Jarosław Kaczyński z Orderem Orła Białego?

Waszczykowski chciał, żeby „dyżurny” satyryk PiS został konsulem RP w USA!

Można by przypomnieć dzisiejsze słowa sędziego Michała Laskowskiego: – „Żyjemy w czasach, kiedy zdarzają się rzeczy niezwykłe, które nigdy się nie zdarzały, więc wszystko jest możliwe”. Oczywiście, rzecznik Sądu Najwyższego nie odnosił się do tej sytuacji, ale dziwnym trafem pasują one do najnowszego pomysłu „herolda dobrej zmiany”, czyli Ryszarda Makowskiego.

Ten stały gość TVP Info i felietonista „Sieci” na portalu braci Karnowskich wpolityce zadaje pytanie: – „Kiedy Kapituła Orderu Orła Białego przyzna ten honor Jarosławowi Kaczyńskiemu? Zauważmy, że nie pyta „czy”, ale „kiedy”… Według Makowskiego, „brak odznaczenia Orderem Orła Białego Jarosława Kaczyńskiego jest niewytłumaczonym uchybieniem”.

Nie będziemy tu przytaczać „argumentów”, które na poparcie swojej tezy podaje Makowski. Jego pomysł nawet na portalu braci Karnowskich (przez niektórych określanych mianem „Klęczących”) spotkał się z krytycznymi komentarzami internautów: – „Makowski przekracza kolejna granicę lizusostwa”; – „Najpierw tablica ‚przebywaliwhali’, potem Order Orła Białego, później Nobel i Oskar – taka kolejność!”. A my przypominamy nasz artykuł z lipca tego roku „Kolejna granica absurdu przekroczona – Sakiewicz chce Nobla dla… Kaczyńskiego”.

bt

Źródło: wpolityce.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

11
Dodaj komentarz

avatar
9 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
MarekechWaldemarGrześIrena Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
antymoher
antymoher

Koń by się usmiał,gnom zasługuje co najwyzej na krążek z brukwi na sznurku i kop w 4 litery!

shaq
shaq

Jarosław Kaczyński zeżarł Ziobrę, ten wpada do żołądka i spotyka tam Makowskiego. „Ciebie też zjadł???” – pyta. „Nie, ja wszedłem z drugiej strony”

Zwinka
Zwinka

Jak tak dalej pójdzie, to do przyznania pozostanie już tylko Nagroda Darwina

Irena
Irena

Gdzie i w co oni wszyscy się zaopatrują , ze rozum im odbiera ?

Zwinka
Zwinka

To tylko kasa i przywileje. Dla pieniędzy ksiądz się modli, dla pieniędzy lud się podli.

Grześ
Grześ

ja bym mu dał order jastrzębia może ptaka by nam ,,gdzieś,, wywiózł ???

Waldemar
Waldemar

Piękny szereg odznaczonych: Daszyński, Rataj, Dmowski, Reymont, Curie-Skłodowska, gen. Sosabowski, Żeromski, Szymanowski i Jarosław Kaczyński…. Byczy pomysł, panie Makowski, oby więcej takich!

ech
ech

Sprzedajemy idiota „walczy” o odznaczenie państwowe dla „wodza” neofaszystowskiej partii (pisuaru), czołowego niszczyciela demokrację w Polsce!

ech
ech

Oczywiście miało być: sprzedajemy idiota….?.

ech
ech

Co za figle SPRZEDAJNY, a nie sprzedajemy……

Marek
Marek

Od dziś tytułować „Ryszard Makowski -Wazelina”. Czego to ludzie nie zrobią aby prezes przychylnym okiem na niego spojrzał? Nawet publicznie zrobią z siebie idiotę i głupka