Jaki pozwał… Facebooka: „Pod każdym moim wpisem wypomina się mi rabladora”

Jaki pozwał… Facebooka: „Pod każdym moim wpisem wypomina się mi rabladora”

„Pozwałem Facebooka. Przez lata w sieci trwała zorganizowana akcja zniesławiania mnie. Regularnie podawano zmontowane „moje” wpisy z błędami (aby pokazać jaki głupi). Do dziś pod każdym moim wpisem wypomina się mi „rabladora”- ktoś dokleił mi do prywatnego zdjęcia psa i fałszywy podpis” – obwieścił Patryk Jaki na Twitterze. Dołączył do wpisu mem zatytułowany „Ja i mój rablador”.

 

W kolejnym tweecie europoseł PiS dodał: – Na FB do anonimowych kont pakowano pieniądze na reklamę i roznosiło się po sieci. FB było to zgłaszane i nic nie robił. Jak byłem ministrem nie było mnie stać na tyle kosztownych procesów. Jednak teraz nie odpuszczę nikomu”. No to przynajmniej wiadomo, po co m.in. Jaki kandydował do Europarlamentu.

Jak się można było spodziewać, wpisy Jakiego sprowokowały internautów do kpin: – „Hatakumba! Facebookowe filtery pozwalały obnibusa szkalować? Ps: Co słychać w czeskiej Pradze?”; – „A za most w Pradze zamiast w Warszawie kogo pan pozwiesz? Bo wychodzi, że siebie”; – „Matkoboskotęczochosko!!!, Mark Zuckerberg pewnie dzisiaj nie zaśnie..”; – „Wstrętny rablador, sam się dokleił… zgroza”; – „Ja pie***. Europarlamentarzyści z PIS to mają problemy… Jak nie donoszą na własny kraj, to obrażają się bo ktoś ma polewkę z ich popisów w sieci”.

 

– „Podobno Zuckerberg zwołał naradę. Doktor Jaki to nie byle kto, teraz go stać” – przypomniał internauta o tym, że „Jaki obronił pracę doktorską – z ortografią jednak jest na bakier”.

A mem z Patrykiem Jakim i „jego rabladorem” pojawił się na stronie satyrycznego portalu aszdziennik.pl w 2018 r.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
ChermesNutkaAndaZwinkaHerodAntypis Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
HerodAntypis
HerodAntypis

doktorek orto-braki musi zbałamucić psorkę pawlowicz-ównę aby namówiła swego prywatnego sędziego żeby ten wylosował się do procesu z fejsem. Jak nie to może co najwyżej przejechać się do sadzawki na Nowogrodzkiej i kaczorowi zameldować!

Zwinka
Zwinka

Rzeczywiście, to hatakumba.

Anda
Anda

Dobra, panie doktorzeeee Jaki, nie będę już naśmiewać się z rabladora, wystarczy hatakumba, praga, tunel z filterem i pana wybitny angielski – niewyczerpane źródło beki.
Swoją drogą w PE będą mieli niezły polew, jak dowiedzą się, że Jaki wydaje kasę z pensji europosła na procesowanie się z FB. Głowy im sie spłaszczą od pukania się w czoło na widok tego cudaka.

Nutka
Nutka

„Na FB do anonimowych kont pakowano pieniądze na reklamę i roznosiło się po sieci.” – no serio? Tak otwarcie o farmach trolli w MS?

Chermes
Chermes

Europoseł dr Partyk Jaki Rablador? To brzmi dumnie. 🙂