„Jaki znowu się skompromitował. Pisowski burmistrz podpisał taką umowę, że ludziom się dach na łeb wali”

Patryk Jaki blaguje, bo chce wykształceniem dorównać rywalowi do fotela prezydenta stolicy

Tak skomentował jeden z internautów „rewelacje” umieszczone przez Patryka Jakiego na Twitterze. Chodzi o mieszkańców 147 lokali na warszawskiej Woli, którzy muszą opuścić swoje mieszkania z powodu błędów projektowych. Kontrola wykazała pęknięcia w ścianach, ugięcia stropu oraz zawilgocenie bloku. Konieczny jest gruntowny remont budynku, więc 147 rodzin musi się czasowo wyprowadzić.

Patryk Jaki na Twitterze zrzucił za to odpowiedzialność na rządzących w Warszawie polityków PO. – „Po katastrofie z reprywatyzacją, zarządzeniem odpadami, smogiem, wyrzucaniem kawiarnii z niepełnosprawnymi, mamy kolejny skandal. 147 rodzin do wykwaterowania. „Błędy projektowe”. Tak metropolią zarządza PO HGW i R.Trzaskowskiego. Wkrótce moja reakcja” – napisał Jaki.

Ciekawe, jaka będzie ta reakcja, bo okazuje się, że umowa z projektantem została zawarta i rozliczona w 2009 roku, czyli w czasie, kiedy burmistrzem Woli był Zdzisław Sipiera, należący do Prawa i Sprawiedliwości.

Poinformował o tym na Twitterze obecny burmistrz Woli, Krzysztof Strzałkowski. – „Panie @PatrykJaki ekspertyza jasno wskazuje, że przyczyną złego stanu budynku są błędy projektowe. Umowę z projektantem zawarł i rozliczył ówczesny burmistrz, a obecny wojewoda z PiS Zdzisław Sipiera. Sprawę skierowałem do prokuratury. A teraz czas na zajęcie się mieszkańcami”. A zastępca burmistrza Woli Adam Hać dodał: – „Kolejne fake newsy. Umowę na projekt podpisywał niejaki burmistrz Sipiera z @warszawskipis, a jego ekipa również dokonywała odbioru projektu budowlanego w 2006 r., nie stwierdzając żadnych wad!!! Zero weryfikacji i nadzoru!”.

Internauci natomiast mają jeszcze inne pytania do Jakiego: – „A co tam panie w wymiarze sprawiedliwości? Może zająłby się pan wzmożoną śmiertelnością w zakładach karnych…”; – „W ministerstwie to pan jeszcze pracuje , czy tylko po wypłatę wpadasz, jak akurat pod blokiem nie stoisz?”; – „Ponawiam pytanie: czy te codzienne konferencje prasowe, spotkania z mieszkańcami i rozdawanie art. spożywczych odbywa się w godzinach Pana pracy, czy jest Pan na urlopie? Jeśli w godzinach pracy to proszę o podanie związku pomiędzy rozdawaniem jabłek a pracą w Ministerstwie”.

bt

Źródło: Twitter

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
ochyda i wstydAlkaWaldemarMaciek123454321 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Papryczku, było iść na całość, co sobie żałować. Premierem był wtedy Donald Tusk. „WINA TUSKA!!!! PRZEZ 8 LAT RZĄDÓW PO-PSL…..” Papryczku byleJaki, jak walić, to z grubej rury.

Waldemar
Waldemar

Zamiast „Wina Tuska” „Wina Trzaskowskiego”. Już raz pisałem, że do oczerniania też trzeba się przyłożyć, nie można tak na łapu-capu. Jaki ma pecha, bo w Warszawie mieszka dośc inteligentnych ludzi, by Jaki prezydentem nie został.

Alka
Alka

No ale wiadomosc,w wersji Jakiego juz poszla w swiat,tzn.miedzy ciemny lud,a sprostowania oficjalnego nie bedzie(jak w wielu innych sprawach) i w tym jest sila propagandy tej partii,jej zwolennicy prawdy nie szukaja.Wyrocznia jest kurwizja( a tam prawdy jak na lebku szpilki) i ksiadz.Nawet gdy powiedza najglupsze klamstwo i go potem nie zdementuja,to lud wierzy,ze to najprawdziwsza prawda.

Waldemar
Waldemar

Dokładnie tak myśli Jaki i dlatego będzie to coraz bardziej brudna i odrażająca kampania. Jabłuszka, które hojnie rozdaje na ulicach, będą coraz bardziej zgniłe. Właściwie Trzaskowski powinien zebrać te pomówienia (to najdelikatniejszy termin) i przedstawiąć swojego kontrkandydata – jaki jest Jaki, począwszy od tego, jak w Opolu wygląda samorządnośc w jego wydaniu. Tyle, ze Trzaskowski nie ma w sobie nic z blokersa i jak typowy inteligent brzydzi się taką brudną robotą. Cała nadzieja w tym, że jak napisałem, w Warszawie mieszka sporo myślących ludzi: przekonał się o tym niegdyś metropolita warszawski Sasin.

ochyda i wstyd
ochyda i wstyd

Hatakumba przecież wie jak działa zakłamania propaganda! No, a że nie ma żadnych hamulców w tej swojej bylejakich naturze, więc piszę idiotyzmy, głupoty i kłamstwa..?