Jak nie „Kuchciński Travel” to „Taxi Witek”. Czy PiS dysponuje ludźmi z mniejszymi skazami?

Schabowy, a sprawa polska. My tymi kotletami otwieramy oczy niedowiarkom!

Wielu miało nadzieję, a Prawo i Sprawiedliwość zdecydowanie wierzyło, że miła, kulturalna, nowa pani Marszałkini Elżbieta Witek zatrze fatalne wrażenie po niesympatycznym, rozrzutnym, kłamliwym i, co tu dużo gadać, bezczelnym Kuchcińskim.

 

Niestety pudło. Pierwsze rozczarowanie to sejmowe expose, podczas którego nowa marszałkini zaskoczyła odbiorców swoim pogardliwym tonem. Pisaliśmy o tym w artykule „Miało być pięknie i pojednawczo a wyszło po PiSowsku. Elżbieta Witek zdemaskowała się sama”. A potem jak lawina wysypały się różne fakty o rozrzutnym wydawaniu przez nią pieniędzy podatników.

Najbardziej zniesmaczająca historia, to sprawa z czasów, kiedy Elżbieta Witek była jeszcze zwykłą posłanką. Wraz z kilkoma innymi kolegami posłami postanowiła zafundować sobie podróż taksówką z… rodzinnego Dolnego Śląska do pracy w Warszawie.

 

Oczywiście taksówka z Wałbrzycha do Warszawy, na koszt Sejmu, to o wiele tańsza wyprawa niż Warszawa – Rzeszów – Warszawa samolotem ze statusem head. Ale jednak wtedy pani Witek nie była jeszcze marszałkinią.

Do tego, te 460 km przejechane taksówką to nie wszystko. Inne kontrowersyjne wydatki Elżbiety Witek niegdyś opisywał „Fakt”. Według dziennika, z rozliczeń biur poselskich wynikało, że jednego roku wydała ona na przejazdy samochodem aż 33,1 tys. zł z publicznych pieniędzy. W innym roku miała tankować na koszt podatnika za blisko 28,6 tys. zł.

Czyli kłopot wizerunkowy PiSu nie do końca udało się rozwiązać, tym bardziej, że jeszcze marszałek Stanisław Karczewski nie powiedział ostatniego słowa.

Jak pamiętamy, nie od razu przyznał się, że do Budapesztu podróżował z wnukami, a teraz wyszło, że przecież ktoś musiał się zajmować tymi wnukami na Węgrzech, no więc latały także marszałkowskie córki.

Kłamstwo ma ponoć krótkie nogi, ale jak widać ta prawda nie wszystkim jest znana.

/md/
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
NutkaObserwatormarekZwinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zwinka
Zwinka

Proszę się nie dziwić, że różne psiapsiółki i makijażystki prezesa robią polityczną karierę. Przecież to ON, Jarosław Samozwaniec i to w pojedynkę, najlepiej wie, jak udupić Polskę. Reszta to tylko gruba tapeta na jego marsowym obliczu.

marek
marek

a pies ich wszystkich ……..j…….!!!!!!!!

Nutka
Nutka

No, no, nie tak szybko – toż to mezalians dla psa!!! Chyba, że masz na myśli „Psa”…

Obserwator
Obserwator

Kłamstwo ma kacze nogi!