„Jaki znowu się skompromitował. Pisowski burmistrz podpisał taką umowę, że ludziom się dach na łeb wali”

Patryk Jaki i jego „trzypijaki”, czyli miszcz, krul i golden rablador

Tak skomentował jeden z internautów „rewelacje” umieszczone przez Patryka Jakiego na Twitterze. Chodzi o mieszkańców 147 lokali na warszawskiej Woli, którzy muszą opuścić swoje mieszkania z powodu błędów projektowych. Kontrola wykazała pęknięcia w ścianach, ugięcia stropu oraz zawilgocenie bloku. Konieczny jest gruntowny remont budynku, więc 147 rodzin musi się czasowo wyprowadzić.

Patryk Jaki na Twitterze zrzucił za to odpowiedzialność na rządzących w Warszawie polityków PO. – „Po katastrofie z reprywatyzacją, zarządzeniem odpadami, smogiem, wyrzucaniem kawiarnii z niepełnosprawnymi, mamy kolejny skandal. 147 rodzin do wykwaterowania. „Błędy projektowe”. Tak metropolią zarządza PO HGW i R.Trzaskowskiego. Wkrótce moja reakcja” – napisał Jaki.

Ciekawe, jaka będzie ta reakcja, bo okazuje się, że umowa z projektantem została zawarta i rozliczona w 2009 roku, czyli w czasie, kiedy burmistrzem Woli był Zdzisław Sipiera, należący do Prawa i Sprawiedliwości.

Poinformował o tym na Twitterze obecny burmistrz Woli, Krzysztof Strzałkowski. – „Panie @PatrykJaki ekspertyza jasno wskazuje, że przyczyną złego stanu budynku są błędy projektowe. Umowę z projektantem zawarł i rozliczył ówczesny burmistrz, a obecny wojewoda z PiS Zdzisław Sipiera. Sprawę skierowałem do prokuratury. A teraz czas na zajęcie się mieszkańcami”. A zastępca burmistrza Woli Adam Hać dodał: – „Kolejne fake newsy. Umowę na projekt podpisywał niejaki burmistrz Sipiera z @warszawskipis, a jego ekipa również dokonywała odbioru projektu budowlanego w 2006 r., nie stwierdzając żadnych wad!!! Zero weryfikacji i nadzoru!”.

Internauci natomiast mają jeszcze inne pytania do Jakiego: – „A co tam panie w wymiarze sprawiedliwości? Może zająłby się pan wzmożoną śmiertelnością w zakładach karnych…”; – „W ministerstwie to pan jeszcze pracuje , czy tylko po wypłatę wpadasz, jak akurat pod blokiem nie stoisz?”; – „Ponawiam pytanie: czy te codzienne konferencje prasowe, spotkania z mieszkańcami i rozdawanie art. spożywczych odbywa się w godzinach Pana pracy, czy jest Pan na urlopie? Jeśli w godzinach pracy to proszę o podanie związku pomiędzy rozdawaniem jabłek a pracą w Ministerstwie”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
ochyda i wstydAlkaWaldemarMaciek123454321 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Papryczku, było iść na całość, co sobie żałować. Premierem był wtedy Donald Tusk. „WINA TUSKA!!!! PRZEZ 8 LAT RZĄDÓW PO-PSL…..” Papryczku byleJaki, jak walić, to z grubej rury.

Waldemar
Waldemar

Zamiast „Wina Tuska” „Wina Trzaskowskiego”. Już raz pisałem, że do oczerniania też trzeba się przyłożyć, nie można tak na łapu-capu. Jaki ma pecha, bo w Warszawie mieszka dośc inteligentnych ludzi, by Jaki prezydentem nie został.

Alka
Alka

No ale wiadomosc,w wersji Jakiego juz poszla w swiat,tzn.miedzy ciemny lud,a sprostowania oficjalnego nie bedzie(jak w wielu innych sprawach) i w tym jest sila propagandy tej partii,jej zwolennicy prawdy nie szukaja.Wyrocznia jest kurwizja( a tam prawdy jak na lebku szpilki) i ksiadz.Nawet gdy powiedza najglupsze klamstwo i go potem nie zdementuja,to lud wierzy,ze to najprawdziwsza prawda.

Waldemar
Waldemar

Dokładnie tak myśli Jaki i dlatego będzie to coraz bardziej brudna i odrażająca kampania. Jabłuszka, które hojnie rozdaje na ulicach, będą coraz bardziej zgniłe. Właściwie Trzaskowski powinien zebrać te pomówienia (to najdelikatniejszy termin) i przedstawiąć swojego kontrkandydata – jaki jest Jaki, począwszy od tego, jak w Opolu wygląda samorządnośc w jego wydaniu. Tyle, ze Trzaskowski nie ma w sobie nic z blokersa i jak typowy inteligent brzydzi się taką brudną robotą. Cała nadzieja w tym, że jak napisałem, w Warszawie mieszka sporo myślących ludzi: przekonał się o tym niegdyś metropolita warszawski Sasin.

ochyda i wstyd
ochyda i wstyd

Hatakumba przecież wie jak działa zakłamania propaganda! No, a że nie ma żadnych hamulców w tej swojej bylejakich naturze, więc piszę idiotyzmy, głupoty i kłamstwa..?