Jarosław Kaczyński do opozycji: „chamska hołota”, Jadwiga Emilewicz: Kaczyński „nie zrobił nic niestosownego”.

Emilewicz wyleci z partii? Gowin wezwał ją na dywanik

Jarosławowi Kaczyńskiemu po raz kolejny w Sejmie puściły nerwy. Jak utrzymuje opozycja wczoraj wieczorem na sali sejmowej lider PiS-u użył wobec niej określenia „chamska hołota”. Już nie pierwszy raz w naszej politycznej rzeczywistości okazuje się, że coś co zdawałoby się oczywistością nie dla wszystkich taką jest. Oto wicepremier rządu Jadwiga Emilewicz stwierdza, że Jarosław Kaczyński „nie zrobił nic niestosownego” – donosi tokfm.pl

 

Dzisiaj rano na antenie TVN24 polityczka relacjonując wieczorne zdarzenie powiedziała, że:  „najpierw usłyszała pokrzykiwania z trybuny sejmowej, na którą wtargnął Borys Budka, który krzyczał coś do rozmawiających ze sobą polityków Zjednoczonej Prawicy. – Jest akcja, jest reakcja. Pokrzykiwania w Sejmie to ostatnio powszechna praktyka” dodała Emilewicz.

Na pytanie czy słyszała odpowiedź  Kaczyńskiego w kierunku opozycji przedstawicielka rządu zareagowała, że: „nie wie, co dokładnie powiedział pan prezes”, ….ponieważ w tamtej chwili rozmawiała z ministrem Szumowskim. Dodajmy, że nagranie internetowe jednoznacznie pokazuje, że, gdy Kaczyński krzyczy, Emilewicz z nikim nie rozmawia, stoi w bezpośredniej bliskości Prezesa a ”po jego słowach ewidentnie opuszcza głowę”.

 

W cytowanym wywiadzie Jadwiga Emilewicz poświęciła za to kilka słów przewodniczącemu PO: „Sugeruję panu Budce więcej umiaru i spokoju. Jest liderem partii opozycyjnej, powinien dawać przykład, jak powinna wyglądać debata publiczna”.

„Mieliśmy gest posłanki Lichockiej i wszyscy go widzieli, a od wczoraj mamy sformułowanie Jarosława Kaczyńskiego.

I w tym miejscu chcę jasno powiedzieć: żądamy przeprosin, żądamy przeprosin dla milionów Polaków, w stosunku do których wyraził swoje słowa pan Jarosław Kaczyński.

To powinno być po prostu słowo przepraszam, bo mamy tego dość” – powiedział szef PO Borys Budka.

 

/as/

Źródła: TVN24, tokfm.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

21
Dodaj komentarz

avatar
13 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
17 Comment authors
OnaJakub98wojtekszczeryAndrzej Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Lehoo
Lehoo

Jak nazwę panią Emilewicz „tępą rurą” to też nie popełnię nic niestosownego ? Dla szwagra pytam

Zbyszek
Zbyszek

Nie bądź za sprytny. Przyłębska może orzec inaczej.

Janina
Janina

Szkoda się zajmować tą „tchórzofretką”. Na nagraniu ewidentnie widać, jak chwilę wcześniej, kiedy padły te wiekopomne słowa prezesiny, coś ta pańcia do niego mówi. A kiedy wypluł już z paszczy ten jad, to pochyliła głowę albo z zażenowania (choć wątpię), albo aby ukryć uśmieszek, albo – co najbardziej prawdopodobne – w geście wiernopoddańczym. Tfu !

Zwinka
Zwinka

To tylko opinia. Szwagier ma prawo.

Zbyszek
Zbyszek

Myślę, że trzeba tę chamską hołotę z pisu po prostu olać. Oni mają po prostu takie mordy zdradzieckie.

Jantar
Jantar

Z twittera: „Kimże ja w końcu jestem? Komunistą, złodziejem, gorszym sortem, kanalią czy chamską hołotą?”. Wszystkim. Ale na liście brakuje jeszcze: „elementu animalnego, niezrównoważonych psychicznie, morderców, esbeków, wrogów Narodu, pospolitych zdrajców”. Takich to właśnie epitetów pod adresem Polek i Polaków używa prezes tysiąclecia, Zbawca Narodu. A wtórują mu je pupilki i kler.

Obserwator
Obserwator

Jaki pan taki kram- przysłowia mądrością narodu!

jurek
jurek

Naprawdę, choć trochę, ładniej wyglądali gdy nosili maseczki.

Zwinka
Zwinka

Mnie to było za mało. Czekam na ich zdjęcia z czarnymi opaskami na oczach.

Zbyszek
Zbyszek

A Emilka nic nie słyszała….

Predator
Predator

Jakich przeprosin, przecież zaraz wymyślą że to Poseł Budka krzyczał z mównicy. A co do wyglądu to kurdupel poprostu otacza się brzydszymi od siebie żeby nie mieć więcej kompleksów .

Irena
Irena

Jadzka….a gdyby tak o tobie powiedzieć…..to co bys powiedziała ??? Chciala bys chciała ???

Jacek Doliński
Jacek Doliński

Prezes już zupełnie nie panuje nad sobą – mam nadzieję, że następnym razem nie tylko rzuci w Sejmie chamskim słowem, ale również popuści w spodnie.
A my, zamiast dyskutować o przekrętach Szumowskich czy wczorajszych kłamstwach Morawieckiego, wychwalającego pod niebiosa swój rząd, dyskutujemy o bzdetach.

smętek
smętek

Zgadzam się z Panem. To nie pierwszy raz kiedy ten stary psychol obrzuca nas inwektywami. Gubimy się w rozpamiętywaniach dowodów jego zachowania jako oprycha a sprawy istotne zostają na marginesie.

szczery
szczery

Na tym właśnie polegają chamskie „wyskoki” sejmowe tego psychopaty TW”Balbina”

Zwinka
Zwinka

Tak nawiasem, to ciekawie byłoby usłyszeć ( a jeszcze lepiej zobaczyć i usłyszeć ) wiąchy, jakie poleciały na ostatnim spędzie pisiorów, na którym Kaczyński miał robić karczemne awantury. Może to wypłynie, bo w tych czasach wszystko przecieka.

aleksander
aleksander

Na pytanie czy słyszała odpowiedź Kaczyńskiego w kierunku opozycji przedstawicielka rządu zareagowała, że: „nie wie, co dokładnie powiedział pan prezes”, ….ponieważ w tamtej chwili rozmawiała z ministrem Szumowskim. chyba dupa

Andrzej
Andrzej

Oni wszysce się wpisują w tą samą narrację.Nie są w stanie p[rzeciwst5awić się preziowi.Same płaszczaki.

wojtek
wojtek

Kaczyński „nie zrobił nic niestosownego”., Oczwiście pani też nie. Po prostu odwróciliście się dupą do sali sejmowej i opowiadaliście sobie dowcipy w trakcie sesji parlamentarnej.

Jakub98
Jakub98

Już sam wzrok tej pani mówi o jej charakterze. Nie zdziwiłbym się gdyby przy najbliższej okazji utopiła swojego partyjnego szefa w „szklance wody”. Teraz przy takich „chodach” u samego prezesa (po nocnej akcji w sejmie) napewno poczuła się już jako vice prezes PIS. Twierdzenie tej pani, że …”w tamtej chwili rozmawiała z ministrem Szumowskim”… jest typowym do PIS-owców łgarstwem w oczy (wystarczy obejrzeć film). Prezes krzyczał (hołota chamska) praktycznie do jej ucha !!! Ta pani nie powinna sugerować panu Budce ale wykrzyczeć do siebie ! – więcej umiaru i spokoju JADWIGO, jest w końcu przypadkowo wicepremierem i to ona powinna… Czytaj więcej »

Ona
Ona

Ile trzeba było zjeść śniegu by popierać i głosować na to badziewie PiS?