Janusz Korwin- Mikke pojechał ostro po bandzie swoim wpisem o pedofilii

Janusz Korwin- Mikke pojechał ostro po bandzie swoim wpisem o pedofilii

Od dłuższego czasu w Polsce trwa dyskusja na temat pedofilii.

Na Twitterze ukazał się skandaliczny wpis o pedofilii Janusza Korwin-Mikkego.

Słynny z kontrowersyjnych poglądów i wypowiedzi Janusz Korwin-Mikke zadał swoim obserwatorom pytanie, które oburzyło wiele osób.

Na drogach ginie rocznie 3000 osób, ale dzięki temu mamy sprawny transport. Godzimy się z tym. Czy nie lepiej, by 20 czy 50 dzieci więcej padło ofiarą pedofilów – ale reszta traktowała dorosłych ufnie i żyła normalnie, bez wpajanego strachu przed pedofilami?”.

Ten wpis podziałał na internautów jak płachta na byka.

Janusz Korwin- Mikke pojechał ostro po bandzie swoim wpisem o pedofilii

Jak można wpaść na taki pomysł!”, „Odpowiedź na to pytanie brzmi: Nie”, „Współczuję” „Ale petardę puścił. Fiu, fiu. I to w momencie, gdy nikt się nie spodziewał. Może Janusz Korwin-Mikke uznał, że Braun ma za duże szanse w Rzeszowie„, „Jest Pan odrażającym starym dziadem. Nie zapraszam do dyskusji. Wstyd że ktokolwiek wybrał Pana na posła„, „Aż musiałam 2 razy przeczytać, czy dobrze widzę… Czy Pan jest chory?„.

Znaleźli się jednak i obrońcy polityka.

Janusz Korwin- Mikke pojechał ostro po bandzie swoim wpisem o pedofilii

Jak zwykle pan Janusz daje ludziom wyzwanie myślowe i zamiast potraktować to jako takie, ludzie zrobią w internecie burzę i wyciągną wnioski, że pochwala on pedofilię”, „Może i szokujące, ale za to logiczne. Nielogiczny wydaje się natomiast jazgot idiotów, którzy zawsze są zdegustowani tym, co napisze JKM. Gdyby jednak wszystko podporządkować poprawności politycznej i mówić jedynie to, co ludzie chcą usłyszeć, do dziś siedzielibyśmy na drzewach!„…

Janusz Korwin-Mikke jest powszechnie znany z bulwersujących, delikatnie mówiąc, wypowiedzi. Ciągle odgrywa rolę kija w mrowisku. Daje się poznać, niestety, z najgorszej strony. Jakoś mniej go znamy w działalności parlamentarnej i sensownych wystąpień na mównicy.

Zostań patronem KODUJ24.PL

/oe/

Źródło: wprost.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Janina
Janina
7 marca 2021 11:18

Cóż się dziwić poglądom tego dziadka, kiedy sam upatrzył sobie na żonę „dziecinę” o 44 lata młodszą. Pewnie tak lubi. A że ujawnia publicznie i propaguje swoje poglądy , to oby tak dalej, a pójdzie w niebyt partyjka Bosaka. I krzyż na drogę !

Chodzik
Chodzik
10 marca 2021 06:35
Reply to  Janina

Przyznam, że gdy czytam potworności głoszone przez JKM, życzę mu rychłego legnięcia na cmentarzu. To nie jest człowiek zasługujący na humanitaryzm, gdyby jakimś cudem dostał władzę, mielibyśmy hitleryzm 2.0.

Maciek123454321
Maciek123454321
10 marca 2021 08:08
Reply to  Janina

Pytanie, co widzi w nim ta biedna dziewczyna?… I tu moje horyzonty poznawcze się kończą.

Maciek123454321
Maciek123454321
7 marca 2021 11:45

Ostatnie sensowne działanie Korwina miało miejsce 30 LAT TEMU!!!!! Wtedy publicznie powiedział, że rząd rżnie głupa i podpuścił debila Macierewicza, żeby ten sporządził listę agentów SB zasiadających w sejmie. Potem była „noc teczek” i upadek rządu Olszewskiego. No cóż, przykro to mówić, ale od tego czasu stan psychiczny tego pana mocno się pogorszył. A był to ongiś znakomity brydżysta…. Żal.

Zbyszek
Zbyszek
7 marca 2021 12:04

Córki ma. Czy ten test myślowy ich też dotyczy?

Zwinka
Zwinka
7 marca 2021 12:52

A ja ciągle pytam, za co jego własna córka poczęstowała go kosa w brzuch,.

Zbyszek
Zbyszek
7 marca 2021 17:09
Reply to  Zwinka

O, o tym nic nie wiem, napisz coś więcej.

Zwinka
Zwinka
7 marca 2021 18:22
Reply to  Zbyszek

Wygugluj sobie. Luty 2001 JKM w szpitalu z nożem w brzuchu..

Marek
Marek
7 marca 2021 16:31

Ten typ nie ma nic mądrego do powiedzenia. Co 15/20 dni chlapnie jakąś bzdura żeby o nim nie zapomnieć. Tylko dziwie sie ze ktokolwiek na niego kiedykolwiek głosował.

Stary Wuj
Stary Wuj
7 marca 2021 21:36

Powiem tak: Każde polskie dziecko, powinno w przedszkolu otrzymać wiedzę co to jest zły dotyk i że nikt – ani dorosły ani starszy dzieciak nie powinien tak mu robić Trening krzyku: Ja nie chcę! Idź sobie! Powiem mamie! Temat w rozszerzonej wersji w podstawówce a w ogólniaku, gdy uczniowie kończą 15 lat – jak odróżnić przyzwolenie od obcesowego wymuszania czy gwałtu. Od zawsze dzieciaki bawiły się „w doktora” oraz „tatę i mamę” W czasach przedinternetowych – źródłem wiedzy tajemnej były dzieciaki z siódmej klasy. Pani Michalina Wisłocka dopiero zbierała wiedzę praktyczną, a nieletni wyż demograficzny bawił się niegrzecznie na strychach, w krzakach za garażami, a nawet na kanapce w stołowym, gdy rodzice byli w pracy. Wnuki już im urosły, a ciepłe wspomnienia zostały. Dzieci zawsze są ciekawe świata i siebie. A starym oblechom nic do tego. W końcu molestowana córka podrośnie i pobiegnie do kuchni po nóż, przecinając na zawsze swoją udrękę.

Krzystof Baraniecki
Krzystof Baraniecki
9 marca 2021 03:10

Jak zwykle.
JKM.