Jakimowicz zaprzecza oskarżeniom. „Nigdy nikogo nie zgwałciłem!”

Jakimowicz oskarżony o molestowanie na planie filmu o Zenku Martyniuku

Dziennikarz śledczy Piotr Krysiak opublikował na Facebooku obszerny wpis, w którym opisał historię rzekomego gwałtu w wykonaniu „gwiazdora” Telewizji Polskiej.

Do czynu miało dojść w lutym ub.r. w Parisel Palace w Klimkach pod Łukowem, gdzie były prowadzone warsztaty dla uczestniczek konkursu Miss Generation.

Wracając do pokoju zauważyła idącą za nią gwiazdę publicystyki TVP INFO. Nie spodziewała się, że kiedy otworzy drzwi do pokoju – mężczyzna wepchnie ją do środka. Tam – jak powiedziała śledczym kobieta – miał ją zgwałcić” – napisał Krysiak.

Kobieta następnego dnia uciekła z hotelu i udała się do szpitala.

Pojechała wprost do szpitala ginekologiczno-położniczego przy placu Starynkiewicza 1/3 w Warszawie. Trafiła na izbę przyjęć́” – kontynuował Krysiak. „Roztrzęsiona, z telefonem komórkowym w ręku weszła do gabinetu i powiedziała lekarzowi, że została zgwałcona. Ten natychmiast wezwał policję”.

Kobieta pokazała policjantom domniemanego sprawcę na materiałach z komórki. Wtedy funkcjonariusze zatelefonowali do innego policjanta, najpewniej przełożonego, który polecił im pojechać z pokrzywdzoną do szpitala psychiatrycznego na badania.

Policjanci, ponadto, nie przyjechali do szpitala z zestawem do pobierania wymazów. „Dlaczego go nie mieli? Nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że poszkodowana kobieta nie została przebadana także w szpitalu przy ul. Nowowiejskiej. Nie wiadomo, dlaczego w ogóle trafiła do szpitala psychiatrycznego…” – dodał Krysiak.

Śledztwo w sprawie domniemanego gwałtu toczy się już od ośmiu miesięcy.

Onet, nieoficjalnie, ustalił, że o dopuszczenie się czynu podejrzewany jest… popularny telewizyjny celebryta Jarosław Jakimowicz.

Gwiazdor, w rozmowie z portalem, nie przyznaje się do dopuszczenia się gwałtu:
Dlaczego od wielu miesięcy trwa śledztwo, a ja – podobno podejrzewany o gwałt – nawet nie zostałem przesłuchany?! Nikogo nie zgwałciłem! Przysięgam na zdrowie moich dzieci! Nie jestem zdolny do takich czynów, brzydzę się agresją wobec kobiet”.

Zostań patronem KODUJ24.PL

nt

Źródła: onet.pl, natemat.pl, wirtualnemedia.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
16 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maciek123454321
Maciek123454321
19 stycznia 2021 18:44

Oj tam, oj tam, chciał tylko sprawdzić, czy mu kuśka stoi, a tu takie mecyje! Ale to kolejny dowód na to, że niektóre świnie pisowskie za nic mają prawo, moralność i zwyczajną przyzwoitość. Przyjdzie posiedzieć, jakimowicz, jeśli nie teraz, to za lat parę. a zapewniam, że w więzieniach bardzo nie lubią gwałcicieli. Przecwelują cię, jak nic.

Zbyszek
Zbyszek
19 stycznia 2021 18:50

Hmmm…łatwo wydać osąd pochopnie i skrzywdzić człowieka. Może zapytać starą Ogórkową czy jest coś na rzeczy? I Ziobro niech się z oburzeniem wypowie jak to było. On tak fajnie się zaperza.

mira
mira
19 stycznia 2021 19:01

Poczty tez nie okradłeś . Ta zdeprawowana pisomafia w końcu zostanie pozbawiona władzy , a wtedy cię uczciwie osądzą !

Piotr
Piotr
19 stycznia 2021 19:15

Mamy go

Marek
Marek
19 stycznia 2021 20:04

Jak rozumiem gdyby nie „gwiazdor tvpis” to o sprawie byśmy się nie dowiedzieli? To jest najważniejsze dla autorów wpisu i mam obawy, że dla komentujących też?

Nikogo nie interesuje czemu „policja” znów nie zadziałała właściwie. Nikogo nie interesuje czemu nie zrobiono wymazu? Nikogo nie interesuje czemu wysłano ofiarę do szpitala psychiatrycznego? I nikogo interesuje czemu „śledztwo” trwa już te x mcy,, zdarzenie jest sprzed prawie roku, a dopiero teraz wyciekło?

Wojtek
Wojtek
20 stycznia 2021 06:04
Reply to  Marek

Jak dlaczego milicja nie dopełniła obowiązków – bo człowiek PiS narozrabiał. Odpowiedziałeś sobie sam.

Duduś
Duduś
19 stycznia 2021 21:57

Wszystkie zboki i patologie lgną do PiSu bo tam sami swoi i Zero uniewinni. Pedofile, gwałciciele, złodzieje oto obraz władzy w naszym kraju, zdeptana godność Polski przez Kaczyńskiego, chorego knypka z kompleksem Edypa.

Zwinka
Zwinka
19 stycznia 2021 22:18

Zła karma wraca.

Ajy
Ajy
19 stycznia 2021 23:19

Mam pytanie. A kogo to?

Stan
Stan
20 stycznia 2021 06:38
Reply to  Ajy

Jasne, gdyby chodziło o dziennikarza TVN, Ajy byłoby (używam tej formy, bo nie wiem jakiej płci toto jest) dużo bardziej zainteresowane, a temat już byłby wałkowany w Wiadomościach TVPis.

Marek
Marek
20 stycznia 2021 11:36
Reply to  Stan

Jakby był to dziennikarz TVN to temat byłby wałkowany już rok temu i przypomniany w czasie wyborów, w czasie protestów SK, w czasie szczepień i w ogóle przypominany raz na tydzień.

Zwinka
Zwinka
20 stycznia 2021 12:15
Reply to  Marek

Nie raz na tydzień. Na okrągło.

obserwator
obserwator
20 stycznia 2021 00:13

Żygasz na ludzi cwaniaczku, narzygają na ciebie. Nawet gdy to tylko pomówienie, to upaprasz się i poczujesz jak to jest. Karma wraca.

spitwajer
spitwajer
20 stycznia 2021 11:59

Następny prawy i sprawiedliwy w całej okazałości ot zgrzeszył, a kto nie ma pokus ? Jak mawiał Rydzyk. Syn Jacka Kurskiego oskarżany o gwałt na 9-cio latce i co i nic, prokuratura umarza, ja nie wiem czy winien czy nie, ale psim obowiązkiem prokuratury jest zebranie dowodów i zaniesienie sprawy do sądu i sąd niech wyda wyrok, tym czasem posłuszna Ziobrowi prokuratura wydaje wyrok za sąd na polecenie z góry, umorzenie to jak uniewinnienie, oj coraz mniej mają zahamowań funkcjonariusze tej władzy im który bardziej wpływowy tym bardziej bezkarny.

HENRYK
HENRYK
20 stycznia 2021 18:30

CZŁOWIEK, KTÓRY WYSŁUGUJE SIĘ NAJBARDZIEJ ZAKŁAMANEJ STACJI TELEWIZYJNEJ TVP, NIE JEST I NIE MOŻE BYĆ WIARYGODNY .

Nord
Nord
20 stycznia 2021 18:43

Panie jk, po obejrzeniu kilku programów „W kontrze” sądzę, że jest pan zdolny do wszystkiego.