Jaki obronił pracę doktorską – z ortografią jednak jest na bakier

Patryk Jaki staje w obronie Prezesa PiS: „robicie aferę!”. "Kaczyński nie był tam jako osoba prywatna"

– „To prywatna sprawa, ale obroniłem doktorat. Napisałem książkę o „Służbie Więziennej w Systemie Bezpieczeństwa RP” – pochwalił się na Facebooku Patryk Jaki. Obecny europoseł PiS wcześniej w resorcie Zbigniewa Ziobry był odpowiedzialny m.in. za więziennictwo.

 

I można by gratulować, ale po lekturze dalszej części wpisu Jakiego, ogarniają wątpliwości. – „Mam 34 lata, ciągle się uczę i zdobywam nowe umiejętności m.in po to, aby lepiej Państwa reprezentować. Pracę obroniłem na Wydziale Bezpieczeństwa Narodowego Akademi Sztuki Wojennej. Kolejny rok będę również pracował ze studentami Uniwersytetu Opolskiego w pracowni polityki bezpieczeństwa oraz Wyższej Szkole Kryminologii” – napisał Jaki (zachowaliśmy oryginalną pisownię).

Internauci jednak byli bezlitośni dla świeżo upieczonego doktora. – „Ciekawe, jaki zdawał język, bo angielski na pewno nie. I ile miał cytowań”; – „To jest dr Hatakumba na miarę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tym doktoratem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie – mówimy – to nasze, przez nas obronione i to nie jest nasze ostatnie słowo!”; – „W styczniu profesura, w lutym sędzia TK”; – „A temat pracy doktorskiej to zapewne „Hatakumba wśród rabladorów na (czeskiej) Pradze”.

 

„Tylko czekać na profesurę Kalety…” – dodał jeden z internautów. Przypomnijmy więc najnowsze „dokonania” wiceministra sprawiedliwości „Kaleta: Chaos wprowadzają sędziowie, którzy nie chcą stosować prawa i nie szanują organów konstytucyjnych”.

Co o nowym doktorze Patryku Jakim sądzą studenci Uniwersytetu Opolskiego oraz Wyższej Szkoły Kryminologii na razie nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że ta druga uczelnia została utworzona 31 sierpnia 2018 roku przez – uwaga! – ministra sprawiedliwości, czyli Zbigniewa Ziobrę.

bt

Źródło: Facebook, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

10
Dodaj komentarz

avatar
9 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
GoscHerodAntypisSzczeryBartZwinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
bulka
bulka

Doktor Jakyll czy Mr Hyde … ale te wizytowki ….

Klawisz
Klawisz

Ojjjj… praca będzie chyba utajniona….

Chermes
Chermes

Mam nadzieję, że pracy nie bronił w „engliszu” tylko posługiwał się językiem wolskim? (Język wolski zbliżony jest nieco do polszczyzny).

Goool
Goool

Bul od samego patrzenia mnie złapał.

HerodAntypis
HerodAntypis

W lustrze się przeglądałeś ?

Ryszard
Ryszard

… zdobywam nowe umiejętności m.in po to, aby lepiej Państwa reprezentować”. Zapewne, zapewne. Nic mnie tak dziś nie ucieszyło, jak myśl że kiedy PiS mnie wtłoczy za kraty, znajdę natychmiast tak znakomitego reprezentanta jak Jaki, doktor więziennictwa.

Zwinka
Zwinka

Niech nas już lepiej nie reprezentuje. Bo tylko wstyd przynosi.

Bart
Bart

Powiedziałbym złośliwie, że jaka uczelnia taki doktorat, ale jednak nadanie stopia dr temu półgłówkowi to upokorzenie tych, których doktoraty są odzwierciedleniem prawdziwego intelektu. No. ale skoro takie tuzy jak Zybertowicz i Krasnodębski są profesorami, to już chyba nic mnie nie zdziwi
Doktor Patryk Jaki – beka śmiechu.

Szczery
Szczery

Nie jestem pewien czy za jakiś czas zostanie ujawnione z jakiej pracy zrzynał, lub kto mu to napisał.

Gosc
Gosc

Promotorem pewnie był niedouczony doktor prawa ,niejaki Adrian.