Jarosław Kaczyński do opozycji: „chamska hołota”, Jadwiga Emilewicz: Kaczyński „nie zrobił nic niestosownego”.

Ostatni dzień urzędowania Emilewicz to 6 mln "dodatkowych środków" dla współpracowników

Jarosławowi Kaczyńskiemu po raz kolejny w Sejmie puściły nerwy. Jak utrzymuje opozycja wczoraj wieczorem na sali sejmowej lider PiS-u użył wobec niej określenia „chamska hołota”. Już nie pierwszy raz w naszej politycznej rzeczywistości okazuje się, że coś co zdawałoby się oczywistością nie dla wszystkich taką jest. Oto wicepremier rządu Jadwiga Emilewicz stwierdza, że Jarosław Kaczyński „nie zrobił nic niestosownego” – donosi tokfm.pl

 

Dzisiaj rano na antenie TVN24 polityczka relacjonując wieczorne zdarzenie powiedziała, że:  „najpierw usłyszała pokrzykiwania z trybuny sejmowej, na którą wtargnął Borys Budka, który krzyczał coś do rozmawiających ze sobą polityków Zjednoczonej Prawicy. – Jest akcja, jest reakcja. Pokrzykiwania w Sejmie to ostatnio powszechna praktyka” dodała Emilewicz.

Na pytanie czy słyszała odpowiedź  Kaczyńskiego w kierunku opozycji przedstawicielka rządu zareagowała, że: „nie wie, co dokładnie powiedział pan prezes”, ….ponieważ w tamtej chwili rozmawiała z ministrem Szumowskim. Dodajmy, że nagranie internetowe jednoznacznie pokazuje, że, gdy Kaczyński krzyczy, Emilewicz z nikim nie rozmawia, stoi w bezpośredniej bliskości Prezesa a ”po jego słowach ewidentnie opuszcza głowę”.

 

W cytowanym wywiadzie Jadwiga Emilewicz poświęciła za to kilka słów przewodniczącemu PO: „Sugeruję panu Budce więcej umiaru i spokoju. Jest liderem partii opozycyjnej, powinien dawać przykład, jak powinna wyglądać debata publiczna”.

„Mieliśmy gest posłanki Lichockiej i wszyscy go widzieli, a od wczoraj mamy sformułowanie Jarosława Kaczyńskiego.

I w tym miejscu chcę jasno powiedzieć: żądamy przeprosin, żądamy przeprosin dla milionów Polaków, w stosunku do których wyraził swoje słowa pan Jarosław Kaczyński.

To powinno być po prostu słowo przepraszam, bo mamy tego dość” – powiedział szef PO Borys Budka.

 

/as/

Źródła: TVN24, tokfm.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
21 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lehoo
Lehoo
5 czerwca 2020 11:55

Jak nazwę panią Emilewicz „tępą rurą” to też nie popełnię nic niestosownego ? Dla szwagra pytam

Zbyszek
Zbyszek
5 czerwca 2020 12:08
Reply to  Lehoo

Nie bądź za sprytny. Przyłębska może orzec inaczej.

Janina
Janina
5 czerwca 2020 16:00
Reply to  Lehoo

Szkoda się zajmować tą „tchórzofretką”. Na nagraniu ewidentnie widać, jak chwilę wcześniej, kiedy padły te wiekopomne słowa prezesiny, coś ta pańcia do niego mówi. A kiedy wypluł już z paszczy ten jad, to pochyliła głowę albo z zażenowania (choć wątpię), albo aby ukryć uśmieszek, albo – co najbardziej prawdopodobne – w geście wiernopoddańczym. Tfu !

Zwinka
Zwinka
5 czerwca 2020 17:21
Reply to  Lehoo

To tylko opinia. Szwagier ma prawo.

Zbyszek
Zbyszek
5 czerwca 2020 12:06

Myślę, że trzeba tę chamską hołotę z pisu po prostu olać. Oni mają po prostu takie mordy zdradzieckie.

Jantar
Jantar
5 czerwca 2020 12:15

Z twittera: „Kimże ja w końcu jestem? Komunistą, złodziejem, gorszym sortem, kanalią czy chamską hołotą?”. Wszystkim. Ale na liście brakuje jeszcze: „elementu animalnego, niezrównoważonych psychicznie, morderców, esbeków, wrogów Narodu, pospolitych zdrajców”. Takich to właśnie epitetów pod adresem Polek i Polaków używa prezes tysiąclecia, Zbawca Narodu. A wtórują mu je pupilki i kler.

Obserwator
Obserwator
5 czerwca 2020 16:39
Reply to  Jantar

Jaki pan taki kram- przysłowia mądrością narodu!

jurek
jurek
5 czerwca 2020 12:38

Naprawdę, choć trochę, ładniej wyglądali gdy nosili maseczki.

Zwinka
Zwinka
5 czerwca 2020 13:02
Reply to  jurek

Mnie to było za mało. Czekam na ich zdjęcia z czarnymi opaskami na oczach.

Zbyszek
Zbyszek
5 czerwca 2020 13:36
Reply to  Zwinka

A Emilka nic nie słyszała….

Predator
Predator
5 czerwca 2020 13:10

Jakich przeprosin, przecież zaraz wymyślą że to Poseł Budka krzyczał z mównicy. A co do wyglądu to kurdupel poprostu otacza się brzydszymi od siebie żeby nie mieć więcej kompleksów .

Irena
Irena
5 czerwca 2020 13:48

Jadzka….a gdyby tak o tobie powiedzieć…..to co bys powiedziała ??? Chciala bys chciała ???

Jacek Doliński
Jacek Doliński
5 czerwca 2020 14:33

Prezes już zupełnie nie panuje nad sobą – mam nadzieję, że następnym razem nie tylko rzuci w Sejmie chamskim słowem, ale również popuści w spodnie.
A my, zamiast dyskutować o przekrętach Szumowskich czy wczorajszych kłamstwach Morawieckiego, wychwalającego pod niebiosa swój rząd, dyskutujemy o bzdetach.

smętek
smętek
5 czerwca 2020 16:37

Zgadzam się z Panem. To nie pierwszy raz kiedy ten stary psychol obrzuca nas inwektywami. Gubimy się w rozpamiętywaniach dowodów jego zachowania jako oprycha a sprawy istotne zostają na marginesie.

szczery
szczery
5 czerwca 2020 18:26

Na tym właśnie polegają chamskie „wyskoki” sejmowe tego psychopaty TW”Balbina”

Zwinka
Zwinka
5 czerwca 2020 17:25

Tak nawiasem, to ciekawie byłoby usłyszeć ( a jeszcze lepiej zobaczyć i usłyszeć ) wiąchy, jakie poleciały na ostatnim spędzie pisiorów, na którym Kaczyński miał robić karczemne awantury. Może to wypłynie, bo w tych czasach wszystko przecieka.

aleksander
aleksander
5 czerwca 2020 17:46

Na pytanie czy słyszała odpowiedź Kaczyńskiego w kierunku opozycji przedstawicielka rządu zareagowała, że: „nie wie, co dokładnie powiedział pan prezes”, ….ponieważ w tamtej chwili rozmawiała z ministrem Szumowskim. chyba dupa

Andrzej
Andrzej
5 czerwca 2020 17:50

Oni wszysce się wpisują w tą samą narrację.Nie są w stanie p[rzeciwst5awić się preziowi.Same płaszczaki.

wojtek
wojtek
5 czerwca 2020 19:03

Kaczyński „nie zrobił nic niestosownego”., Oczwiście pani też nie. Po prostu odwróciliście się dupą do sali sejmowej i opowiadaliście sobie dowcipy w trakcie sesji parlamentarnej.

Jakub98
Jakub98
5 czerwca 2020 21:02

Już sam wzrok tej pani mówi o jej charakterze. Nie zdziwiłbym się gdyby przy najbliższej okazji utopiła swojego partyjnego szefa w „szklance wody”. Teraz przy takich „chodach” u samego prezesa (po nocnej akcji w sejmie) napewno poczuła się już jako vice prezes PIS. Twierdzenie tej pani, że …”w tamtej chwili rozmawiała z ministrem Szumowskim”… jest typowym do PIS-owców łgarstwem w oczy (wystarczy obejrzeć film). Prezes krzyczał (hołota chamska) praktycznie do jej ucha !!! Ta pani nie powinna sugerować panu Budce ale wykrzyczeć do siebie ! – więcej umiaru i spokoju JADWIGO, jest w końcu przypadkowo wicepremierem i to ona powinna dawać przykład, jak powinna wyglądać debata publiczna !!!

Ona
Ona
6 czerwca 2020 06:48

Ile trzeba było zjeść śniegu by popierać i głosować na to badziewie PiS?