Jachira zapowiada proces przeciwko Pietrzakowi za „wynajętą ździrę ze szlamem w głowie”

Jachira pozywa Pietrzaka za "wynajętą ździrę ze szlamem w głowie”

Klaudia Jachira zapowiada pozew wobec Jana Pietrzaka. Mężczyzna określił ją w TVP Info mianem „wynajętej ździry ze szlamem w głowie”. „Teraz na spokojnie się tym zajmę i na pewno pociągnę do odpowiedzialności osoby, które odpowiadały za te materiały” – przyznała nowa posłanka Koalicji Obywatelskiej.

 

Pietrzak zaatakował Jachirę pod koniec września br., gdy był gościem programu „#Jedziemy” Michała Rachonia. Prawicowiec nazwał ją „wynajętą zdzirą”, która ma „szlam w głowie”. Wulgarne epitety miały być „krytyką” Jachiry, która zasłynęła z publikowania w sieci humorystycznych filmików na temat bieżących działań „dobrej zmiany”.

Ta cała pani Szakira, Dżakira, czy jak jej tam, nie ma nic wspólnego z żadnym kabaretem. To jest jakaś, przepraszam za wyrażenie, nie wiem, czy o tej porze mogę używać adekwatnych słów, to jest jakaś zdzira wynajęta, ta Szakira. Protestuję przeciwko używaniu słowa „kabaret” w związku z tą postacią, to jest koszmar, co ona wygaduje, bez taktu, bez ładu, bez składu, bez cienia dowcipu, tam nie ma cienia żartu. To jest ponure chamstwo” – stwierdził Pietrzak.

 

Videoblogerka zainterweniowała w tej sprawie, co zmusiło do reakcji dyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Jarosława Olechowskiego. „Wypowiedź Pana Jana Pietrzaka dot. Klaudii Jachiry w „#Jedziemy” była niestosowna. Dobrze, że po interwencji prowadzącego, Pan Pietrzak przeprosił za te słowa jeszcze w trakcie programu. Krytykując wulgarne i prowokacyjne wypowiedzi p. Jachiry należy zachować standardy debaty publicznej” – napisał na Twitterze.

Polityczka powróciła do sprawy w dzisiejszej rozmowie w TOK FM; zapowiedziała pozew wobec Pietrzaka i pociągnięcie go do odpowiedzialności karnej. Przyszła posłanka odniosła się także do swojej działalności politycznej – obiecała, że w nowym Sejmie zajmie się działaniami na rzecz edukacji, ochrony środowiska i przedsiębiorców.

Klaudia Jachira już wcześniej obiecała, że pozwie Telewizję Polską, która zmanipulowała jej wypowiedź w jednym z wydań „Wiadomości”.

/nt/

Źródło: wirtualnemedia.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

6
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
KrzysztofPiotrAdamAndaJacek Doliński Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maria
Maria

Gdy taka jedna przez 4 lata obrażała w Sejmie kogo popadnie, to żałosnemu satyrowi nie przeszkadzało.
Niech on już schowa się w szafie i niech z niej nie wyłazi do końca nędznego żywota.

Jacek Doliński
Jacek Doliński

Jako że najbardziej zabójcze dla PiS-u jest wyśmiewanie ich, radziłbym pani posłance (na którą głosowałem, więc uważam ją za swoją przedstawicielkę) złożyć na ręce prezesa Jacka Kurskiego serdeczne podziękowanie za darmową i często powtarzaną, szczególnie w Dzienniku TelePiSyjnym reklamę, która okazała się bardzo skuteczna

Adam
Adam

Rozsądnie oddany głos. Zapoznałeś się z materiałami tej pani? Z pewnością odstraszy ona kolejnych wyborców.

Anda
Anda

Hihi, z kobiecego punktu widzenia: ja bym tego pana określiła jako rozsypującego się politycznego żigolaka. Co ma w głowie – nie wiem, ale widzę, że niewiele się tam dzieje. Aż dziw, że ma klientelę. Bossom z TVP zapewne jest wszystko jedno.

Piotr
Piotr

Pani Klaudio niech się pani nie ośmiesza czy ja mam tak samo podjąć środki gdy nazwała pani wyborców PiS psychicznie chorych ludzi (międzuy innymi mnie) i podać do sądu?

Krzysztof
Krzysztof

Piotrze co Cię boli? Klaudia czuje się urażona i w przeciwieństwie do tych co tylko piszą ma odwagę złożyć pozew. Powodzenia dla niej!