Jak dużo one zarabiają na kamerkach: dziewczyna z Warszawy uchyla rąbka tajemnicy na temat rzeczywistej wielkości jej zarobku na Bongacams

Jak dużo one zarabiają na kamerkach: dziewczyna z Warszawy uchyla rąbka tajemnicy na temat rzeczywistej wielkości jej zarobku na Bongacams

Bongacams.comW 2020 r., kiedy dosłownie cały świat przeszedł do online-u z powodu pandemii, wielu ludzi zaczęło szukać możliwości pracy online i odkryło dla siebie branżę webcam.

Postanowiliśmy dowiedzieć się, jak wiele można zarobić na portalu kamerek internetowych i znaleźliśmy prawdziwą historię Zofii z Warszawy. Ona otwarcie opowiada o swoich dochodach, i nawet podaje dokładne liczby.

Zofia jest aktywna na Instagramie, a niedawno ona opowiedziała swoim followersom o swoich zarobkach na BongaCams i nawet zamieściła zdjęcie kwitu na kwotę 8296,03 euro za jeden na miesiąc. Ta kwota kilka razy przewyższa średnią krajową i nie jest niczym nadzwyczajnym, ponieważ dzięki masowej samoizolacji portale kamerek internetowych stały się jeszcze bardziej popularne na całym świecie.

Od czasu do czasu ona także dzieli się przydatnymi wskazówkami w jej relacjach:
– Jak zwiększyć zarobki i zdobyć popularność;
– Jak upewnić się, że użytkownicy z Warszawy nie widzą Twoich transmisji;
– Jakie inne sposoby zarabiania pieniędzy są dostępne na Bongacams itp.

Jeden z jej postów zebrał dużą liczbę polubień. Zofia powiedziała, że ona zarobiła 1228 euro w jeden dzień! „Dziękuję Ci, BongaCams!!!  Dziękuję wszystkim, którzy oglądają moje transmisje i czynią moje codzienne życie szczęśliwszym!

Ona zaczęła aktywnie podróżować podczas pracy na BongaCams, a teraz zamieszcza niesamowicie piękne zdjęcia i dodaje relacje z egzotycznych miejsc, które udaje się jej odwiedzić. „Gdyby sześć miesięcy temu ktoś powiedział mi, jak ostro moje życie się zmieni, nie uwierzyłabym w to!” — napisała na Instagramie.

Można znaleźć wiele podobnych przykładów. Wszystkie one udowodniają, że kamerki internetowe są dzisiaj jednym z najbardziej lukratywnych źródeł dochodu.

Wielu zgadza się, że BongaCams daje nie tylko stabilność, ale też poczucie wolności. Możesz prowadzić transmisję z dowolnego miejsca, nawet z telefonu komórkowego, przy tym wciąż zarabiając dobre pieniądze w każdej chwili. Nie ma specjalnych wymagań, z wyjątkiem posiadania ukończonych 18 lat, a więc możesz zacząć pracować w dowolnym momencie.

Może się to wydawać paradoksalne, ale pandemia pomogła wielu dziewczynom zobaczyć nowe możliwości i ujawniła ogromny potencjał portali kamerek internetowych, dzięki którym możesz zarabiać porządne pieniądze bez wychodzenia z domu.

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media