jest moje widzimisię, to jest twarda konieczność.

Jacek Sasin pytany był w Radiu Plus o przygotowania PiS do wyborów korespondencyjnych, które miały odbyć się 10 maja. No i jak to on, całą odpowiedzialność za podjęte działania zrzuca na Morawieckiego, choć udaje lojalnego współpracownika i prosi, by „nie formatować jego wypowiedzi” w taki, a nie inny sposób.

 

Trudno jednak zrozumieć je inaczej, jeśli uparcie podkreśla, że  to premier zlecił drukowanie kart wyborczych. To nie do niego należy kierować pytania, ile ten druk kart kosztował, bo on przecież w tym procesie nie uczestniczył ( w domyśle, nie do niego lecz premiera)

Na szczęście dziennikarze RMF FM sami podliczyli koszt tego przedsięwzięcia i okazało się, że na sam druk poszło co najmniej 5 mln zł, a na wydatki Poczty Polskiej kolejne 10 mln. Nieźle nas kosztował kaprys Zjednoczonej Prawicy.

 

Trzeba przyznać, że to cały Sasin. Pięknie wymigał się od odpowiedzialności za zorganizowanie lotu do Smoleńska, który skończył się katastrofą i teraz również usiłuje przekonać opinię publiczną, że on niczemu niewinny. Facet miganie od odpowiedzialności ma opanowane do perfekcji.

Tamara Olszewska
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

6
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
ShaqjurekJaninaMaciek123454321Predator Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zbyszek
Zbyszek

Sasina to nam cały świat zazdrości. Pomyślcie gdzie była by dzisiaj Korea Północna gdyby miała takiego Sasina.

Predator
Predator

Ciekaw jestem kiedy zacznie się rozliczać tą grupę przestepczą, to co nakradli przez te lata rządów, plus straty Państwa Polskiego (wizerunkowe jak i materialne) sięgają dziesiątków miliardów złotych, plus dewastacji T. K., konstytucji, sadów, skłócenie Polaków,itp. Myślę że rozliczenie każdego z tych złodziei będzie nieuniknione jak śmierć i podatki.

Maciek123454321
Maciek123454321

A on jeszcze ma jęzor? Przecież już go połknął chyba z 10 razy, szmaciarz jeden.

Janina
Janina

Skąd my znamy tę taktykę obrony : „ja wykonywałem tylko rozkazy” ? Przy tym rozkazodawcy i wykonawcy nie działali nigdy w pojedynkę, ale zawsze kolegialnie, aby motać i obwiniać się nawzajem. A ten najważniejszy „wóc z Żoliborza” jak przyjdzie do rozliczeń, to rozłoży ręce i powie : „a kto im kazał realizować moje opowieści z mchu i paproci ? Opowiadałem, co mi się przyśniło, a jak głupcy traktowali to jak rozkazy, to wina tych głupców. Ja nic nie kazałem, byłem tylko szeregowym posłem”. Majstersztyk.

jurek
jurek

Miejsce na podpis pod zlecenie drukowania jest tylko jedno. Czemu się kłopoczemy – tam jest dowód przestępstwa.

Dajemy się zbyt często wpuszczać w kretyńskie rozwibrowanie „tytana myśli” pisowskiej.
Rozum i rozstropność PILNIE POSZUKIWANE.

Shaq
Shaq

No patrzcie państwo, czyli nie tylko gorliwy aparatczyk, ale w dodatku tchórz.