Jan Krzysztof Bielecki: „To, co powiedział prezes Jarosław Kaczyński jest absurdalne”

Jan Krzysztof Bielecki: „To, co powiedział prezes Jarosław Kaczyński jest absurdalne”

– „To, co powiedział prezes Jarosław Kaczyński jest absurdalne. To klasyczny przykład fake newsa. Zdecydowanie się temu sprzeciwiam i będę żądał sprostowania, jak również przeprosin” – powiedział były premier Jan Krzysztof Bielecki w Polsat News. Chodzi o wypowiedź prezesa PiS, który stwierdził, że to właśnie Bielecki rzekomo miał proponować likwidację polskiej armii.

– „Proponowano mi, a dokładnie to był premier Bielecki, likwidację Wojska Polskiego, Polska miała być krajem bez armii. Polska jako podmiot polityki zagranicznej miała zostać zlikwidowana” – stwierdził prezes PiS podczas sobotniego Zjazdu Klubów „Gazety Polskiej” w Spale. Więcej na ten temat w naszym artykule „Kaczyński ogłosił publicznie kolejne zagrożenie, przed którym może obronić Polskę tylko PiS”.

– „Nie jest problemem, że jest taki JK i czasami bredzi. Problemem jest to, że duża grupa ludzi uwierzy w te brednie, bo wypowiedział je sam JK” – skomentował jeden z internautów.

– „JK: „Proponowano wtedy (w 91), a dokładnie premier Bielecki, likwidację Wojska Polskiego. Polska miała być krajem bez armii”. Panie Kaczyński: Pan wie, że to obrzydliwe kłamstwo. Do tej pory pozywał Pan polityków PO. Teraz czas na Pana. Z tą różnicą, że teraz jest za co” – podsumował Andrzej Halicki z PO.

bt

Źródło: polsatnews.pl, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

10
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
3 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
antyuzurpatorALEKSANDRABartMarekParagraf22 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

No to Kaczyński ma pecha. Może zapomniał, że jak Krzysztof Bielecki jeszcze żyje?………………. Morawiecki, jak się chwalił, że wprowadzał Polskę do Unii Europejskiej, też chyba zapomniał, że Leszek Miller żyje……..

antyuzurpator
antyuzurpator

Właśnie chciałem to samo napisać, że biedaczkowi sie coś pokotkowało w główce i zapomniał. Może spadł z drabinki…

Grześ
Grześ

mam pytanko, dlaczego ta gnida czekała z informacją o ,,zdradzie,, Państwa Polskiego przez urzędującego Premiera blisko 30 lat. no i czy czasami sprawą nie powinny zająć się organy ścigania?.

Waldemar
Waldemar

Całkowicie zgadzam się z posłem Halickim. Człowiek, który rządzi za pomocą nieustannego hejtu, szczucia i opluskwiania ludzi – sam pozywa innych do sądu. Nie powinno mu się tego puszczać płazem.

Marek
Marek

Lepiej tego bym nie ujął więc zacytuję anonimowego internautę „… „Nie jest problemem, że jest taki JK i czasami bredzi. Problemem jest to, że duża grupa ludzi uwierzy w te brednie, bo wypowiedział je sam JK”. I nic dodać nic ująć! Prezes może opowiadać nawet „bajki z mchu i paproci” a elektorat i tak wierzy w te bajki. widać wyraźnie że z formą i logicznym myśleniem u Kaczyńskiego jest coraz gorzej. I na każdym wiecu musi jakąś bujdę puścić, i jak to trafnie ujął anonimowy internauta cały problem jest w tym że słuchacze prezesa wierzą w te bujdy, a właściwie… Czytaj więcej »

Paragraf22
Paragraf22

Prezes jest w panice i zaczyna przeginać pałę. A jak już przegnie, to po nim.

Marek
Marek

Niech pan Bielecki niczego nie żąda tylko czym prędzej składa pozew to może przed wyborami (mimo machlojek państwa) będzie wyrok.. Pisowskich matołów oczywiście nic nie przekona, że czarne jest czarne, ale nawet dla kilku osób, które się dzięki temu zawahają czy głosować na taką kanalię i jego partie (dot. Kaczyńskiego i PiS) jest tego warte.

ALEKSANDRA
ALEKSANDRA

Eeee tam…..za bardzo zajęty by pisma sądowe odebrać…..i tela….po sprawie…..

Bart
Bart

Kaczyński i jego podwładni (całkowicie ubezwłasnowolniony przez prezesa premier, prezydent, ministrowie i ogólnie cała ta zgraja) na notorycznym kłamaniu oparli swoją politykę, Na razie działa, ale przecież w końcu musi się załamać. Wtedy z przyjemnością obejrzę wynik pisu w wyborach poniżej progu wyborczego.

antyuzurpator
antyuzurpator

Obawiam się, że długo trzeba by czekać. Poniżej progu to oni nie spadną, dopóki głosować będą ludzie odmóżdżeni przez indoktrynację katolicką, która wyłącza rozsądne myślenie, a włącza na stałe „skrót myślowy” wiara = fakt.