Jaka jest różnica między panią Jaruzelską i panem Muszyńskim?

Jaka jest różnica między panią Jaruzelska i panem Muszyńskim?

Do Rzeczy ujawniło adres zamieszkania Moniki Jaruzelskiej. A że pani Jaruzelska nie jest PiS–owskim dygnitarzem i sędzią dublerem bezprawnie zasiadającym w Trybunale Konstytucyjnym, więc to nic takiego… Dziennikarz, który na dodatek udokumentował tekst fotką, pokazującą willę nieżyjącego już generała, gdzie zamierza teraz zamieszkać jego córka, może spać spokojnie.

Całkiem inaczej było dopiero co z dziennikarzem „Newsweeka” Wojciechem Cieślą, który w trybie pilnym został wezwany na policję za to, że podał w tekście adres zamieszkania sędziego Mariusza Muszyńskiego.

„A, czyli Jaruzelskiej, Tuska, Kaczyńskiego, Kwaśniewskiego, Palikota, Szydło itd. adresy można podawać, pana Muszyńskiego nie, bo pan z Trybunału Konstytucyjnego naśle na media policję i prokuraturę?” – skomentował ten fakt dziennikarz „Rzeczpospolitej” Jacek Nizinkiewicz.

Przypomnijmy, że dziennikarz „Newsweeka” Wojciech Cieśla dostał wezwanie na przesłuchanie, w którym napisano, że autor opublikował sylwetkę sędziego Mariusza Muszyńskiego „bez zgody osoby zainteresowanej”. Dopiero później prokuratura dopowiedziała, że w rzeczywistości chodziło o ujawnienie miejsca zamieszkania Muszyńskiego.

Jaka – wobec prawa – jest różnica między panią Jaruzelską, a panem Muszyńskim? To może wytłumaczyć jedynie jakiś prominentny funkcjonariusz Prawa i Sprawiedliwości, głoszącego w zależności od okazji, że wobec prawa wszyscy jesteśmy równi.

/p/

Źródło: naTemat

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
ShaqsmętekMaciek123454321MarekZgredzinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zgredzinka
Zgredzinka

Chociażby dla zasady powinna zgłosić Monika Jaruzelska ten fakt do prokuratury.
Po co „władzuni” ułatwiać życie, skoro ona tak wali nam kłody pod nogi.
Chcą wojny, niech ją mają.

Marek
Marek

Pani Jaruzelska powinna w takiej sprawie złożyć doniesienie do prokuratury/policji tak jak Muszyński, będzie przynajmniej zabawnie poczytać pokrętne wyjaśnienia rzeczników owych instytucji i nieocenionej Mazurek Kaczyńskiego. Będzie też kolejny dowód na dyktaturę PiS, dal kolekcjonerów takich dowodów.

Maciek123454321
Maciek123454321

„Panu” Muszyńskiemu przypomnę trzy biblijne słowa: Mane, tekel, fares. Dzień rozliczeń nadejdzie.

smętek
smętek

„Wszystkie zwierzęta są równe ale niektóre są równiejsze”. To G. Orwell „Folwark zwierzęcy”.

Shaq
Shaq

Różnica między panią Jaruzelską i panem Muszyńskim jest zasadnicza. Pani Jaruzelska jest powszechnie szanowaną osobą z dorobkiem. Muszyński to dożywotnio izolowany w środowisku prawniczym sprzedawczyk, który aktywnie wspiera dzieło niszczenia ustroju demokratycznego w Polsce, czyli walnie przyczynia się do upadku naszej ojczyzny.