Jarosław Kaczyński nie przytulił wczoraj Andrzeja Dudy. Gdzie w trakcie wieczoru wyborczego był szef PiS?

Kaczyński o obronie cywilizacji - "Ci, którzy nie walczyli (z LGBT przyp. red.) – przegrali"

Nasza polityczna rzeczywistość jest następująca: kończy się cisza wyborcza, są ogłaszane wstępne wyniki głosowania,  zwycięzca I tury zaczyna spotkanie w Łowiczu i przemawia kilkadziesiąt minut. Z pozoru wszystko się zgadza. Ale tylko z pozoru bo obserwatorzy wydarzeń politycznych zadają nie tylko sobie podstawowe pytanie: gdzie jest Jarosław Kaczyński?

 

Media odnotowały fakt głosowania szefa PiS, niektóre dodały, że to głosowanie odbyło się w towarzystwie ochroniarzy i słuch o najsłynniejszym mieszkańcu Żoliborza zaginął. „Dziękuję za troskę. Rozumiem niedosyt spotkań z panem prezesem, (…) ale główną rolę podczas własnego wieczoru wyborczego odgrywa kandydat” – obwieścił wicerzecznik partii Radosław Fogiel – czytamy na interia.pl

Stanisław Terlecki, znany z chęci błyszczenia w mediach, pytany wczoraj przez reporterów TVN24 o jakiś konkret w omawianej sprawie wypalił: „Wiem, gdzie jest Jarosław Kaczyński, ale to nie w tej chwili. Pewnie jutro będziecie państwo wiedzieć”. Owo jutro zmieniło się w dzisiaj i zatroskany naród w dalszym ciągu powtarza to samo pytanie: gdzie jest Prezes?

 

Wspomniany Radosław Fogiel dzisiaj rano na antenie Tok FM spróbował uspokoić skołatany serca Polaków wygłaszając prosty przekaz: „Z tego, co wiem, prezes Kaczyński jest w swoim biurze, pracuje, kieruje partią tak, jak co dzień”. Trochę światła na kwestię powodu nieobecności Kaczyńskiego na wieczorze wyborczym Dudy rzuca informacja zamieszczona na wp.pl. Wynika z niej, że: „w niedzielny wieczór, podczas ogłaszania pierwszych sondażowych wyników wyborów, Kaczyński pojawił się w Sanktuarium Matki Boskiej Częstochowskiej na Jasnej Górze”.

Ciekawe czy temat będzie miał swój dalszy ciąg, czy będziemy się zajmowali cały czas wynikami wyborów. W końcu co jest ważniejsze?

/as/

Źródło:interia.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Wojciech KMordazdradzieckakulajnogaMirandaJacek Doliński Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Do polityki „na haleczkę” – mam, ale nie pokażę – już się przyzwyczaiłam. Szczerze mówiąc, gwiżdżę na to, gdzie jest nadprezes i wolałabym go nie oglądać jak najdłużej. Ta „haleczka” jest tak paskudna, że lepiej jej nie pokazywać.

Jacek Doliński
Jacek Doliński

Taki kawał z głębokiego PRL-u mi się przypomniał:
Podchodzi klient do kiosku Ruchu, kupuje „Życie Warszawy” rozkłada żeby zobaczyć całą pierwszą stronę, po czym wyrzuca do kosza. Kioskarz zdziwiony pyta go:
– Po co kupuje pan gazetę, skoro pan jej nie czyta?
– Bo ja tylko szukam klepsydry.
– Przecież klepsydry są w środku, na szóstej stronie!
– O, nie! Ta klepsydra której ja szukam będzie na pierwszej stronie.

Miranda
Miranda

Prezes Narodu schował się pod habit Paulinów ? odwaga nie do pozazdroszczenia

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

No cóż, maminej spódnicy już nie ma, więc szuka jakiejś innej kiecki, a że damskiej los poskąpił, łapie się byle jakiej. Biedny w sumie…

kulajnoga
kulajnoga

Jakoś mi się to skojarzyło, że szuka miejsca wiecznej pamięci.
Po II turze.

Mordazdradziecka
Mordazdradziecka

Prezes jak Adolf Hitler, tchórzliwie chowa się do bunkra.

Wojciech K
Wojciech K

A nie pomyślał nikt,że ten cyrk w sztabie Trzaskowskiego tylko mu zaszkodzi?Kiedy opozycja zacznie zamawiać uczciwe sondaże i korzystać z profesjonalistów?Ta zagrywka jest oczywista:nie chce żeby wśród mniej zorientowanych wyborców powstało wrażenie,że pad (celowo z małej)jest pod butem gnoma.A co zrobiła Koalicja?W studio zatrzęsienie kolegów z Platformy.Proszę teraz pomyśleć:słabo rozgarnięty elektorat pomyśli,że to ta zła Platforma.Na nich głosować nie można.Jaki on niezależny(Trzaskowski),skoro wokół sama Platforma?A w Narodowej(czytaj kurwizji)mówili,że ta Platforma to aferzyści i złodzieje.Kaczy gnojek (bardziej dosadnych słów nie puści moderator)o tym doskonale wie,dlatego woli nie pokazywać się z padem,bo to wpłynie na jego wynik. A z innej beczki.Podano,że już… Czytaj więcej »