Jak „dyżurny” komentator TVP Info próbował dezawuować kandydatkę Koalicji Obywatelskiej na premiera…

Jak się rysuje polityczna przyszłość Małgorzaty Kidawy-Błońskiej?

„Komentarz syna (12 lat) o Małgorzacie Kidawie Błońskiej – „wiele osób chciałoby mieć taką ciocię, sympatyczna i miła, ale nie premiera”. To chyba najlepsze podsumowanie, przykro mi” – tak na Twitterze napisał o kandydatce Koalicji Obywatelskiej na premiera Norbert Maliszewski z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Jest na tyle częstym gościem w TVP Info, że można by go nazwać „dyżurnym” komentatorem.

 

Wpis Maliszewskiego wywołał takie reakcje internautów: – „Jeśli Pana syn wygłosił to zdanie (w co nikt przy zdrowych zmysłach nie uwierzy), to ma Pan gruby problem wychowawczy przed sobą”;

– „Aleksander Łukaszenka też twierdził, że skorzysta z porad nastoletniego syna”; – „Przykro mi – zamiast komentować politykę, poświęcaj więcej czasu dziecku. Wytłumacz Mu na przykład, że premier nie musi być hałaśliwym, nadętym i narcystycznym kłamcą”.

 

Powoływali się także na podobne „autorytety”: – „A mój trzyletni syn powiedział wczoraj: tato, kto to jest ten Maliszewski? To naukowiec, czy działacz partyjny? I nie wiedziałem, co dziecku odpowiedzieć…”;

– „Komentarz kuzynki (7 lat) o Jarosławie Kaczyńskim – „nikt by nie chciał mieć takiego dziadka. nerwowy, nie zna języków, ciągle straszy i robi siarę na zewnątrz. Nie nadaje się nawet na premiera”. To chyba najlepsze podsumowanie, przykro mi”; – „Napisałbym, do czego się nadaje pan Norbert Maliszewski według syna mojej sąsiadki (12 lat), ale się wstydzę zacytować”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
JanuszsmętekJacek DolińskiZwinkaHerodAntypis Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
HerodAntypis
HerodAntypis

Drabinkowy obsrał zbroję. Ze Schetyną jakoś sobie radził a na panią Gosię jest za cienki ze swym chamstwem prostactwem i prymitywizmem. To było dobre na szydło. Wobec osobistego uroku pani Gosi jaroslaw jest zupełnie bezradny. W Warszawie będzie proporcja 27 : 1 i dlatego taka panika w PiS-ie i rozpaczliwe próby dyskredytacji tej szlachetnej osoby. A synek o ile tak naprawdę powiedział, to jest zindoktrynowanym owocem deformy oświaty. Do seminarium duchownego już teraz się nadaje.

Zwinka
Zwinka

Ciocia, no proszę. Kultura, wykształcenie, doświadczenie, dobre pochodzenie to za mało, aby zostać premierem. Ale drętwa, jak ryba na patelni Szydło to niemal Matką Boską Brzeszczeńską dla suwerena się stała.

HerodAntypis
HerodAntypis

Wrzeszczy i trzeszczy jak szydło z Brzeszczy. Takie tam ćwiczenie na dykcję.

Jacek Doliński
Jacek Doliński

Po przejęciu TVP przez PiS uważałem pana Norberta Maliszewskiego za sprzedajnego eksperta. Dziś widzę, że to po prostu sprzedajny głupol.

smętek
smętek

Wróćcie Państwo do powstania UKSW. Ja nie rozumiem dlaczego to jest KSW toż Wyszyński szkoły nie zakładał. Powstała ten pożal się Boże „Uniwersytet” z przekształcenia ATK, partyjnej szkoły do przechowywania niby naukowców z PZPR. Poziom UKSW jest porażający więc nikt szanujący się nie wiąże swojej kariery naukowej z tą jednostką. Na niby studia kandydaci kwalifikowani są po okazaniu zaświadczenia od proboszcza właściwej parafii. Maliszewski powinien się produkować w TV Trwam. Dla takich za wysokie progi do Pani Kidawy-Błońskiej.

HerodAntypis
HerodAntypis

KSW to nie Wyszyński. KSW to Konfrontacja Sztuk Walki. Walki politycznej i religijnej. Za polityczną odpowiada Gowin- wiadomo co to za typ. Za religijną czarnuchy- ci co maczają palce w rządzeniu tym przybytkiem.

Janusz
Janusz

Były ambasador RP w Tel Awiwie Maciej Kozłowski zamieścił taki wierszyk – trawestację Tuwima : „Absztyfikanci dojnej zmiany i kukizowskie bycze chłopy, Trzepacze patriotycznej piany i dupowłazy i jełopy. Bigoci, dupki, imbecyle z wrzaskiem kiboli łysych grupek, Miernoty, ćwoki i debile Całujcie mnie wszyscy w dupę. Wy Misiewicze nienażarte, Gosiewskie chytre na mamonę Co państwo dla was tyle warte, ile zostanie nagrabione. I ty ministrze od kultury, co nam wyklętą pichcisz zupę Promując świętobliwe bzdury Całujcie mnie wszyscy w dupę I ta eks belfer co dziś w menie szykuje szkolne lata smuty, A przy tym szczerzy uzębienie, jakby ją uwierały… Czytaj więcej »