Jak Janusz Korwin Mikke trenuje swojego psa by nie bał się fajerwerków

Kaczyński KRÓLEM? Absurdalny pomysł Janusza Korwin-Mikkego

„Zdaniem śledczych rzucanie pod psie łapy petard nie stanowi złośliwego straszenia zwierzęcia” – napisał na Twitterze Konrad Kuźmiński prezes Zarządu Dolnośląskiego Inspektoratu Ochrony Zwierząt, po tym jak w ubiegłym roku znany z ekscentrycznych teorii polityk Janusz Korwin MIkke chciał udowodnić, że psy nie boją się fajerwerków.

 

I rzucał obok własnego pupila petardami. Kuźmiński złożył wtedy doniesienie do prokuratury, ale sprawa została umorzona.

Polityk trzyma się teraz twardo swojego zdania i dalej eksperymentuje… Przed kilku dniami wywołało to burzę w mediach społecznościowych, gdzie opublikował filmik z „treningu” zwierzęcia… „Widok okropny może w końcu ktoś zlituje się nad zwierzakiem i zabierze to do schroniska” – czytamy na Twitterze. „Mój pies jest zachwycony. Najchętniej trzymałby je w pysku” – opowiadał w rozmowie z „Faktem” Korwin Mikke.

 

Na nagraniu może się wydawać, że jego pupil Odi nie boi się sztucznych ogni. Nawet – skacze wokół nich, jakby to sprawiało mu radochę i próbują złapać je w pysk…

Gdzie obrońcy zwierząt? Gdzie policja?” – pytają jednak oburzeni obrońcy zwierząt i radzą „co najmniej 10 wizyt u psychiatry, a miast psiaka cegłę na sznurku niech sobie turbodebil prowadza!”

/p/

Źródło: naTemat

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

9
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
młodygóralWolnościowiecRafał PPolka gorszego sortutak jest Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
HerodAntypis
HerodAntypis

Mówią, że psy upodabniają się do swych właścicieli. Ten przebywał z oszołomem wystarczająco długo aby zdurnieć. Na kobiety też pewnie szczeka.

Zwinka
Zwinka

Stary dureń.

tak jest
tak jest

Mało powiedziane…….Przecież toco on robi to zwykłe znęcanie się!

ech
ech

Nie dość, że „ekscentryk” (choć bardziej odpowiednie byłoby medyczne określenie jednostki chorobowej), to jeszcze sadysta!
Dlaczego nikt nie odbierze tego biednego psa?!

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Psina powinna zająć jego miejsce w Europarlamencie, a ten świr – trafić do schroniska dla zwierząt. Wszyscy by na tym skorzystali.

HerodAntypis
HerodAntypis

I to jest właściwa kolejność!

Rafał P
Rafał P

Ale żeście naskoczyli na p. Janusza. Założę się, że nikt z was nie obejrzał tego filmiku, bo na nim wyraźnie widać, że psa bawią te „sztuczne ognie”.

Wolnościowiec
Wolnościowiec

Czego ci pseudoekolodzy i miłośnicy zwierząt (po grecku: zoofile) czepiają się? Bardzo dobrze Korwin pokazuje. To zresztą jego pies, nikomu nic do tego, co on z nim robi. Jeszcze trochę i lewica zażąda powołania jakiegoś urzędu do spraw ochrony praw roślin na parapecie.

młodygóral
młodygóral

Też miałem wilczura, co nie tylko się nie bał, ale atakował wybuchające petardy.